×

Bez Kese 40 x 50 cm (Özelleştirebilir)

Puanlama:
100% of 100
Özel fiyat 22,95 ₺ Normal Fiyat 24,95 ₺
Stokta var
SKU
101.01.0123.B
  • 20 adet için birim fiyat 22,75 ₺ indirim 1%
  • 50 adet için birim fiyat 22,45 ₺ indirim 2%
  • 100 adet için birim fiyat 21,95 ₺ indirim 4%
  • 300 adet için birim fiyat 20,45 ₺ indirim 11%
Baskılı bez kese 40x50 cm modeli web sitemizde! 40x50 cm baskılı bez kese modeli alışveriş, market ve bakliyat kesesi başta olmak üzere birçok kullanıma uygundur. Firmanızın tanıtımı için de 40x50 cm baskılı bez kese siparişi verebilirsiniz. Hemen sepetinize ekleyerek baskılı bez kese siparişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sipariş verdikten sonra baskı dosyanızı destek@istecanta.com mail adresimize iletebilirsiniz.

Baskılı Bez Kese 40 x 50 cm

Bez keseler İşte Çanta kalitesi ile üretilmekte ve üretimi esnasında özenli bir çalışma yürütülmektedir. %100 pamuktan üretilen bez keselerin İşte Çanta’da çeşitli boyutları mevcuttur. Bez kese 40 x 50 cm boyutlara sahip keseler alışveriş, market ve bakliyat kesesi başta olmak üzere pek çok kullanıma uygundur. Bez kese 40 x 50 cm boyutlara sahip modeller geniş olduğu için özellikle alışverişlerde çok sık tercih edilirler. Ayrıca bu keselerin özelleştirilebilir olma özellikleri, herkesin zevkine hitap edecek ürünler ortaya konmasını sağlar. Bez keselerin üzerine baskı modelleri yapılabilmektedir. Sizlerin seçtiği baskı modeli ile özelleştirilen bez keseler sadece size özel olarak tasarlanmaktadır.

Toptan Promosyon Baskılı Bez Torba 40 x 50 cm Fiyatı

Toptan olarak satışa sunulan bez kese 40 x 50 cm boyutlara sahip keseler firmalar tarafından promosyon ürün olarak kullanılmaktadır. Firmalar promosyon ürünlere önem verirler ve promosyon ürünler sayesinde markalarını tanıtma fırsatı bulurlar. İşte Çanta ailesi toptan olarak satışını gerçekleştirdiği bez keselere çeşitli indirimler uygulamaktadır.

İşte Çanta müşterilerini düşünen ve onları memnun etmek için çalışan bir firmadır. Müşterilerine en iyi çanta modellerini sunmak ve onları kaliteli çantalarla buluşturmak için çalışmalarına devam eder. Siz de İşte Çanta kalitesi ile tanışmak ve birbirinden güzel çantalara sahip olmak için sitemizi ziyaret edebilir ve sunulan imkanları değerlendirebilirsiniz.

Ürünü sepetinize ekleyip ödeme işlemini tamamladıktan sonra aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz. Herhangi bir aksilik olması durumunda satış temsilcilerimiz sizinle iletişime geçecektir.

Ürün Ağırlık / Hacim Bilgisi 

1 adet koliye (60x40x40) 250 adet  bez kese 40x50 cm sığabilir. Koli ağırlığı 18,55 kg gelmektedir.

Ürünler hacmine bağlı olarak çuval ile sevk edilebilmektedir.

Sipariş Süreci

İstediğiniz ebadı seçip kredi kartı veya banka havale/eft seçenekleri ile siparişinizin ödemesini tamamlayabilirsiniz.

Sipariş Süreci

Ödemenizi yaptıktan sonra tasarım dosyanızı destek@istecanta.com adresine gönderebilirsiniz.
1 adet tasarım en az 10 adet olacak şekilde basılabilmektedir.
Sipariş temsilcilerimiz siparişiniz sonrasında sizinle iletişime geçip baskı önizleme dosyasını onay almak için size ileteceklerdir. destek@istecanta.com adresimize tasarımınızı *.ai, *.pdf veya yüksek kalite *.jpg formatında iletebilirsiniz. Hepsi bu kadar :)


Bez çantanı hemen almak için siparişi ver, tasarımı destek@istecanta.com'a gönder!

500 adet üzeri siparişlerinizde farklı baskı teknikleri kullanılmaktadır. Fiyat almak için baskı yapılmasını istediğiniz dosyayı destek@istecanta.com adresine gönderip hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumladığınız ürün :Bez Kese 40 x 50 cm (Özelleştirebilir)
Verdiğiniz Puan
Copyright © 2013-PAMUSAN NATURAL TESKTİL DIŞ TİC LTD ŞTİ