×

Promosyon Bez Keseler

Stokta var
SKU
PRM-KESE

Promosyon bez kese her alanda kullanabileceğiniz promosyon ürün modelidir. Siz de hemen logonuzu/tasarımınızı destek@istecanta.com mail adresine ileterek promosyon bez kese siparişi verebilirsiniz. İster 10 ister 1000 adet olarak sipariş verebilirsiniz. Adetlere göre fiyatlarımız değişmektedir.

Promosyon Bez Kese Özellikleri 

  • %100 pamuktan üretilmiş, organik ve doğal içerikli
  • Ekolojik ve çevre dostu olan ürün, doğaya zarar vermeden üretiliyor
  • 140 gr Hambez kumaştan dikiliyor
  • Körüksüz
  • Promosyon kese boyutlarını talep edilen boyutlarda yapmaktayız. (Örneklerde 10x13 cm, 15x20 cm, 20x30 cm, 25x35 cm, 30x40 cm, 35x40 cm, 40x50 cm boyutları mevcuttur.)

Promosyon Bez Kese Baskıları 

Promosyon bez kese ön ve arka yüzüne baskı yapılabiliyor. %100 pamuk ve organik olan promosyon bez keseler, renkli yazılarla ve desenlerle renklenebiliyor. Ofset, empirme ve dijital baskı kullanılarak baskı yapılabilen keseler, promosyon ürün olarak kullanılabileceği gibi özel tasarımlar hazırlamak için de tercih edilebiliyor. Bez tamamen doğal olduğu için yalnızca süblümasyon baskı tekniği kullanılamıyor. Empirme baskıda en fazla 4 renk baskı yapılabilması önerilirken, resim veya degrede renk geçişli görsellerde, yüksek adette baskı istendiğinde ofset baskı kullanılıyor. Daha az sayıda baskı gerektiğinde veya kese boyutuna göre (200 ve daha az sayıda) dijital baskı ya da transfer baskı tekniği tercih ediliyor. Keseler, ön ve arka yüzlerinde farklı desen ve yazılar bulundurabiliyor. Örneğin, bir yüze logonuzun, diğer yüze mottonuzun baskısını yapabilirsiniz.

Bez keseler, lavanta kesesi, düğün, nişan, kına, davetiye, özel gün, tarhana kesesi, bozuk para kesesi gibi bir çok amaçla kullanılmaktadır. Keseler adetli satışlarda sabit renkte satılmaktadır. Fakat 500 adet ve üzeri siparişlerde istenilen boyutta (10x13 cm, 15x20 cm, 20x30 cm, 25x35 cm, 30x40 cm, 35x40 cm, 40x50cm) ve istenilen renkte kese imalatı yapılabilmektedir. Ayrıca baskılı bez kese toptan satışları yapılabilmektedir. Toptan satışlarda ham bez keseleri üzerine fotoğraf baskısı da yapılabilmektedir. Baskılı bez kese fiyatları nasıldır? Bez kese fiyatları sipariş miktarına (bez keselerin toptan adetli satışı) ve baskı için tasarım siparişine göre değişkenlik göstermektedir. Bizimle irtibata geçip, sipariş bilgilerinizi paylaştığınız takdirde fiyat bilgisi verilecektir. Özel siparişleriniz ile ilgili bilgi almak için 0212 643 21 00 numarasından veya destek@istecanta.com mail adresinden bize ulaşabilir, Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL adresinde firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumladığınız ürün :Promosyon Bez Keseler
Verdiğiniz Puan
Copyright © 2013-PAMUSAN NATURAL TESKTİL DIŞ TİC LTD ŞTİ