×

Bez Kese 30 x 40 cm (Özelleştirebilir)

Puanlama:
100% of 100
18,95 ₺
Stokta var
SKU
101.01.0107.B
  • 20 adet için birim fiyat 18,75 ₺ indirim 1%
  • 50 adet için birim fiyat 18,50 ₺ indirim 2%
  • 100 adet için birim fiyat 17,95 ₺ indirim 5%
  • 300 adet için birim fiyat 16,50 ₺ indirim 13%

30 x 40 cm baskılı bez kese modeli promosyonlarınız için en uygun baskılı bez kese modelidir. 100% pamuk ham bez kumaştan üretilen baskılı bez kese için tüm görselleriniz uygundur. Hemen sepetinize ekleyip 30 x 40 cm baskılı bez kese siparişi verebilirsiniz. Sipariş sonrası baskı görselinizi destek@istecanta.com mail adresinize iletmeniz gerekmektedir.

Baskılı Bez Kese 30 x 40 cm

Bez keseler İşte Çanta sitesinde tam altı farklı boyutta üretilmektedir. Bez keseler içerisinden bez kese 30 x 40 cm boyutlu modeli ele alacağız. Ve bez kese 30 x 40 cm boyutlu modeli sizlere detaylı şekilde açıklayacağız. %100 pamuk ham bez kumaştan üretilen bez keseler doğa dostu özellikleri ile dikkat çekmektedirler. Doğa dostu ürünlerimiz hem baskılı hem de baskısız olmak üzere sizlerin isteklerine göre tasarlanabilmektedir. Bez kese 30 x 40 cm boyutlu keselerin tasarımını kendiniz yapabilir ve ürünleri özelleştirebilirsiniz. 

Toptan Promosyon Bez Kese 30 x 40 cm Fiyatı

Promosyon ürün olarak kullanılan bez kese 30 x 40 cm boyutlara sahip ürünlerimiz markalar ve firmalar tarafından sık sık tercih edilmektedir. Promosyon ürün olarak kullanıcılar tarafından beğeni toplayan bez keseler marka bilinirliğini artırırken müşteriler tarafından akılda kalıcılığı da desteklemektedir.

İşte Çanta markalara ve şirketlere kolaylık sağlamak amacı ile toptan siparişlerde çeşitli indirimler uygulamaktadır. Toptan promosyon bez kese 30 x 40 cm boyutlara sahip model için de indirimler geçerlidir.

Verilen sipariş miktarı artıkça uygulanan indirim oranı da o denli artmaktadır. Siz de bez kese satın almak için İşte Çanta sitesinden çeşitli bez keseleri inceleyebilirsiniz. Altı farklı boyutta üretilen bez keseler içerisinden kendinize en uygun modeli seçerek sipariş oluşturabilirsiniz.

Ürünü sepetinize ekleyip ödeme işlemini tamamladıktan sonra aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz. Herhangi bir aksilik olması durumunda satış temsilcilerimiz sizinle iletişime geçecektir.

Sipariş Süreci

İstediğiniz ebadı seçip kredi kartı veya banka havale/eft seçenekleri ile siparişinizin ödemesini tamamlayabilirsiniz.

Sipariş Süreci

Ödemenizi yaptıktan sonra tasarım dosyanızı destek@istecanta.com adresine gönderebilirsiniz. 1 adet tasarım en az 10 adet olacak şekilde basılabilmektedir.Sipariş temsilcilerimiz siparişiniz sonrasında sizinle iletişime geçip baskı önizleme dosyasını onay almak için size ileteceklerdir. destek@istecanta.com adresimize tasarımınızı *.ai, *.pdf veya yüksek kalite *.jpg formatında iletebilirsiniz. Hepsi bu kadar :)

Bez çantanı hemen almak için siparişi ver, tasarımı destek@istecanta.com'a gönder!

500 adet üzeri siparişlerinizde farklı baskı teknikleri kullanılmaktadır. Fiyat almak için baskı yapılmasını istediğiniz dosyayı destek@istecanta.com adresine gönderip hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumladığınız ürün :Bez Kese 30 x 40 cm (Özelleştirebilir)
Verdiğiniz Puan
Copyright © 2013-PAMUSAN NATURAL TESKTİL DIŞ TİC LTD ŞTİ