×

5 Adet Kanvas Çanta ve Punch Seti

Stokta var
SKU
knvspuchset

5 adet punch işlemeye uygun kanvas bez çanta ve nakış işleme için gerekli malzemeleri tek bir sete topladık. Bu setle beraber, kanvas bez çantalarınıza dilediğiniz gibi punch işleme yapabilirsiniz.

5 adet Kanvas Çanta + Punch İşleme Seti 

Kanvas Çanta Ölçüsü

  • Bez Çanta boyutları 35 x 40 cm ( +- 0,5 cm )
  • 320gr kanvas kumaştan imal edilmiştir.
  • Kulp uzunluğu 60 cm
  • Kulp yüksekliği 33 cm

Punch İğnesi 

  • 1 adet ince uç
  • 1 adet kalın uç
  • 1 adet ayarlanabilir ana iğne
  • 2 adet iplik geçirme aparatı

Vidalı Kasnak 

Kasnak Ölçüleri:  25cm vidalı kasnak

Punch ipi

10 farklı renkte punch işlemeye uygun ipKanvas Çantalarda Punch İşleme

Kanvas çantalar çok farklı sayıda çeşide sahiptir. Ürün yelpazesinin bu kadar geniş olduğu bir alanın içinde rekabet edilebilmesi için var olandan çok farklı ve özgün ürünler elde etmek gerekir.

Kanvas çanta malzemeleri; plastik, deri, örgülü ve farklı kumaşlardan olabilir. Kullanılan malzemenin cinsi ne olursa olsun çantaya farklılık katan üzerinde kullanılan süslemedir. Kanvas çantalarda punch işleme yapılabilmesi için iğne ile kullanılan yüzey cinsi uyumlu olmalıdır.

Yanlış yüzey ve yanlış iğne kullanımı yapılırsa hem nakış işi çok zor olur hem de istenilen sonuç elde edilemez. Set içerisinde birden fazla iğne ucu bulunması bu sorunun oluşmasının önüne geçer. Her çanta çeşidine uygun olacak şekilde iğne seçimi yapılarak kolay işleme yapılması sağlanır.

Bu sayede de istenen güzellikte modeller ortaya çıkarılır. Sette kullanılan iğneler kaliteli yapıya sahiptir. Eğilme, körelme ve kırılma gibi olumsuzluklar ile karşılaşmanızı engeller. Bu da size çok sayıda nakışı sorun yaşamadan yapma şansı tanır.

Ayrıca punch iğne başlığı tasarımı sayesinde nakış sırasında parmakların yorulmasına veya rahatsız olmasına sebep olmaz. Bu da uzun süre rahatsızlık hissetmeden çalışma olanağı tanır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumladığınız ürün :5 Adet Kanvas Çanta ve Punch Seti
Verdiğiniz Puan
Copyright © 2013-PAMUSAN NATURAL TESKTİL DIŞ TİC LTD ŞTİ