×

Promosyon Alışveriş Çantası

Stokta var
SKU
PRM-ALSVRS-CNT

Promosyon alışveriş çanta her alanda kullanabileceğiniz promosyon çanta modelidir. Siz de hemen logonuzu/tasarımınızı destek@istecanta.com mail adresine ileterek promosyon çanta siparişi verebilirsiniz. İster 10 ister 1000 adet olarak sipariş verebilirsiniz. Adetlere göre fiyatlarımız değişmektedir.

Promosyon Alışveriş Çantaların Özellikleri 

  • %100 pamuktan üretilmiş, organik ve doğal içerikli
  • Ekolojik ve çevre dostu olan ürün, doğaya zarar vermeden üretiliyor
  • 140 gr Hambez, 220 gr Rips, 320 gr Kanvas kumaştan dikiliyor
  • Körüklü
  • Promosyon Alışveriş çanta boyutlarını talep edilen boyutlarda yapmaktayız. (Örneklerde 48x41x10 cm boyutu mevcuttur.)

Promosyon Alışveriş Çanta Baskıları 

Promosyon alışveriş çantaların ön ve arka yüzüne baskı yapılabiliyor. %100 pamuk ve organik olan promosyon alışveriş çantalar, renkli yazılarla ve desenlerle renklenebiliyor. Ofset, empirme ve dijital baskı kullanılarak baskı yapılabilen çantalar, promosyon ürün olarak kullanılabileceği gibi özel tasarımlar hazırlamak için de tercih edilebiliyor. Bez tamamen doğal olduğu için yalnızca süblümasyon baskı tekniği kullanılamıyor. Empirme baskıda en fazla 4 renk baskı yapılabilması önerilirken, resim veya degrede renk geçişli görsellerde, yüksek adette baskı istendiğinde ofset baskı kullanılıyor. Daha az sayıda baskı gerektiğinde (200 ve daha az sayıda) dijital baskı ya da transfer baskı tekniği tercih ediliyor. Çantalar, ön ve arka yüzlerinde farklı desen ve yazılar bulundurabiliyor. Örneğin, bir yüze logonuzun, diğer yüze mottonuzun baskısını yapabilirsiniz.

Toptan hediyelik eşya kategorilerinde en göze çarpan hediyelerden birisi de son zamanlarda baskılı market çantalardır.  Alışveriş Çantaları arayışında en hesaplı ve baskısız market çantasıları alıp dilediğiniz baskı yaptırıp hediye edebileceğinizi biliyor musunuz? İstediğiniz renkte ve baskıda toptan market çantası sipariş verebiilirsiniz. Baskılı ya da baskısız dilediğiniz modelde çantanızı seçip sipariş adetinize bağlı satış temsilcilerimizden adetli olarak fiyat alabilirsiniz. Aylık beş yüz binden fazla üretim kapasitemizle sizlere hizmet verirken müşteri memnuniyetini esas almaktayız.
Promosyon alışveriş çantalarının %100 pamuktan üretilmesi ve nefes alır yapısı ile bakteri üretmemesi ve doğaya hiçbir zararının olmaması hediye seçenekleri arasında açık ara öne geçmesini sağlamaktadır. İnsanoğlu zaten doğaya yeterince zarar vermişken son zamanlarda çevreye karşı duyarlılığın artması ile uzun süre kullanılabilen ve içeriğindeki boyanın zararsız tekstil boyalarından olması market çantasılara olan rağbeti artırmıştır.
Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumladığınız ürün :Promosyon Alışveriş Çantası
Verdiğiniz Puan
Copyright © 2013-PAMUSAN NATURAL TESKTİL DIŞ TİC LTD ŞTİ