×

Bez Kese 10 x 13 cm (Özelleştirebilir) - 324

Puanlama:
100% of 100
Özel fiyat 5,75 ₺ Normal Fiyat 6,25 ₺
Stokta var
SKU
101.01.0110.B
 • 50 adet için birim fiyat 5,70 ₺ indirim 1%
 • 100 adet için birim fiyat 5,55 ₺ indirim 3%
 • 300 adet için birim fiyat 5,20 ₺ indirim 10%

Baskılı bez kese ve lavanta kesesi modellerimizi online olarak satın alabilirsiniz. Bez kese torba siparişlerinizde 1 iş günü içerisinde 3000 adede kadar baskılı bez kese üretimi yapılmaktadır. Tasarımlarınızı tarafımıza iletmeniz halinde baskı işlemini gerçekleştirebiliriz. Bu kategori altında baskılı olarak alışveriş yapabilirsiniz.

10x13cm kese ölçüsü için maksimum baskı alanı 7,5x9cm'dir.

Farklı baskı alanı ölçüleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Baskılı Bez Kese 10 x 13 cm

İşte Çanta, birbirinden kaliteli ve çeşitli çanta modelleri üretmektedir. Üretilen kaliteli ürünler, çevre dostu olup geri dönüşüme uygun olarak üretilmektedir. Bez keseler, %100 pamuktan üretilen doğa dostu çanta modelleri arasında yerini alır. Bez keseler, birbirinden farklı boyutlara sahip olarak çeşitli modellerde üretilmektedir. Bu yazımızda bez kese 10 x 13 cm boyutlara sahip bez kese modelini ele alacağız. Bez kese 10 x 13 cm boyutlara sahip model özelleştirilebilir özeliğe sahiptir. İşte Çanta sizlere çantaları özelleştirebilme imkanı veriyor bu sayede istediğiniz şekilde çantalarınızı tasarlayabiliyorsunuz. Bez kese 10 x 13 cm boyutlara sahip kesenin üzerine istediğiniz baskı modelini yaptırabilirsiniz. Bez kese üzerinde istediğiniz tasarımı oluşturun ve İşte Çanta ailesine iletin. İşte Çanta sizlerin tasarımını istediğiniz şekilde tasarlayacaktır…

Toptan Promosyon Lavanta Bez Kese 10 x 13 cm Fiyatı

Markalar marka bilinirliğini artırmak ve adını daha büyük kitlelere duyurabilmek için promosyon ürünler tercih ederler. Bez keseler de promosyon ürün olarak kullanılmaktadır. Bez kese 10 x 13 cm boyutlu kese modelini tercih eden müşterilerimiz eğer baskılı bez keselere sahip olmak istiyorlarsa bez keseler üzerine baskılar yaptırabilirler. Ancak baskı yapılırken 10 x 13 cm kese için maksimum baskı alanı 7,5 x 9 cm olarak belirlenmiştir. Bu noktada tasarım oluştururken boyutlara dikkat edilmesi gerekir.

İşte Çanta toptan bez kese siparişlerinizde sizlere çeşitli indirimler uygulamaktadır. Toptan siparişler için uygulanan indirimler şu şekildedir:

 • Bez kese 10 x 13 cm boyutlara sahip keselerden 50 adet sipariş oluşturan müşterilerimiz için birim fiyat üzerinde %1 indirim uygulanmaktadır.
 • Bez kese 10 x 13 cm boyutlara sahip keselerden 100 adet sipariş oluşturan müşterilerimiz için birim fiyat üzerinde %4 indirim uygulanmaktadır.
 • Bez kese 10 x 13 cm boyutlara sahip keselerden 300 adet sipariş oluşturan müşterilerimiz için birim fiyat üzerinde %11 indirim uygulanmaktadır.

Bez keseleri bazı markalar promosyon ürün olarak tercih etmektedirler. Promosyon ürün olarak kullanabileceğiniz bez keselerden sipariş vermek istiyorsanız sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Ürün Detayları:

 • Bez çanta boyutları 10x13 cm ( +- 0,2 cm )
 • 100%Pamuk- Ham Renk
 • Ham bez kumaştan imal edilmiştir

Ürünü sepetinize ekleyip ödeme işlemini tamamladıktan sonra aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

Herhangi bir aksilik olması durumunda satış temsilcilerimiz sizinle iletişime geçecektir.

Sipariş Süreci

 • İstediğiniz ebadı seçip kredi kartı veya banka havale/eft seçenekleri ile siparişinizin ödemesini tamamlayabilirsiniz.
 • Ödemenizi yaptıktan sonra tasarım dosyanızı destek@istecanta.com adresine gönderebilirsiniz.
 • 1 adet tasarım en az 20 adet olacak şekilde basılabilmektedir.
 • Sipariş temsilcilerimiz siparişiniz sonrasında sizinle iletişime geçip baskı önizleme dosyasını onay almak için size ileteceklerdir. destek@istecanta.com adresimize tasarımınızı *.ai, *.pdf veya yüksek kalite *.jpg formatında iletebilirsiniz. Hepsi bu kadar :)

Bez çantanı hemen almak için siparişi ver, tasarımı destek@istecanta.com'a gönder!

Kargo bilgileri:

 • Alışverişlerinizde ürün ağırlıkları hesaplanarak en makul kargo fiyatı sepette eklenmektedir. Ürünlerin içinde kargo fiyatı eklenip fiyat yükseltilmemiştir. Anlaşmalı kargo fiyatımız üzerinden aldığınız kadar ürünün gerçek fiyatını ödersiniz.
 • Ürünleriniz aynı gün kargoya verilecek şekilde planlanır.
 • Maksimum kargolama süresi 2-4 gündür.
 • Sipariş verirken lütfen iletişim bilgilerinizi eksiksiz girmeye çalışınız.
 • Yurtiçi kargo ile kapıda ödeme veya kapıda kredi kartı ile ödeme olarak sipariş edebilirsiniz

 

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumladığınız ürün :Bez Kese 10 x 13 cm (Özelleştirebilir) - 324
Verdiğiniz Puan
Copyright © 2013-PAMUSAN NATURAL TESKTİL DIŞ TİC LTD ŞTİ