×

Bez Kese 10 x 13 cm (Özelleştirebilir) - 324

SKU
101.01.0110.B
Puanlama:
100%
Stokta var
2,75 ₺
  • 50 ya da daha fazlası 2,60 ₺ indirim 5%
  • 100 ya da daha fazlası 2,45 ₺ indirim 11%
  • 300 ya da daha fazlası 2,30 ₺ indirim 16%
-
+
Kısa Açıklama

Baskılı bez kese ve lavanta kesesi modellerimizi online olarak satın alabilirsiniz. Bez kese torba siparişlerinizde 1 iş günü içerisinde 3000 adede kadar baskılı bez kese üretimi yapılmaktadır. Tasarımlarınızı tarafımıza iletmeniz halinde baskı işlemini gerçekleştirebiliriz. Bu kategori altında baskılı olarak alışveriş yapabilirsiniz.

Ürünü sepetinize ekleyip ödeme işlemini tamamladıktan sonra aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz. Herhangi bir aksilik olması durumunda satış temsilcilerimiz sizinle iletişime geçecektir.

baskili lavanta kesesi

Sipariş Süreci

bez çanta baskı tasarımİstediğiniz ebadı seçip kredi kartı veya banka havale/eft seçenekleri ile siparişinizin ödemesini tamamlayabilirsiniz.

Sipariş Süreci

Ödemenizi yaptıktan sonra tasarım dosyanızı destek@istecanta.com adresine gönderebilirsiniz. 1 adet tasarım en az 10 adet olacak şekilde basılabilmektedir.Sipariş temsilcilerimiz siparişiniz sonrasında sizinle iletişime geçip baskı önizleme dosyasını onay almak için size ileteceklerdir. destek@istecanta.com adresimize tasarımınızı *.ai, *.pdf veya yüksek kalite *.jpg formatında iletebilirsiniz. Hepsi bu kadar :)

Bez çantanı hemen almak için siparişi ver, tasarımı destek@istecanta.com'a gönder!

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumladığınız ürün :Bez Kese 10 x 13 cm (Özelleştirebilir) - 324
Verdiğiniz Puan