Bezçanta toptan | Blog

 • İstoç Toptan Bez Çanta

  Günümüzde toptan hediyelik ürünlerin gün geçtikçe toptan bez çanta gibi artan bir trende sahip olduğu herkes tarafından kabul edilmektedir. Bu nedenle artan piyasa rekabeti ile birlikte toptan hediyelik ürün çeşitliliğinde hızlı şekilde artış görülmektedir. Bu toptan hediyelik ürün kapsamına giren bez çantalara olan rağbetin de gün geçtikçe artmaktadır. Günümüzde hediye seçimlerinde uzun süre kullanılabilecek dayanıklı hediyeler daha çok tercih edilir olmuştur ki kullanıcılar tarafından en çok tercih edilenler arasında baskılı hediyelik eşyalar gelmektedir. Kişiye özel olarak tasarlanan baskılı hediye eşyalarda en çok trend olan fotoğraf baskılı hediyelik eşyalardır. Kullanıcılar istedikleri fotoğrafları baskılı hediyelik eşyalara koyabildikleri için çok fazla tercih edilmektedir.

  Kırmızı Baskısız Bez Çanta
   

  Bez çantalar da üzerine baskı yapılabilir hediyelik ürünler arasındadır. Baskılı bez çantalar hediyelik ürün olarak tercih edilmesinin yanı sıra birçok marka ve firma tarafından reklam amaçlı kullanılmaktadır. Tanıtımlarınız için promosyon bez çanta tasarımlarının uygulanabilmesi firmaların kendi markalarının reklamını en düşük maliyetle uzun süreli yapabilmesine olanak sağlamaktadır.

  Bununla ilgili olarak yandaki bağlantıda yer alan makaleyi okuyabilirsiniz. >> Doğal Promosyon Bez Çanta İmalatı

  Ayrıca promosyon bez çanta sayfamızı da ziyaret ederek örnek modelleri inceleyebilirsiniz. 

  Promosyon Bez Çanta
   

  Baskılı ve baskısız bez çanta ürünlerinin tercih edilmesinin bir diğer sebebi de %100 doğal pamuklu ham bez kumaştan üretilmesi, hem doğaya hem de insan sağlına zarar vermemesidir. Kullanıcılar insan sağlığına zarar veren herhangi bir kimyasal madde barındırmayan bez çantaları gönül rahatlığıyla uzun süre kullanabilmektedir.Baskısız bez çanta modelleri de baskılı bez çanta kadar günümüzde tercih edilmektedir. İnsan sağlına ve doğaya zararlı hiçbir kanserojen madde içermeyen geri dönüşüme uygun olarak üretilen bez çantalar; uzun ömürlü, yıkanabilir ve dayanıklı olması birçok sektör ve kullanıcıya kullanım alanı sağlamaktadır.Toptan bez çanta nereden alınır sorusunun cevabı olarak ilk akla gelen öncü firmaların başında İşte Çanta gelmektedir. İşte Çanta firması, Türkiye genelinde en kaliteli bez çantaları en uygun fiyat ile üretmeyi hedeflemektedir. Firma ile İstanbul İstoç’da bulunan ofislerinden (Mahmutbey Mahallesi İstoç 25. Ada No:78 Bağcılar) ya da 0212 6432100 numaralı telefonu arayarak iletişime geçilebilir, bez çanta baskı fiyatları, baskısız bez çanta fiyatları hakkında detaylı bilgi alınabilir.

  İşte Çanta iletişim bilgileri:

  Adres: Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar/İstanbul

  Telefon: 0212 673 21 00

  E-posta: destek@istecanta.com
 • Baskılı ve Baskısız Bez Çanta Üreticisi

  Baskılı ve baskısız bez çanta ile kimyasallardan oluşan poşet çanta artık tarih oluyor. Poşet ürünler artık pek tercih edilmiyor. Tüketimde yeni bir trend (eğilim) oluşturmuştur. Bu yeni eğilim; doğal olmak ve doğadan olmaktır. Hediyelik bez çanta doğallık, uygun fiyat, kullanışlılık ve görsellik arayanların yeni odak noktalarından biri oldu. istoç toptancılar çarşısı en iyi toptan bez çanta üretim yeridir. İşte çanta markasıyla tüketicilere toptan ve parkende imkânlar sunulmaktadır. İşte Çanta toptan bez çanta imalatı için Aylık 500.000’den fazla üretim kapasitesiyle çalışılmaktadır. Aşağıda yer alan iletişim ve adres bilgilerinden İşte Çanta’ya ulaşabilir bez çanta imalatı hakkında bilgi alabilir toptan baskılı ve baskısız bez çanta siparişi verebilirsiniz.0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com | Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL

  baskili-ve-baskisiz-bez-canta
   

  Neden Bez Çanta?

  Doğallık:

   • Bez çanta imalatı 100% pamuktan yapıldığından kimyasal maddeler içermez. Çevreci yapısı ve naylon poşete göre uzun ömürlü kullanıma uygun olduğu gibi kullanımdan sonra geri dönüştürülebilir. Ama naylon poşet kısa sürede yırtılabildiği gibi doğada da kolay kolay yok edilememektedir. Çevreye verdiği zarar düşünülünce 2019 yılında tamamen yasaklanmasına da kesin gözüyle bakılıyor.
   

  Kullanışlılık:

  • Hafif olması, katlanabilir oluşu, gösterişli çantalara göre iç hacminin geniş oluşuyla daha pratiktir.
  • Çarşı, pazar, market alışverişi, plaja gidip gelirken, okulda hatta makyaj çantası ve piknik çantası olarak da kullanılabilen bez çanta tüketiciyi memnun etmektedir.
  • Doğallığın öne çıktığı tüketim arayışında naylon poşet doğallıktan uzak olması yanı sıra modasını da yitirmiştir.
  • Çevre dostu bez çantaların hediyelik eşya olarak kullanılanımı oldukça yaygınlaşmıştır.
  • Birçok alışveriş merkezi ise müşteri memnuniyeti amacıyla özel tasarım bez çantaları ambalaj olarak kullanmaktadır.
  • Dilerseniz hediye paketi veya bizzat hediye olarak da kullanılır.
  • Bez çantalar diğer hediyelik eşyalara ve diğer promosyon ürünlerine göre daha uygun fiyatlı olması ve daha uzun süre kullanılabilmesi onu tercih edilir kılmaktadır.
   
  promosyon-bez-canta-imalati
   

  Uygun fiyat:

  • İstoç'ta hediyelik toptan bez çanta modelleri uygun fiyata müşterilere sunulmaktadır. En uygun hediyelik bez çanta fiyatları İstoç’ta bulmak mümkün.
  • Ham maddesi %100 pamuk olan bez çantaların maliyeti de oldukça ucuzdur.
  • Büyüyen ve gelişen bu sektörde 500 adede kadar baskılı siparişler bile 1 iş günü içinde tamamlanabilmektedir.
  • Baskısız bez çanta siparişlerinizde ise kapıda nakit ödeme seçeneği olup aynı gün kargoya verilebilmektedir.
   

  Görsellik:

  • Yeni bez poşet çanta gösterişten uzak ve sade oluşuyla daha cezbedicidir.
  • Sade ve doğallık duygusuyla bezenmiş model ve desenler ile muhteşem bir algı yakalamaktadır.
  • Sınırsız model seçimi ve ebatları ile birçok kombin şansı vermektedir
  • 10 adet ve üzeri siparişler için özel baskılar uygulanabilmektedir. Bu da ürünün perakende olarak da sunulması ve hediyelik olarak tasarlanabilir olması anlamına gelmektedir.
  • Hatta tüketici kendi eliyle zevkine ve yeteneğine göre şekillendirebilir ve dilerse tekrar satış için de değerlendirebilir.
  Ayrıca 500 adet ve üzeri siparişlerinizde özel ölçülerde bez çanta imalatı yapılmaktadır. Siz de hemen toptan bez çanta siparişi vermek isterseniz web sitemizin bez cüzdan toptan / telefon kılıfı, clutch bez çanta, ham bez çanta gibi birçok kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Bize 0212 643 21 00 numaralı telefondan veya destek@istecanta.com mail adresinden de ulaşabilirsiniz.
 • Doğal Baskılı ve Baskısız Bez Çanta

  Çevreye dost doğal baskılı ve baskısız bez çanta modellerinin kullanımı günden güne artmaktadır. Bunun sebebi ise; çevre gün geçtikçe kirleniyor ve bu durumu düzeltebilecek tek canlılar insanlardır. Bu yüzden hayatımızda tercih ettiğimiz ürünler doğal içerikli ve çevre dostu olmalıdır. Bu ürünlerin sadece ev ve işyerlerinde kullanımı yeterli değildir. Başka zamanlarda da bu ürünleri kullanıp farkındalık yaratılabilir. İşte bu alanlardan biri hediyeler. Çok fazla özel gün var ve insanlar hediye alıp vermeyi severler. Artık hediyeler için kullanışlı ve çevreci bir ürün mevcut; baskılı ve baskısız bez çanta modelleri.

  toptan-baskili-ve-baskisiz-bez-canta


  Baskılı ve baskısız bez çanta yüzde yüz doğal ve pamuklu içerikleri ile İşte Çanta tarafından alıcılara sunuluyor. Toptan bez çanta imalatı ve satışı yapabilen bu firma çevreci ve doğal ürünleri kullanarak çevreyi koruyor.Organizasyonlarda, törenlerde toptan hediyelikler vermek artık çok popüler. Bu hediyeliklerin çeşitliliği gün geçtikça artıyor. Bu çeşitlilik içinde kullanıcılar artık uzun süreli kalıcı ve kullanışlı ürünlere başvuruyor. Bu ürünlerden biri de bez çantalar. Toptan bez çanta satışı yapan bir firma olan İşte Çanta'da baskılı baskısız her seçenek mevcut. Bu firma ürünleri satışı İstoç’ta yapılmaktadır. Firmanın ana şubesinin adresi Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL. Daha da fazlası, istecanta.com adresinden bu firmaya ulaşılarak online sipariş verilebilir.Hem hatırlatıcı olması hem de özel hissettirmesi için artık hediyelikler fotoğraf ya da amblem-resim baskılı veriliyor. Fotoğraf baskılı olanlar en çok tercih edilenler arasında. Bir hatırlatıcı olması ve özel hissettirmesi dışında verilen hediyelerin ayrıca kullanışlı olması çok önemli. İşte bu noktada bahsedilen bütün bu özellikleri taşıyan bez çantalar devreye giriyor. Yüzde yüz pamuk içerikli yüzde yüz doğal olan bez çantalara, defterlere ve hatta cüzdan telefon kılıf modellerine de hem fotoğraf hem de istenilen diğer baskılar (amblem, resim, yazı, tarih vs) yapılabilir. Baskılı toptan bez çanta siparişi vermek için başvurulabilecek bir adres İşte Çanta.

  cevre-dostu-toptan-bez-canta


  Bez çanta nereden alınır sorusunun cevabı olan İşte Çanta'ya İstoç satış noktasından, istecanta.com internet adresinden ve Mahmutbey Mahallesi 2445. Sk. 25.ada no:78 İstoç Bağcılar/İSTANBUL adresinden ulaşılabilir.
 • Boyanabilir Baskısız Bez Çanta

  Boyanabilir baskısız bez çanta modelleri etkinliklerinize, hobilerinizi ve özellikle hediyeliklerinize en iyi opsiyondur. Artık birçok insan hediye seçerken cafcaflı görünüşe değil, alacağı hediyenin kişinin işine yarayıp yaramadığına bakmaktadır. Toptan hediyelik ürünler ise bu düşünceyle gün geçtikçe trend haline gelmiştir. Daha uzun süre dayanıklı bir hediye olduğundan bez çantalar birçok insanın tercihi olmaktadır. Bunun yanı sıra naylon ve tela çantaların doğaya verdiği zararların çokluğu göz önüne alındığında birçok doğa sever için vazgeçilmez olmuştur.
  boyamaya-uygun-baskisiz-bez-canta-toptan
  Baskısız bez çanta yanı sıra çantanıza istediğiniz baskıyı uygulayabilir, fotoğraflarınızı üzerine bastırabilirsiniz. Böylelikle hem baskılı çanta isteyenlerin gönlü olmakta hem de sade seven müşterilerimizin gönlü olmaktadır. Bu konuda görüldüğü üzere oldukça fazla seçeneklerimiz söz konusudur.Toptan hediyelik ürün çeşitliliğinin gittikçe artması seçim yaparken kararsızlığa neden olsa da birçok insanın baskılı hediyelik eşyaları daha çok tercih edildiği gözlemlenmiştir. Fotoğraf baskılı hediyelik eşyalar bunların arasında en trendleridir. Bu sayede hediye alacağınız kişiye en güzel fotoğraflarınızdan oluşan bir bez çanta hediye edebilirsiniz. %100 pamuk ve %100 doğal olan ürünlerimizi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.Siz de sevdiklerinize fotoğraflarla ölümsüzleştirdiğiniz o güzel anları çantasına bastırarak hem de bunu en doğal ve ucuz haliyle yaptırarak hediye etmek istemez misiniz?
  boyanabilir-toptan-bez-canta-modelleri

  Bez Çanta İmalatı Yapan Firmalar

  Bez çanta imalatı birçok yerde yapılmaktadır. Lakin güvenilirliğinden ve kalitesinden emin olmak zordur. Bez çanta imalatı yapan firmalar arasında olan İşte Çanta bu konuda fazlasıyla hassas davranmaktadır. Müşterilerinin aklında en ufak bir soru işareti bırakmadan doğallığını ve fiyatını kanıtlamıştır. Peki toptan bez çanta nereden alınır? Bez çanta imalatı İstoç gibi bölgelerde yapılmaktadır. Ham bez çanta fiyatları uygunluğuyla birçok müşterimizi mutlu etmektedir. Toptan bez çanta alımı için iletişim bilgilerimiz ; İşte Çanta: 0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com | Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBULSiz de bu trendin bir parçası olmak, uygun fiyatlarla güzel bir hediye almak istiyorsanız bez çanta en güzel seçeneklerden birisidir. "toptan bez çanta nereden alınır" diye düşünenler için iletişim bilgilerimiz; İşte Çanta: 0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com.
 • Doğal Toptan Bez Çanta İmalatı

  Toptan bez çanta imalatı ve satışı yapan firmamızın en önem verdiği konulardan biri de doğa dostu olmasıdır. Bez çanta ve bez torbalar, %100 doğal pamuktan üretildiğinden hem sağlığa zararlı bir yanı yoktur hem de çevre dostu ürünlerdir. Bez çantaların tercih edilmesinin en önemli nedeni naylon poşetlerin, kanserojen maddeler içermesi ve doğada hayli geç çözünmesinden dolayı hem sağlığa hem de çevreye zararlı olmasıdır. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın Resmi Gazete' de yaptığı açıklamaya göre, naylon poşet ürünlerin satışı ve kullanımı 2019' dan itibaren yasaklanacak. Almanya, İtalya ve Çin gibi ülkelerin karşı olduğu naylon poşetler, kullanımı azaltmak adına, müşterilere ücret karşılığı verilmekte zamanla bunun da ortadan kaldırılacağı bilinmekte. Türkiye'nin de Ocak 2019'dan itibaren ücret mukabilinde bir uygulama yapacağı düşünülmektedir. Bu nedenle bez çantaların ve bez torbaların sağlığa ve çevreye duyarlı ürünler olarak kullanımının artacağı rahatlıkla söylenebilmektedir.Bez torba ve çantaların çevresel faktörlerin dışında naylon poşetlere oranla kullanışlı ve dayanıklı oluşu da gözden kaçmaması gereken bir durum. Market alışverişlerinde ya da çeşitli etkinliklerde kullanılabilecek baskılı bez çantalar, uzun süreli kullanım sağlaması nedeniyle, uzun süreli reklam ihtiyacına cevap verebilmektedir. Baskılı bez çanta imalatının yanı sıra baskısız bez çanta ürünler de kullanışlı oluşu bakımından en çok tercih edilen ürünler arasındadır.
  toptan-bez-canta-imalati-272
  İşte Çanta, İstanbul' da bez çanta imalatı yapan firmalar arasında sizlere en iyi fiyatla en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan bir firmadır. İstoç'ta (İstoç 25. Ada, No:78, Bağcılar) bulunan ofisimizden toptan bez çanta, promosyon bez çanta ürünleri ve ham bez çanta fiyatları hakkında bilgi alabilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz. Baskısız bez çanta siparişlerinizi web sitemizin bez çanta kategorilerinden gerçekleştirebilirsiniz. 1000 adet ve üzeri toptan bez çanta alımlarınızda istediğiniz ebatta istenilen tasarım, transfer, ofset ve emprime baskı seçenekleriyle, siparişlerinize uygulanabilir.İşte Çanta, 35 yıllık tecrübesi, iki yüzden fazla ajans ve dünyaca ünlü seçkin markaların referansları öncülüğünde sizlere en iyi hizmeti vermek için hazır. Doğaya dost ve sağlıklı toptan bez çanta satın almak için iletişim ve detaylı bilgilerimiz aşağıda yer almaktadır.Adres: Mahmutbey Mah. İstoç 25. Ada No:78 Bağcılar/İstanbulTelefon: 0212 643 21 00E-Posta: destek@istecanta.com
 • Şık Toptan Bez Çanta Modelleri

  İster market alışverişlerinizde isterseniz de günlük kullanımınızda tercih edebileceğiniz bez çanta ve torbalara, bez torba imalatı yapan firmalardan ulaşabilirsiniz. Bu size hem farklı ebatlarda çanta sahibi olma imkanı sağlarken, hem de uygun fiyatlı bez torbalara ulaşma imkanı sağlar. Peki, “Bez torbalar nereden alınır?” diyorsanız, cevabı aşağıda… 

  Nasıl bir bez torbaya ihtiyacınız var?

  Bez torba satın almadan önce ihtiyaçlarınızı belirlemeniz gerekir. Bu torbaları nerede kullanacaksınız? Hangi amaç için kullanacaksınız? Küçük bir model mi, yoksa geniş bir torba mı ihtiyacınızı karşılar? Baskılı olmasını mı tercih edersiniz? Kaç adet olacak?gibi sorularınıza cevap bulabileceğiniz firmamıza ister internetten, isterseniz de İstanbul mağazamızdan ulaşabilirsiniz. Bağcılar Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78’de bulunan firmamız İŞTE ÇANTA tüm toptan bez çanta ve bez torba ihtiyaçlarınız için altmştan fazla modelde bez çanta imalatı yapıyor. Bize 0212 643 21 00 telefon numarasından veya destek@istecanta.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

  Neden bez torba?

  Son yıllarda doğala dönüş öne çıkıyor. Doğaya zarar vermeyen, geri dönüşümlü, sağlığa uygun malzemelerle üretilmiş ürünler ön planda. Ayrıca çok da şıklar. Abartıya kaçmayan ama kaliteli görünümleri onları tercih edilir kılıyor. Çevre dostu bez torbalarda bu yüzden oldukça ilgi görüyor.Poşetler doğada yıllarca yok olmadan birikmesi ve tek kullanımlık olmaları nedeniyle tercih edilmemeye başlandı. Naylon poşet yerine kullanılan ağzı büzgülü bez torbalar, hem defalarca kullanım olanağı sağlıyor hem de katlanarak çanta içinde taşınabilmesi sayesinde istediğiniz her an her yerde ihtiyacınızı karşılıyor.
  toptan-bez-canta-imalati-ve-satisi

  Nereden, nasıl alabilirsiniz?

  Hediyelik eşya olarak da alıp, sevdiklerinize verebileceğiniz baskılı ve baskısız bez çanta modellerini, bez torba ve bez çanta imalatı yapan firmalardan temin edebilirsiniz.Toptan alımlarda, bez torba fiyatlarının oldukça uygun olduğunu söylemek isteriz. Bu ürünlerle bez çanta boyama işlemi de yapabilirsiniz. Ayrıca 10 adet ve üzeri alımlarınızda istediğiniz tasarımı da baskı yaptırabilirsiniz.%100 doğal pamuktan ve doğal malzemelerden üretilen bez torbaları, çocuklarınızın eşyalarını ya da yiyecek maddelerinizi taşırken de güvenle kullanabilirsiniz.Toptan bez çanta alındığında, sizlere sunulan bir diğer güzel seçenek ise farklı boyutlarda bez çantayı kombinleyerek sipariş edebilmeniz. Yani değişik ihtiyaçlarınız için farklı büyüklüklerde bez çantaya bir defada sahip olabilirsiniz.Sizin ve ailenizdeki tüm kişiler için en uygun, sağlıklı ve şık çevre dostu bez torba ve çantaları bir merkezden almak isterseniz, farklı modellerimizi lütfen inceleyin.İrtibat bilgilerimiz: Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL Tel: 0212 643 21 00 E-mail: destek@istecanta.com
 • Toptan Bez Çanta İmalatı-İşte Çanta

  Çağımızın en büyük sorunlarından biri çevre kirliliğidir ve bu soruna sebep olan en önemli faktörlerden biri ise naylon poşetlerdir. Yapılarında kanserojen maddelerin bulunduğu naylon poşetler, hem doğaya hem de sağlığımıza geri dönüşü olmayan tahribatlar verebilmektedir. Bu sorunun yegane çözümü ise bez torbalardır. Çevre dostu baskılı ve baskısız bez çanta ve türevleri sayesinde hem gıdalarımız hem de çevremiz naylon poşetlerin yol açtığı hasardan kurtulmuş olacaktır. Peki, bez çanta nereden alınır?   Toptan Bez Çanta İşte Çanta’da

  Toptan bez çanta üretimi yapmakta olan İşte Çanta, 60 modelden fazla bez çanta imalatı gerçekleştirmektedir. İşte Çanta’da üretilen tüm bez torba modelleri, bireysel kullanımınızın yanı sıra hediyelik ve promosyon amaçlı da kullanılabilmektedir.Baskısız bez çanta modelleri de dahil olmak üzere birçok bez çanta modelini bünyesinde barındıran İşte Çanta, 10 adet üzeri siparişlerinizde istediğiniz tasarımın baskısını gerçekleştirebilmektedir. Ayrıca modellerimiz farklı boy ve ebatlarda da üretilebilmektedir. İşte Çanta’ya ulaşıp sipariş vermek istiyorsanız, 0212 643 21 00 numarasını arayabilir, destek@istecanta.com adresine e-posta bırakabilir ya da birebir görüşmek istiyorsanız merkez adresimize uğrayabilirsiniz.

  Adresimiz: Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25.Ada No:78 Bağcılar/İSTANBUL

  baskili-ve-baskisiz-bez-canta-imalati-toptan-bez-canta   En Uygun Fiyatlar İşte Çanta’da

  Bez çanta imalatı yapan firmalar arasında en tecrübelisi, en kalitelisi ve de en prestijlisi olan İşte Çanta ile toptan olarak satın alım gerçekleştirdiğinizde halihazırda ucuz olan baskılı ve baskısız bez çanta fiyatları çok daha uygun fiyatlara sizlere sunulmuş olacaktır.Bez torbanın yanı sıra bez çanta imalatı da yapmakta olan İşte Çanta bünyesinde üretilen tüm ürünlerimiz yüzde 100 doğal ve pamuktur. Ürünlerimizi spor, gündelik, otantik aksesuar, makyaj çantası, hediyelik ve promosyon amaçlı kullanabilirsiniz. Hediyelik ve promosyon amaçlı kullanımınız ile birlikte, bireysel olarak başlayan doğa dostu davranışınız, çevrenizdekileri de etkilemiş olacaktır.Çevreci ve uzun ömürlü bir kullanımı sizlere sunmakta olan İşte Çanta’nın toptan bez çanta satışı gerçekleştirmekte olduğu ana merkez adresi ve iletişim bilgilerini aşağıda sizlerle paylaşmış bulunmaktayız:

  Telefon numarası: 0212 643 21 00

  E-posta adresi: destek@istecanta.com

  Adres: Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada No:78, Bağcılar/İSTANBUL
 • Doğal Promosyon Bez Çanta İmalatı

  Çevreci ve uzun süreli kullanıma uygun bir ürün olan bez torbalar, %100 doğal ve pamuk olduğu için doğa dostu ürünler arasında yer almaktadır. Son yıllarda çok daha sık görmeye başladığımız bez torbalar, birçok farklı alanda kullanıma uygun olan ürünlerdendir. Tamamen doğal ürünler olarak size sunulan bez torbaları market alışverişi, pazar alışverişi, günlük hayatta eşya taşıma ya da depolama gibi birçok amaç için, aynı zamanda firmaların tanıtım amacı ile promosyon bez çanta olarak kullanılabilir. Hediyelik eşya olarak da kullanılabilen bez çanta modellerini, 0212 643 21 00 - destek@istecanta.com iletişim adreslerini ve web sitemizi kullanarak bulabilir ve hızlıca bez çanta siparişi verebilirsiniz. Ham bez çanta fiyatları için de bu iletişim adreslerinden ve web sitemizden bilgi edinmeniz mümkün olmaktadır.

  toptan-boyanabilir-ham-bez-canta-fiyatlari-iste-canta


   Bez çanta imalatı ve satışında Türkiye’de lider konumda olan firmamızdan kaliteli hizmet ve ucuz ham bez çanta fiyatları alabilirsiniz.. 10 adet üzeri siparişlerde istenilen tasarımın baskı yapılabildiği bez çantalara ister sevdiğiniz sözleri, isterseniz sevdiğiniz fotoğrafları, isterseniz de sevdiğiniz kişiler ile birlikçe çekilmiş fotoğraflarınızı baskı yaptırabilirsiniz. En güzel hediyelikler arasında yer alan bez çantaları kendinize özel tasarlatarak sevdikleriniz için en anlamlı hediyeleri yaratabilirsiniz.%100 doğal ve %100 pamuklu kumaştan üretilmesi sebebiyle çevre dostu olan kişiler tarafından da fazlaca tercih edilen bez torbaları, çevreci olduğunu bildiğiniz arkadaşlarınız için de özel olarak hazırlatabilirsiniz.

  dogal-promosyon-bez-canta-imalati-iste-canta


   Farklı boyutlardaki bez çantaların kombin yapılabilmesi de söz konusu olmaktadır. Kullanımınız için en ideal boyutlardaki bez çantaları bularak kolaylıkla bu ürünleri diğerleri ile kombin ederek siparişlerinizi verebilirsiniz. Bez torbaların kullanım alanlarından biri de reklamdır. Büyük firmalar, markalar ya da reklamını yapmak isteyen küçük işletmeler, promosyon bez çanta dağıtarak oldukça uygun fiyata, etkili bir reklam aracı ortaya çıkarabilmekteler. Uzun ömürlü olan ve yıllarca hiçbir zarar görmeden kalan bez torbalar, üzerinde bulunan firma logosu ya da reklam içeriğini gittiği her yere uzun yıllar boyunca taşımaktadır. Bu da uygun fiyatlar ile uzun süreli reklam yapma olanağını kişilere ve firmalara sunmaktadır. Siz de baskısız bez çanta veya promosyon bez çanta imalatı yaptırmak isterseniz firmamızın web sitesine göz atabilirsiniz. Aynı zamanda bize 0212 643 21 00 numaralı telefondan veya destek@istecanta.com mail adresinden de ulaşabilirsiniz.
 • Taşımaya Doğal Araç: Toptan Bez Çanta

  Günümüzde evimizin neredeyse tüm ihtiyaçları için marketlerden alışveriş yapmaktayız. Tüm marketler alışveriş yaptığımız ürünleri koymak için bize naylon poşet vermektedir. Naylon poşetin doğaya verdiği zararı düşünürsek,marketler kadar bizler de çevreye karşı duyarsız davranmış olmaktayız. Oysa eskiden alışverişlerimiz pazardan yapar ve aldıklarımızı pazar filesine koyardık. Artık bilinçlenme zamanı geldi. Eskiye dönüş ama daha sağlıklı bir dönüş yapmalıyız. Bu dönüşüm 2019'da zorunlu bir hale gelecektir. Çünkü 2019'da naylon poşet kullanımı yasaklanacaktır. Baskısız bez çanta nereden alınır sorusunun cevabı ise dünyanın yer yerinden istecanta.com'dan sipariş vererek alabilirsiniz. İletişim bilgilerimiz : 0212 643 21 00 - destek@istecanta.com.%100 pamuktan üretilen bez çantalarımızı hayatınızın her alanında rahatça kullanabileceğiniz gibi en çok kullanım alanı marketlerdir. Bez torbaların hafifliği ve yer kaplamaması alışverişinize giderken size kullanım kolaylığı sağlar. Özellikle market veya firmalar baskılı bez torba kullanarak ve toptan bez çanta alımlarımı baskılı yapması müşterilerine kullanım kolaylığı sağlarken bunun yanı sıra uzun süreli reklamlarını da yapmış olacaklardır. Baskılı ve baskısız bez çanta ile ilgili merak ettiklerinizi firmamızın İstoç'daki merkez ofisi ile görüşebilirsiniz. 0212 643 21 00 numaralı telefondan bize ulaşabilir bez çanta imalatı ve fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.promosyon-ham-bez-canta-toptan-iste-canta-istoc

  Baskılı Bez Çanta Modelleri

  istecanta.com sitemizde farklı renk ve desenlerde toptan bez çanta modellerimizin görselleri bulunmaktadır. Sarı clutch bez çanta, sırt çantası, omuz askılı çanta, el çantası, plaj çantası ve bez kese gibi altmıştan fazla modelimiz mevcuttur. Bez çantalarımıza transfer baskı, empirme baskı, baskes baskı, folyo baskı, offset baskı ve serigrafi baskı gibi teknikleri kullanarak baskı yapmaktayız. İstenilen tasarımları renk sınırlaması olmadan baskı yapabilmekteyiz. Baskılı bez çanta imalatı en az sipariş 10 adettir. Ham renk ürünlerde tasarımınız 4 renge kadar ise 500 adet ve üzeri siparişler için emprime baskı, 500 adet altı siparişler için ise transfer baskıyı kullanmaktayız. Firmamızın aylık üretim kapasitesi 200 bin adettir. Firmamızın üretim tesisi Küçükçekmece'dedir. Merkez ofisi ise İstoç ticaret merkezinde bulunmaktadır. İletişim bilgilerimiz - 0212 643 21 00, destek@istecanta.com şeklindedir. Bize ulaşarak baskılı veya baskısız toptan bez çanta siparişi verebilir, bez çanta imalatı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca web sitemizin bez çanta satın al bölümünden de modellerimizi inceleyebilir, baskısız bez çanta siparişi verebilirsiniz. 

  Bez Çanta Fiyatları

  Bez çanta fiyatları verilen sipariş adedine ve modeline göre değişmektedir. Dünyanın her yerinden istecanta.com üzerinden istediğiniz adet ve modelde güvenli bir şekilde görebileceğiniz en uygun bez çanta fiyatları ile baskısız bez çanta siparişlerinizi verebilirsiniz.
 • Bez Torba - Bez Çanta İmalatı

  Günlük yaşantımızda yaptığımız alışverişlerin birçok bölümünde naylon poşetler kullanmaktayız. Hemen hemen her gün marketlere gitmekte ve aldığımız ürünleri naylon poşetler vasıtasıyla taşımaktayız. Yine çeşitli kurum ve firmalardan aldığımız materyalleri bu poşetlerle götürmekteyiz. Ancak unutmamalıyız ki bu poşetler sağlık açısından tehlikelidir ve 2019 yılı içerisinde yasaklanacaktır. Naylon poşetler yerlerini bez torbalara bırakacaklardır. Bez torbalar gerek sağlık açısından gerekse de çevreye olan zararsızlıkları açısından herkes tarafından kullanılır olacaktır. Her şeyde kalite önemli olduğu kadar bez çanta imalatı ve satışında da kalite oldukça önemlidir. İşini kaliteyle yapan ve kaliteli ürün üreten en iddialı firmaların başında firmamız gelmektedir ve kaliteli bez çanta imalatı konusunda oldukça iddialıyız. Firmamızın telefon numarası; 0212 643 21 00, mail adresimiz: destek@istecanta.com.toptan-bez-canta-istoc-iste-canta-dogal-bez-canta

  Baskı Sayesinde Firmanızın Reklamını Yapın

  Bez torbalarda emprime baskı, transfer baskı gibi baskı teknikleri kullanılmaktadır. Bu torbaların üzerine firmanızın, kurumunuzun, marketinizin marka işaretlerini basarak çok rahat bir şekilde şirketinizin reklamını yapabilirsiniz. İnsanlar pazarladığınız ürünler ya da kurum ve şirketiniz tarafından verilen hediyeleri evlerine götürürken, şirketiniz ya da kurumunuzun markasını herkes görecektir. Promosyon bez çanta hem çok yaygın bir reklam aracı olarak kullanılacaktır hem de dayanıklılığı sayesinde bu reklamda süreklilik oluşacaktır. Promosyon bez çanta konusunda kaliteyi yakalamış olan firmamızın web sitesinde bez çanta sayfasından İstoç’ta bulunan mağazasından dilediğiniz kadar alım yapabilirsiniz. Firmamızın telefon numarası; 0212 643 21 00, mail adresimiz: destek@istecanta.combaskili-bez-canta-imalati-promosyon-bez-canta

  Yüzde 100 Doğal ve Çevre Dostu

  Bez torbalar yüzde 100 pamuktan imal edilmekte olup tamamen çevre dostudur. İstenilen tasarımda ve adette baskılı bez çanta hazırlayabilmekte olan firmamızın 800 metrekarelik üretim alanı ve 1 adet satış mağazası bulunmaktadır. Firmamızın referansları arasında; Boğaziçi Üniversitesi, Google, Pimapen, Doritos, Nike, İHH, Sütaş, Mahmood Tea, Lacoste, Hisar Koleji, Mercedes, Sabancı Üniversitesi, Çaykur, Sinpaş, Çaykur, Saat&Saat, Kadem, Kütahya Seramik, Doğa Koleji, İsmek, Kadir Has Üniversitesi, Kalekimya, birçok uluslararası ve ulusal şirket bulunmaktadır. Ham bez çanta fiyatları konusunda oldukça cazip rakamlar sunan firmamızın İstoç ofisinden rahatlıkla siparişlerinizi verebilirsiniz. Ayrıca web sitemizdeki bez çanta sayfasını ziyaret ederek modellerimizi inceleyebilir, ham bez çanta fiyatları ve modellerine göz atarak sipariş verebilirsiniz.

Ürünler 1 - 10 / Toplam 49

Sayfa:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5