×

Bez Kese 25 x 35 cm (Özelleştirebilir)

Puanlama:
100% of 100
Özel fiyat 16,95 ₺ Normal Fiyat 19,50 ₺
Stokta var
SKU
101.01.0108.B
  • 20 adet için birim fiyat 16,75 ₺ indirim 1%
  • 50 adet için birim fiyat 16,45 ₺ indirim 3%
  • 100 adet için birim fiyat 16,25 ₺ indirim 4%
  • 300 adet için birim fiyat 15,95 ₺ indirim 6%

25 x 35 cm baskılı bez kese modelini hemen sepetinize ekleyerek sipariş verebilirsiniz. Baskılı bez kese modelleri için kullanılacak görsellerde renk sınırlaması yoktur. İstediğiniz görsel ile istediğiniz adette 25 x 35 cm baskılı bez kese siparişinizi web sitemizden gerçekleştirebilirsiniz.

25x35 cm kese ölçüsü için maksimum baskı alanı 17x25 cm'dir.

Farklı baskı alanı ölçüleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Baskılı Bez Kese 25 x 35 cm

Bez keseler çok eski zamanlardan bu yana kullanılan kullanışlı çanta modelleridir. İşte çanta bez keseleri birbirinden farklı modellerde üretmektedir. Küçük boy, orta boy, büyük boy olarak üretilen bez keseler herkesin zevkine hitap edecek ve ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde üretilmektedir. Bez keseler toplamda altı farklı boyutta üretilmektedir. Bez kese 25 x 35 cm boyutlara sahip modeli ele alacağımız yazımızda sizlere bez kese 25 x 35 cm kese modelinin detaylarına yer vereceğiz. Sizlerin zevkine uygun olarak tasarlanan bez keselerin üzerine çeşitli baskı modelleri yapılabilmektedir. Kendi tasarımını oluşturmak isteyen herkes bez keseler üzerinde görmek istediği baskı modelini İşte Çanta’ya ileterek istediği bez keseler sahip olabilir. Siz de özel olarak tasarlayacağınız bez keselerinize hemen ulaşmak için tasarımınızı bizlere iletebilirsiniz.

Toptan Promosyon Baskılı Bez Torba 25 x 35 cm Fiyatı

İşte Çanta ürettiği tüm çanta modelleri için sitesinde toptan satış ve tekli satış imkanları sunmaktadır. Herkes İşte Çanta sitesinden alışveriş yaparken ihtiyaç duyduğu kadar ürün satın alabilir. Ancak toptan satın alımlarda İşte Çanta müşterilerine ekstra indirim imkanları sunar. Bez kese 25 x 35 cm boyutlara sahip keseler için de indirimler geçerlidir. Müşteriler sunulan imkanlardan yararlanmak için en az 20 adet bez kese sipariş vermelidir.

Sizler için bez kese 25 x 35 cm boyutlu ürünümüzü detaylı şekilde sizlere açıkladık. İyi alışverişler dileriz.

Ürünü sepetinize ekleyip ödeme işlemini tamamladıktan sonra aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz. Herhangi bir aksilik olması durumunda satış temsilcilerimiz sizinle iletişime geçecektir.

Sipariş Süreci

İstediğiniz ebadı seçip kredi kartı veya banka havale/eft seçenekleri ile siparişinizin ödemesini tamamlayabilirsiniz.

Sipariş Süreci

Ödemenizi yaptıktan sonra tasarım dosyanızı destek@istecanta.com adresine gönderebilirsiniz.
1 adet tasarım en az 10 adet olacak şekilde basılabilmektedir.
Sipariş temsilcilerimiz siparişiniz sonrasında sizinle iletişime geçip baskı önizleme dosyasını onay almak için size ileteceklerdir. destek@istecanta.com adresimize tasarımınızı *.ai, *.pdf veya yüksek kalite *.jpg formatında iletebilirsiniz. Hepsi bu kadar :)


Ürünlerimizde +1-1 cm ölçülerinde oynama olabilmektedir, baskı ve kumaş tipindeki değişikliklere göre bu oran değişmektedir.

Bez çantanı hemen almak için siparişi ver, tasarımı destek@istecanta.com'a gönder!

500 adet üzeri siparişlerinizde farklı baskı teknikleri kullanılmaktadır. Fiyat almak için baskı yapılmasını istediğiniz dosyayı destek@istecanta.com adresine gönderip hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumladığınız ürün :Bez Kese 25 x 35 cm (Özelleştirebilir)
Verdiğiniz Puan
Copyright © 2013-PAMUSAN NATURAL TESKTİL DIŞ TİC LTD ŞTİ