Baskılı bez çanta imalatı yapan şirketler arasından müşteri memnuniyetini ön plana alarak yıllardır süren deneyimiyle kaliteli hizmeti sunan İşte Çanta olarak bizler kendimizi sektörde kanıtlamış bir firmayız. Hediyelik eşya üretiminde piyasada rastlayabileceğiniz en kaliteli adres olmaktan gurur duymaktayız. Ürünlerimiz %100 doğal ve çevre dostu olmasının yanında kullanışlılığıyla ve uzun süren dayanıklılığıyla pek çok müşterimiz tarafından tercih edilerek memnuniyet verici düzeyde kalitelidir. Baskılı ve baskısız bez çanta fiyatları hakkında bilgi alabilmek ve diğer hizmetlerimizi öğrenmek için iletişim numaramız olan 0216 643 21 00 nolu telefondan bizlere ulaşmanız mümkün olacaktır. Bu telefon numarasından bize ulaşabildiğiniz  gibi ayrıca destek@istecanta.com e-mail adresinden de hizmet sunmaktayız. %100 pamuktan üretilmiş ve doğallığıyla, çevre dostu oluşuyla dikkat çeken ürünlerimiz  hakkında bilgi alabilmek için bu iletişim kanallarıyla bizlerle bağlantı kurmanız mümkün olacaktır. Ayrıca web sitemizin toptan bez çanta kategorisinden ürünleri tüm detayları ile inceleyebilir, sipariş verebilirsiniz.

bez canta imalati

Çok çeşitli toptan bez çanta modelleriyle sitemizden ve İstoç’taki firmamızdan hizmet sunmaktayız. Ürünlerimizi ve çeşitlerimizi internet adresimiz üzerinden görebilmeniz mümkün olacaktır. Bez çantalarımız kullanışlılığıyla ve çok amaçlı kullanıma imkan vermesiyle sizlerin hizmetinizdedir. Renkli ve siyah bez çanta modelleri ile ürünler üzerine baskı yapabilmekteyiz. Aslında piyasada renkli çantalara baskı yapan çok şirket yoktur. Bu renkli çantalar üzerine baskı yapan az sayıda olan ve kalitesiyle ön plana çıkan firmamızın deneyiminin bir göstergesidir. İşte Çanta olarak folyo baskı  dahil birçok çeşitte baskı yöntemini kullanarak çantalar üzerine istediğiniz tasarımın veya fotoğrafın baskısını yapabilmekteyiz. Baskı işleminin sipariş verilmesi ardından 1 iş günü içerisinde teslimatı yapmaktayız. Siparişlerde en az 10 adet içerecek şekilde baskı işi almaktayız. Siz de bize baskı görselinizi destek@istecanta.com mail adresi üzerinden ileterek baskılı bez çanta imalatı yaptırabilirsiniz (Minimum 10 adet). Transfer ve folyo baskılı çantaları ayrıca hediyelik eşya olarak da kullanabilir ya da promosyon amaçlı olarak da kullanabilirsiniz.

baskisiz bez canta

35 yıldır sektördeki tecrübemizle iki yüzden fazla ajans ve dünyaca ünlü marka bizlerle çalışmaktadır. Başarımız tesadüf değildir. Kaliteli ve müşteri memnuniyetini ön plana alan hizmet anlayışımızla sizlerin hizmetinizdeyiz.v Baskılı ve baskısız bez çanta hakkında bilgi alabilmek ve diğer hizmetlerimizi öğrenmek için iletişim numaramız olan 0216 643 21 00 nolu telefondan bizlere ulaşmanız mümkün. Ayrıca İşte Çanta olarak destek@istecanta.com e-mail adresinden de merak ettiklerinizi bizlere iletebilirsiniz.