×

Renkli Kulp Kanvas Çanta

Kayıtlar 25-27 / Toplam 27

Sayfa
sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Kanvas Plaj Çantası Siyah Kulp 48x41x10 cm
  Kanvas Plaj Çantası Siyah Kulp 48x41x10 cm
  Puanlama:
  100%
  Özel fiyat 47,95 ₺ Normal Fiyat 62,50 ₺ En Düşük Fiyat 46,45 ₺
 2. Renkli Kulp Kanvas Çanta Seti
  Renkli Kulp Kanvas Çanta Seti
  Puanlama:
  97%
  359,00 ₺

Kayıtlar 25-27 / Toplam 27

Sayfa
sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

Toptan Renkli Kulplu Bez Çanta ( İç Cepli, Cırtlı ) Modelleri

Çanta modelleri çok çeşitli olup sizler için İşte Çanta sitesinde yerini almaktadır. Ayrıca çantanızı kendiniz tasarlamak ve çantanız sadece size özel olsun istiyorsanız İşte Çanta sizlere bu imkânı sunmaktadır. İç cepli, cırtlı, renkli çanta modellerinin tümü bu sitede! Bu yazımızda hep birlikte bu modelleri inceleyelim.

Renkli Kulp Kanvas Plaj Çantası

İşte Çanta çeşitli çanta modellerini bünyesinde barındırır. Plajda kullanmanız içinde çeşitli modellerde çantalar üretmiştir. Bu çantalar %100 pamuktan ve kanvas kumaştan üretilmiştir. Ayrıca plajda kullanacağınız eşyaların çanta içerisine daha rahat sığabilmesi için yapımında körük kullanılmıştır. Bu körüğün boyu 10 cm’dir. Çantanın boyutları ise, 48 x 41 x10 olarak tasarlanmıştır. Kulp uzunluğu ise toplamında 60 cm olsa da yükseklik olarak 30 cm’dir.

Kanvas plaj çantaların kulpları çeşitli renklerde tasarlanmıştır. Kişinin kendi zevkine uygun olarak tercih edebileceği renkler mevcuttur. Bu renkler; turuncu, kırmızı, siyah ve mavidir.

Renkli kulp kanvas çantaların yapımında kullanılan renkli kulplar, çantalara çok özel bir görünüm katmıştır. İstediğiniz renkli kulplu kanvas çanta modelini tercih edebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Baskılı (Özelleştirilebilir) Renkli Kulp Kanvas Bez Çantası

Renkli kulp kanvas çantalar üzerine dilediğiniz baskı modelini yaptırmanız mümkündür. Kişinin isteğine göre özelleştirilebilen bu çantalar kullanıcıyı çok özel hissettirecek. Ayrıca çeşitli kulp rengi seçenekleri ile de herkese hitap etmeyi hedefleyen İşte Çanta bunu çok iyi başarıyor. Fuşya, turkuaz, sarı, turuncu, kırmızı, siyah ve mor renkli kulp seçenekleri bulunan bu çantalar çeşitlilik konusunda geniş bir yelpazeye sahiptir. 35 x 40 cm boyutlarında olan renklı kulp kanvas çantaların üzerine nakış, dijital baskı ve transfer baskı çeşitlerini uygulanabilmektedir.  Ayrıca kanvas kumaştan üretilen bu çantalar ham bez çantalara göre daha dolgun ve sağlam olarak üretilmektedir. İdeal boyutları ve dayanıklı yapısı ile bu çantaları yanınızdan ayıramayacaksınız.

Toptan Ham Bez Baskılı Renkli Kanvas Bez Çanta Fiyatları

İşte Çanta sizler için hem tekli hem de çoklu satın alım seçenekleri sunmaktadır. Tekli alımların yanı sıra çoklu olarak satın alım gerçekleştirmek sizler için daha uygun fiyatla ürünlere sahip olmanızı sağlayacaktır. Tekli alımda fiyatı 17,50 tl olan renkli kulp kanvas çantanın 20 adet satın almak istediğinizde birim fiyatı 17,40 tl’ye düşmektedir. 50 adet satın almak isterseniz %1 indirim uygulanarak birim fiyatı 17,25 tl’ye düşmektedir. 100 adet satın almak isterseniz %3 indirim uygulanarak birim fiyatı 17,00 tl’ye düşmektedir. 300 adet satın almak isterseniz %6 indirim uygulanarak birim fiyat 16,50 tl’ye düşmektedir. Siz de sipariş verirken toptan olarak sipariş vererek daha uygun fiyata ürünlere sahip olabilirsiniz.

Bu yazımızda renkli kulp kanvas çanta modellerini ve de fiyatları hakkında sizleri bilgilendirmeyi hedefledik.

Copyright © 2013-PAMUSAN NATURAL TESKTİL DIŞ TİC LTD ŞTİ