Bezçanta toptan | Blog

 • Herkese Toptan Bez Çanta

  Toptan imalatta olan hediyelik ürünlerin git gide daha da moda haline geldiği şu günlerde, sadece kendiniz için değil, etrafınızdakiler için de dönemin modası haline gelen toptan bez çanta modellerinden alabilir ve çevrenize hediye edebilirsiniz. Böylece hem tarzınızı yansıtabilir, hem de doğallığınızı yansıtmış olursunuz. Üstelik toptan bez çanta çeşitliliğinin günümüzde daha da arttığını düşünürsek, hediye alacağınız kişi veya kişilerin tam da istediği tarzda bez çantaları onlar için sınırsız çeşitten seçebilirsiniz.

  Toptan Bez Canta

  Kullanıcıların her geçen gün hem doğayla daha uyumlu, hem de daha dayanıklı ürünlere doğru yöneldiği durumu göz önünde bulundurulduğunda, baskısız bez çanta, kumaş ve üretim açısından istenilenlerin hepsini kullanıcılara sunuyor. Üstelik bez çantanızı, ister günlük hayatta arkadaşlarınızla bir yere çıkarken, ister işinize giderken, ister plastik torba tüketimini azaltmak ve doğaya uyumlu olmak için alışverişlerinizde yanınıza alarak kullanabilirsiniz. Bu durum da bez çantaların kullanışlılığını daha da arttırıyor. Siz de bez çanta nereden alınır diyorsanız sizi ister İşte Çanta mağazamızın 0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com iletişim kanallarından ister Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL adresimizden sipariş vermeye davet ediyoruz.

  Elbette ki ürünler ne kadar kişiselleştirilmişse o kadar özel olur. Bu nedenle baskılı toptan bez çanta modelleri, baskısızlara göre bir tık daha önde ve trend. Özellikle de fotoğraf baskılı olanlar kullanıcıların anılarını istedikleri gibi üstlerinde veya yanlarında taşımalarına olanak verdiğinden dolayı daha da tercih sebebi haline gelmiş durumda. Eğer siz de anılarınızı yanımda taşımak istiyorum diyorsanız, baskısız bez çanta üzerine hemen istediğiniz baskılarda toptan bez çanta imalatı yapabiliyoruz.

  Bez Canta Nereden Alinir

  Siz de istediğiniz baskı desenini veya sizin için önemli olan fotoğraflarınızı yanınızda taşımak istiyorsanız, tam adresindesiniz. Çünkü hayatınızın birden fazla yerinde kullanabileceğiniz baskısız bez çantalarınıza hem sizler hem sevdikleriniz için istediğniz her türlü fotoğrafı ve baskı desenini basabiliyoruz.

  Sizlerin de bildiği üzere dünyamız her geçen gün biraz daha plastik tüketimin etkisi altında kalmakta. Bunun önüne geçmek için bir adım atmaya ne dersiniz? Baskılı veya baskısız, tekrar tekrar kullanabileceğiniz, dayanıklı, tarz ve rahat bu %100 koton ve %100 doğal olan doğayla uyumlu ve kullanışlı bez çantalarla, siz de bu savaşta dünyanın yanında yer alabilir, bu bilinci kendinizden başlayarak etrafınızdakilere de yayıp çevrenizi koruyabilir ve yeşile bir adım daha atabilirsiniz.

  Eğer siz de bu birden fazla kullanışlılığı beraberinde getiren bez çantaları hem kendiniz, hem sevdikleriniz için istiyorsanız, ve bez çanta nereden alınır diyorsanız sizleri hemen İşte Çanta’ya bekliyoruz! İletişim Bilgilerimiz: İşte Çanta 0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com Adresimiz: Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL
 • Baskılı ve Baskısız Bez Çanta

  Baskılı bez çanta imalatı yapan şirketler arasından müşteri memnuniyetini ön plana alarak yıllardır süren deneyimiyle kaliteli hizmeti sunan İşte Çanta olarak bizler kendimizi sektörde kanıtlamış bir firmayız. Hediyelik eşya üretiminde piyasada rastlayabileceğiniz en kaliteli adres olmaktan gurur duymaktayız.

  Ürünlerimiz %100 doğal ve çevre dostu olmasının yanında kullanışlılığıyla ve uzun süren dayanıklılığıyla pek çok müşterimiz tarafından tercih edilerek memnuniyet verici düzeyde kalitelidir. Baskılı ve baskısız bez çanta fiyatları hakkında bilgi alabilmek ve diğer hizmetlerimizi öğrenmek için iletişim numaramız olan 0216 643 21 00 nolu telefondan bizlere ulaşmanız mümkün olacaktır. Bu telefon numarasından bize ulaşabildiğiniz gibi ayrıca destek@istecanta.com e-mail adresinden de hizmet sunmaktayız. %100 pamuktan üretilmiş ve doğallığıyla, çevre dostu oluşuyla dikkat çeken ürünlerimiz hakkında bilgi alabilmek için bu iletişim kanallarıyla bizlerle bağlantı kurmanız mümkün olacaktır. Ayrıca web sitemizin toptan bez çanta kategorisinden ürünleri tüm detayları ile inceleyebilir, sipariş verebilirsiniz.

  bez canta imalati


  Çok çeşitli toptan bez çanta modelleriyle sitemizden ve İstoç’taki firmamızdan hizmet sunmaktayız. Ürünlerimizi ve çeşitlerimizi internet adresimiz üzerinden görebilmeniz mümkün olacaktır. Bez çantalarımız kullanışlılığıyla ve çok amaçlı kullanıma imkan vermesiyle sizlerin hizmetinizdedir.

  Renkli ve siyah bez çanta modelleri ile ürünler üzerine baskı yapabilmekteyiz. Aslında piyasada renkli çantalara baskı yapan çok şirket yoktur. Bu renkli çantalar üzerine baskı yapan az sayıda olan ve kalitesiyle ön plana çıkan firmamızın deneyiminin bir göstergesidir.

  İşte Çanta olarak folyo baskı dahil birçok çeşitte baskı yöntemini kullanarak çantalar üzerine istediğiniz tasarımın veya fotoğrafın baskısını yapabilmekteyiz. Baskı işleminin sipariş verilmesi ardından 1 iş günü içerisinde teslimatı yapmaktayız. Siparişlerde en az 10 adet içerecek şekilde baskı işi almaktayız. Siz de bize baskı görselinizi destek@istecanta.com mail adresi üzerinden ileterek baskılı bez çanta imalatı yaptırabilirsiniz (Minimum 10 adet). Transfer ve folyo baskılı çantaları ayrıca hediyelik eşya olarak da kullanabilir ya da promosyon amaçlı olarak da kullanabilirsiniz.

  baskisiz bez canta


  35 yıldır sektördeki tecrübemizle iki yüzden fazla ajans ve dünyaca ünlü marka bizlerle çalışmaktadır. Başarımız tesadüf değildir. Kaliteli ve müşteri memnuniyetini ön plana alan hizmet anlayışımızla sizlerin hizmetinizdeyiz.vBaskılı ve baskısız bez çanta hakkında bilgi alabilmek ve diğer hizmetlerimizi öğrenmek için iletişim numaramız olan 0216 643 21 00 nolu telefondan bizlere ulaşmanız mümkün. Ayrıca İşte Çanta olarak destek@istecanta.com e-mail adresinden de merak ettiklerinizi bizlere iletebilirsiniz.
 • Baskılı ve Baskısız Bez Çanta İstanbul

  Baskısız bez çanta imalatı yapan ve bu konuda kendisini kanıtlamış firmalardan birisi olan şirketimiz, 35 yılı aşkındır bu alanda çalışmakta, hem imalat hem de satış yapmaktadır. Birçok müşterisi bulunan ve 200’ün üzerindeki referansı ile piyasanın en çok tercih edilen firmalarından birisi olmayı başarmıştır. Bez çanta imalatı hakkında bilgi almak ve satın almak ve uygun fiayalardan yararlanmak için aramanız gereken cep telefonu numaramız, 0212 643 21 00 olarak belirlenmiştir. Daima açık olmakla beraber, müşterilerimizin sormuş olduğu bütün soruları cevaplayabilmek için çaba harcamaktayız. Baskısız bez çanta başta olmak üzere tela ve imperteks çanta üretimi de gerçekleştirmekteyiz. Bunun yanı sıra müşterimizin arzusuna bağlı olarak çantalara baskı da yapabilmekteyiz. Ayrıca 500 adet ve üzeri siparişinizde özel ölçüde bez çanta imalatı da yapmaktayız. Siz de sipariş vermek ve detaylı bilgi almak için bize destek@istecanta.com mail adresinden veya 0212 643 21 00 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

  Baskisiz Bez Canta


  Baskısız Bez Çanta Modelleri  Firmamız, bu alanda uzun zamandır çalıştığından ötürü sektörde çok fazla bilgiye sahip. 60’ın üzerinde baskısız bez çanta model seçeneği bulunan firmamız, uzun zamandır bu modelleri pek çok müşteriye satmaktadır. Ürünlerimizin hepsi çok beğeniliyor olmakla beraber, uygun fiyatlardan da hizmet sunuyor oluşumuz, birçok müşterinin bizi tercih ediyor olmasındaki önemli olan husustur. Bu konuda siz de yardıma ihtiyaç duyuyorsanız ve yakın zaman içerisinde bez çanta alımı yapacaksanız, bizi tercih etmenizi öneririz. Zira bu konuda sizleri yanıltmayacak kadar kaliteli ürünler sunmaktayız. Bu konuda hizmet almak için bizi tercih edebilirsiniz. Daima sorunsuz ve nitelikli bir hizmet vermeyi amaçlıyor, sizin için sürekli olarak ürün imal ediyoruz. Web sitemizin bez çanta kategorisinden modellerimizi inceleyebilir, aynı gün kargo avantajı ile sipariş gerçekleştirebilirsiniz.

  Bez Canta imalati


  Nereden Alım Yapabilirim?  Bu alanda ürün satın almak isteyen müşterilerimizin pek çoğunun ‘Bez çanta imalatı nerede yapılır, nereden alınır?’ gibi sorular sorduğunu bilmekteyiz. Uygun fiyatlardan alım yapabileceğiniz firmamızın merkezi Mahmutbey İstoç’ta yer almaktadır. Bizden almış olduğunuz ürünlerden memnun kalabileceğinizin garantisini verebiliriz. Tamamen çevre dostu olan ürünlerimiz için siz de bizimle iletişim kurabilirsiniz. Çoklu alım yaptığınızda sizler için baskı yapmakta, baskısı yapılmış ürünleri doğrudan adresinize yollamaktayız. Bu konuda bizden destek alabilirsiniz. Siz de Mahmutbey İstoç’ta yer alan firmamız ile iletişime geçin, pişman olmayın deriz. Çok sayıda firma ve bireysel müşterinin tercih ettiği gibi siz de bizi tercih edebilirsiniz. Müşteri temsilcimiz, sürekli olarak sizlere yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Bize destek@istecanta.com mail adresinden veya 0212 643 21 00 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.
 • Hediyelik Toptan Bez Çanta

  Hediyelik için toptan bez çanta alın! Hediyeler özel günlerinde sevdiklerimizi mutlu etmek için ya da organizasyon ve etkinliklerimizde katılımcıları hoşnut kılmak için son derece hoş bir jesttir. Gün geçtikçe ünlenen ve moda haline gelen toptan hediyelik ürünler de bunun bir göstergesidir. Çeşitliliği durmadan artan hediyelik ürünlerde kullanıcılar artık günümüzde daha uzun süre dayanaklılığı olan hediyelere yönelmekte ve bunun yanında da son derece özel ve kişisel bir hediye vermeye dikkat etmektedir.

  Toptan Bez Canta


  Bu sebep ile bu arayış içinde olan insanlara verilecek en güzel tavsiyelerden bir tanesi toptan bez çanta olacaktır. Çünkü bez yapılı ürünlerin üzerine istenilen baskı yapılabilir ve bu sayede son derece özel ve kişisel, farklı bir anlam ve değer ifade eden hediyeleri verme şansına sahip olabilirsiniz.

  Tel: 0212 643 21 00 / 0212 526 78 78

  Cep Telefonu ve Whatsapp: 0506 136 33 99

  Mail: destek@istecanta.com

  Özellikle fotoğraf baskılı eşyalar bu konuda son derece ilgi görmekte ve her geçen gün fotoğraf baskılı toptan bez çanta siparişlerinin sayısı artmaktadır. Bunun sebeplerini saydığımızda listede göreceğimiz en önemli kısımlardan biri de İşte Çanta’nın izlediği son derece uygun baskısız bez çanta, hediyelik bez çanta ve promosyon bez çanta olduğunu göreceksiniz.

  Bez çantalar %100 doğal ve %100 pamuktan üretilmiş olmasının yanında aynı zamanda üzerine baskı yapılabilen ürünlerdir. Üzerine yapılacak fotoğraf ya da diğer baskılar ile tamamen kişiye özel ürünler haline getirilebilir hatta promosyon bez çanta olarak da insanlara sunulabilirler.

  Promosyon Bez Canta


  Günümüzde düğünlerde artık sıkça göreceğimiz bez çanta modelleri, davetlilere verilecek olan ikramları sunmada sizleri çok hoş gösterecek, katılımcıların düğününüzden güler yüz ile bahsetmesini sağlarken aynı zamanda onlara her alanda kullanabilecekleri hoş bir hatıra ve eşya bırakmış olacaksınız.

  Merkez Adres: Mahmutbey Mahallesi 2445. Sk. 25. Ada No:78 İstoç Bağcılar/İSTANBUL

  Tel: 0212 643 21 00 / 0212 526 78 78

  Cep Telefonu ve Whatsapp: 0506 136 33 99

  Mail: destek@istecanta.com

 • Güzen Anlarınıza Toptan Bez Çanta

  Toptan bez çanta gibi hediyelik ürünler gün geçtikçe yaygınlaşmaktadır. Hem ekonomik hem de hoş olan bu ürünler arasında çeşitlilik de gün geçtikçe fazlalaşmaktadır. Bu durumda ise kullanıcıların birinci seçeneği olarak hediyelik ürünler arasında daha uzun süre dayanıklı hediyelik seçenekler olmaktadır. Bu hediyelik eşyalardan en önemlileri de baskılı ya da baskısız bez çanta modelleri olmaktadır.

  Toptan Bez Canta


  Toptan bez çanta sipariş edilerek hem ekonomik anlamda cebiniz rahatlarken hem de düzenlediğiniz organizasyonlarda ya da özel günlerde katılımcıları veya arkadaşlarınızı, sevdikleriniz ve sizin için değerli olan insanları bu hediyeler ile mutlu edebilirsiniz. Baskılı hediyelik eşyalar özellikle kişiye ya da güne özel olması sebebi ile daha farklı anlamlar taşımaktadır. Bu sebeple bu eşyalar daha çok tercih edilmektedir.

  Özellikle sevdiklerinize üzerinde fotoğraf basılı olan bir eşya hediye ettiğinizde yüzlerindeki mutluluğu ve o anı hiçbir şeye değişemeyeceğinizi anlayacaksınız. Son derece kaliteli baskı seçenekleri ile İşte Çanta sizler için ölümsüzleşmiş o özel anınızı bez çantalar üzerine son derece kaliteli bir biçim basıyor. Böylece hediyeniz ile, hediye ettiğiniz kişi o çok değerli ve önemli olan anın fotoğrafını her yerde her zaman yanında taşıyabiliyor, hediyesi olan bez çantayı da her amaç ile kullanabiliyor. Günlük çanta olarak, plaj çantası olarak, market çantası olarak her yerde severek kullanacağı böyle bir hediyeyi kim almak istemez ki? Bez çanta imalatı yapan firmamızın web sitesinden sipariş verebilirsiniz veya aşağıdaki bilgilerden ulaşabilirsiniz.

  Tel: 0212 643 21 00 / 0212 526 78 78

  Cep Telefonu ve Whatsapp: 0506 136 33 99

  Mail: destek@istecanta.com

  Bez Canta Setleri


  Bez çantalar %100 pamuktan üretilen tamamen doğal ürünlerdir. Bu sebeple gönül rahatlığı ile kullanılabilir ve hatta yıkanarak temizlenebilir. Kaliteli baskı seçenekleri ile sizler için hazırlanan baskılı bez çanta imalatı sayesinde yıkamalarda baskılarınızdan hiçbir kalite kaybı söz konusu olmaz. Fotoğraflar ve istenen herhangi bir tasarım istediğiniz bez çanta modeli üzerine uygulanabilmektedir.

  Ayrıca baskısız bez çanta modelleri üzerine istediğiniz şekilde boyama yapabilirsiniz. En çok tercih edilen bez çanta boyama ürünleri için >> kumaş boyası - tekstil kalemi

  “Baskılı ve baskısız bez çanta nereden alınır?” sorunuzun cevabı ve daha detaylı bilgi için iletişim ve adres bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

  Merkez Adres: Mahmutbey Mahallesi 2445. Sk. 25. Ada No:78 İstoç Bağcılar/İSTANBUL

  Tel: 0212 643 21 00 / 0212 526 78 78

  Cep Telefonu ve Whatsapp: 0506 136 33 99

  Mail: destek@istecanta.com
 • Marketlere Promosyon Bez Çanta

  Neden marketlerde promosyon bez çanta kullanılmalı? Günümüzde mağazalarda, marketlerde, manavlarda, pazarlarda yani alışveriş yaptığımız her alanda naylon poşetler kullanılmaktadır. Bu kadar çok naylon poşetin tek seferlik olarak kullanıldığını ve doğada çözünmesinin yüz yıllar sürdüğü bir atık yığını düşünün. İşte artık buna engel olmak, çevremizi ve insanları korumak, toprak ve su kirliliğinin önüne geçmek için 2019 yılında naylon poşetlerin kullanımı yasaklanacaktır. Bu sebeple bez çanta kampanyası tüm dünyada yaygınlaşmıştır. Naylon poşetler yerine %100 pamuktan üretilen ve tamamen doğal olan, defalarca kullanılabilen, atık olarak atıldığında ise doğada kolayca çözünebilen baskılı ya da baskısız bez çanta kullanımı artık yaygınlaşmaya başlamıştır.

  Promosyon Bez Canta


  Baskılı bez çantalar kanvas, ham bez, gabardin gibi birçok kumaş türünden üretilebilmekte, toptan bez çanta imalatı ile son derece uygun ekonomik fiyatlar ile yüzleri güldürmektedir. Üzerlerine istenilen baskı yapılarak her alanda kullanılabilen bu çantalar, market logolarının basılması ile de birer market çantası haline gelebilirler. Böylece hem çevre dostu hem daha dayanıklı hem de defalarca kullanılabilen çok yönlü promosyon bez çanta ile müşterilerinizi daha çok memnun edebilirsiniz. Böylece müşterileriniz market çantalarını başka yerlerde başka amaçlar için kullandıklarında da hem çantanın hem baskının uzun süreli dayanıklılığı sayesinde doğal bir biçimde reklamınızı da yapmış olabileceksiniz.

  Daha detaylı bilgi ve logolu promosyon bez çanta siparişi vermek için:

  Tel: 0212 643 21 00 / 0212 526 78 78

  Cep Telefonu ve Whatsapp: 0506 136 33 99

  Mail: destek@istecanta.com

  Toptan Bez Canta


  Bez çantalar üzerine transfer ve emprime baskı yöntemleri ile baskı yapılabilmektedir. Baskılı bez çantalar bugün İstanbul’da sanayinin kalbi olarak anılan İstoç’dan temin edilebilmektedir. Bu bölgede yer alan en iddialı firma ünvanını taşıyan İşte Çanta olarak biz de toptan bez çanta imalatı ve satışı ile siz müşterilerimize hizmet etmekteyiz.

  Firmamızın fabrikasında yer alan son teknoloji makineleri ile son derece yüksek bir üretim kapasitesi bulunmakta, 60’dan fazla modeli stoklarında bulundurmaktadır. Ayrıca 200’den fazla ajans ve firma da referanslarımız arasında barınmaktadır. İstenilen tasarımlarda ve istenilen adette toptan bez çanta üretimi yapılabilmektedir. Baskısız bez çanta fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi için aşağıda web sitemizin bez çanta kategorisine ve kategoride yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz.
 • İşte Çanta Bez Çanta İmalatı

  Plastik atıkların çevremizi ve bizi bu kadar zehirlemesi nedeniyle bir çok ülkede naylon torba üretimi yasaklanmış durumda. Tek bir kişi yılda yaklaşık 500 adet, alışverişi sıklıkla yapan kişiler ise ortalama 1000 adete kadar tek kullanımlık torba kullanabiliyor. Plastik ürünlerin ve naylon poşetlerin doğada kaybolması milyonlarca yıl sürebilir ve geri dönüşümlü değildir.

  Promosyon Bez Canta


  Neden tek kullanımlık torba yerine toptan bez çanta alınmalı ve kullanılmalı?

  İçinde kimyasal barındırmadığı için doğal ortamda çözünebilir geri dönüşümlü malzemeden üretilmekte olduğu için doğa dostudur.

  Naylon torbadan daha dayanıklıdır, kilolarca ağırlığı kaldırabilir ve uzun süre kullanılabilir.

  Dilediğiniz tasarım ve renklerde çeşitliliğe sahiptir.

  Üzerine yapılan baskı ve etiketlerle promosyon bez çanta amaçlı kullanılabilir.

  Hediyelik ve günlük kullanım için uygundur.

  Bazı toptan bez çanta modelleri kalın olduğu için içini göstermez ve kişisel eşyalarınızı da rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

  Toptan bez çanta nereden alınır?

  İstediğiniz renk ve modelde, baskılı ve baskısız, büzgülü, askılı, clutch, hediyelik, reklam tanıtım amaçlı, promosyon bez çanta, otel ve plaj çantaları, her tarza ve zevke uygun bez çantaların tek adresi İşte Çanta’dır. Aşağıda adres bilgileri yer almaktadır.

  Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, 2445.Sokak

  No:78 Bağcılar/İSTANBUL

  Telefon: 0212 526 78 78

  E-posta: destek@istecanta.com

  Toptan Bez Canta

  işteçanta.com promosyon bez çanta üretimi ve toptan bez çanta satışını gerçekleştiren istanbul lokasyonlu bir firmadır. işteçanta.com online alışveriş sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerde kredi kartı ile taksitli ödeme ve hızlı kargo hizmetini sizlere sunuyoruz. E-ticaret sistemizde ssl sertifikaları kullanmaktadır. Günlük 10.000 adete kadar üretim hacmi bulunan firmamız her ölçü ve kumaş cinsinde sizlere baskılı ve baskısız bez çanta, promosyon bez çanta imalat hizmet verebilmektedir. Dünyanın bütün ülkelerine gönderim yapmaktayız. Siparişleriniz faturalı olarak ücretsiz adresinize gönderilmektedir. Tüm bez çantalar %100 pamuktan imal edilmektedir ve siparişleriniz 1 iş günü içerisinde gerçekleşir. Adet sınırlaması yoktur, ister 20 adet ister 20.000 adet sipariş verebilirsiniz.Toplu siparişlerinizde bize mail atabilir veya telefondan iletişime geçebilirsiniz. Özel ve adetli bez çanta siparişleriniz için bizimle iletişime geçin:

  Telefon: 0212 526 78 78

  E-posta: destek@istecanta.com

  Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, 2445.Sokak

  No:78 Bağcılar/İSTANBUL
 • Yeni Trend Bez Çanta Modelleri

  Neden bez çanta kullanmalıyız? Uzun yıllardır kullanılmakta olan market poşetleri, naylon malzemeden üretilmekte olan ürünlerdir. Doğada çözünme özelliği bulunmayan naylon poşetler, çevreye ve insanlara oldukça zararlı maddelerden yapılmaktadır. 2019 yılında yasaklanacak olan naylon poşetlerin yerine, bez çantalar kullanılmaya başlanacaktır. %100 doğal ve %100 pamuktan üretilmekte olan bez çantalar, hem insan sağlığı için daha yararlı, hem de çevre dostu olduğu için doğaya zarar vermeyen ürünlerdir. Baskısız bez çanta ve baskılı bez çanta modelleri, çok kısa bir süre içerisinde trend haline gelecek olan ürünler arasında yer almaktadır.

  toptan bez canta


  Baskılı bez çanta modelleri, birbirinden farklı birçok alanda kullanılabilmektedir. Bu alanlardan biri de marketlerdir. Market alışverişlerin için rahatlıkla kullanılabilen baskılı bez çantalar, uzun süre kullanıma da uygun ürünlerdir. Üzerlerine baskı yapılabilen bez çantalar, marketlerin doğal yoldan reklamlarını yaptığı için de oldukça sık tercih edilmektedir. Promosyon bez çanta olarak da karşınıza çıkmakta olan bez çanta modelleri üzerine emprime baskı ve transfer baskı yöntemleri ile istenen her türlü tasarım baskı yapılabilmektedir.

  Toptan bez çanta imalatı yapan firmamızın web sitesinde görebileceğiniz gibi, 0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com iletişim adreslerinden de erişim sağlayarak istediğiniz her türlü bez çantayı kolaylıkla sipariş edebilirsiniz. İstoç’ta ofisi bulunan firmamızın, clutch çanta, postacı çanta, sırt çantası gibi 60’ın üzerinde bez çanta modeli bulunmaktadır.

  Baskılı promosyon bez çanta imalatı yapan sitenin, üretim kapasitesi de oldukça geniştir. Dünyaca ünlü seçkin markalar ve 200’ün üzerinde ajans ile çalışmakta olan firmamızın referansları da oldukça kuvvetlidir. İstediğiniz her adette baskılı çantayı üretmekte olan firmamız, bu çantalar üzerine arzu ettiğiniz tüm desenleri ve yazıları da baskı yapabilmektedir.

  promosyon bez canta


  İstoç konumunda ofisi bulunan firmamıza, 0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com iletişim adresleri yardımı ile erişim sağlayabilir, istediğiniz tüm baskılı ya da baskısız bez çantaları buradan satın alabilirsiniz. Ayrıca sitede baskılı bez çanta ve baskısız bez çanta kategorilerinden tüm siparişlerinizi verebilirsiniz.

  Toptan bez çanta fiyatları da İşte Çanta’da en ideal aralıklarda size sunulmaktadır. Uzun süre kullanıma uygun, dayanıklı ve kullanışlı bez çantalar için yapmanız gereken tek şey sitenin adresini ziyaret etmek olacaktır.
 • Market Alışverişine Toptan Bez Çanta

  Market alışverişlerinde doğa dostu toptan bez çanta yerine genellikle naylon poşetler kullanılmaktadır. İnsan sağlığı için olumsuz özelliklere sahip olan naylon poşetler, doğaya da büyük zararlar veren ürünler arasında yer almaktadır. 2019 yılında yasaklanacak olan naylon poşetlerin yerine, baskılı ve baskısız bez çanta modelleri kullanılmaya başlanacaktır.

  baskisiz-bez-canta-0506


  %100 doğal, %100 pamuk ve tamamen çevre dostu bir yapıya sahip olan bez çantalar, organik ürün grupları arasında yer almaktadır. Baskılı modelleri olan bez çantalar, promosyon bez çanta olarak da tercih edilebilmektedir. Birçok alanda kullanıma sahip olan baskılı bez çantalar, uzun süre kullanıma sahip ürünlerden biridir. Market alışverişleri için de bulunmaz ürünlerden biri olan baskılı bez çantalar, dayanıklı ürünler olmaları sebebiyle ve doğal yoldan reklam yapma özellikleri bulunması sebebiyle de birçok firma tarafında tercih edilmektedir.

  Toptan bez çanta imalatı ve satışı yapmakta olan İşte Çanta sitesi, 0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com | Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL iletişim adresleri yardımı ile aradığınız her türlü toptan bez çanta modelini bulmanızı sağlamaktadır. Transfer baskı ve emprime baskı yöntemleri ile bez çantalar üzerine istenen tasarımı baskı yapabilen firmamızın İstoç ofisinden arzu ettiğiniz tüm bez çanta modellerini satın alabilirsiniz.

  Baskılı ve baskısız bez çanta kategorisi ile aradığınız her tip bez çantayı karşınıza çıkaran firmamızın üretim kapasitesi oldukça geniştir. Stokta 60’ın üzerinde bez çanta modeli bulunduran ve 200’ün üzerinde ajansın yanı sıra dünyaca ünlü markalar ile çalışmakta olan firma, istenen adet ve istenen tasarımda bez çantayı hızlı bir şekilde üretebilme kapasitesine sahiptir.

  promosyon bez canta


  Promosyon bez çanta fiyatları da oldukça uygun olan firmamıza, 0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com iletişim adreslerinden ulaşabilir, web sitemizden baskısız bez çanta siparişi verebilirsiniz.

  İstoç konumunda ofisi bulunan ve aradığınız her tip promosyon bez çanta imalatı yapan firmamız, sadece baskılı bez çanta modelleri değil, clutch çanta, plaj çantası, telefon ve cüzdan kılıfları, kol çantası, postacı çanta, pazar çantası ve daha birçok bez çanta modelini üretmektedir.
 • Naylon Poşetleri Tarihe Gömen Bez Çanta

  Uzun zamandır market alışverişlerinde kullanılmakta olan naylon poşetler, hem insan sağlığı için büyük tehlikeler yaratmakta hem de doğa ile hiçbir şekilde kaynaşamamaktadır. 2019 yılında da yasaklanacak olan naylon poşetler, sadece insan sağlığı için de hayvanlar için ve ekolojik denge için de birçok zararı bulunan ürünlerdir. Naylon poşetler yerine kullanılacak olan bez çanta ve bez torbalar ise, çevre dostu olmaları sebebiyle daha şimdiden birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Baskılı ve baskısız bez çanta modelleri ile karşınıza çıkan bu ürün, tamamen doğal ve %100 pamuktan üretilmektedir.

  Toptan Bez Canta


  Çevre dostu olan bez çantalar arasında yer alan baskılı bez çanta modelleri, günlük kombinleriniz başta olmak üzere daha birçok farklı alanda kullanılabilmektedir. Özellikle market alışverişlerinde tercih edilen baskılı bez çantalar, doğal yollarla reklam yapmayı sağladığı için de birçok firma tarafından talep görmektedir. Uzun süre kullanıma sahip olan baskılı bez çanta modelleri, promosyon bez çanta olarak da marketler tarafından dağıtılabilmektedir.

  Toptan bez çanta üretimi ve satışı yapmakta olan firmamız, 0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com | Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL iletişim adreslerinden ulaşılabilen ve bez çantalar üzerine baskı yapabilen bir firmadır. Transfer ve emprime baskı yöntemleri ile bez çantalar üzerine baskı yapabilen firmamızın İstoç ofisinden istediğiniz tüm bez çantaları satın alabilirsiniz.

  promosyon-bez-canta-195


  Baskılı ve baskısız bez çanta imalatı yapmakta olan firmamız, üretim kapasitesi olarak oldukça büyük bir firmadır. 60’tan fazla toptan bez çanta modelini stokta bulunduran site, 200’den fazla ajans ve dünyaca ünlü firmalar ile çalışmaktadır. İstenilen tüm tasarımlarda, istenilen adette bez çantayı en geç 9 iş günü içerisinde teslim etmekte olan firmamızın İstoç konumunda ofisi bulunmaktadır.

  Promosyon bez çanta ve diğer modellerin fiyatları ideal olan ve baskılı bez çanta satışı yapan firmamıza, 0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com iletişim adreslerinden ulaşarak istediğiniz tüm bez çanta modellerini satın alabilirsiniz. Toptan bez çanta kategorisinden ihtiyacınız olan adet kadar bez çantayı kolaylıkla sitemizden temin edebilirsiniz.

Ürünler 1 - 10 / Toplam 62

Sayfa:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 7