Firmamız bez çanta imalatında uzman tasarımcılarla çalışmakta ve müşteri memnuniyetine de son derece önem vermektedir. İsteğe göre baskılı ve baskısız bez çanta üretimi yapmakta olan firmamız müşterilerine çeşitli modelleri uygun fiyatlarla sunmaktadır. Her alanda rahatlıkla kullanılabilen, özellikle de günlük hayatta çok fazla ihtiyaç duyulan baskılı ve baskısız bez çanta sağlamlığı ile çok fazla tercih edilmektedir. Tek kullanımlık poşetlere göre çok daha dayanıklı olan bez çanta , aynı zamanda da çevre dostu olmakta ve zararlı maddeler içermemektedir. Müşterilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına uygun olarak üretim yaptığımız bez çanta modelleri arasında bulunan modellerimiz; baskısız bez çanta,  bez sırt çantası, el çantası, bez keseler, plaj çantası, isteğe göre hazırlanan hediyelik ve promosyon çantalar olmakta ve 10 adet üzerindeki siparişlerde istenilen tasarım baskı olarak yapılabilmektedir. Hediyelik eşya olarak da tercih edilen toptan bez çanta modelleri online olarak satışa sunulmakta ve buna göre fiyat verilmektedir.

Bez Canta imalati

Bez Torba Fiyatları

Firmamız özel olarak dizayn yaptığı bez torba ürünlerini uygun bir şekilde fiyatlandırmakta ve müşterilerin beğenisine sunmaktadır. Satışlarımız en az 10 ürün ve üzeri miktarlarda olmakta ve sipariş miktara göre birim fiyat değişmektedir. Bez torba fiyatları; örneğin büzgülü bez torba için, 20 adetlik siparişlerde birim fiyat 6.40 TL olmakta iken 300 adetlik siparişlerde birim fiyat 6 TL'ye kadar düşmekte, yaklaşık % 7 'lik bir indirim söz konusu olmaktadır. Ayrıca kullanılan kumaşına göre de fiyatlarda değişiklikler görülebilmektedir. İmperteks çantalar ham bez çantalara göre ya da baskılı bir gabardin çanta, baskılı bir bez çantaya göre biraz daha fiyatlı olabilmektedir. Ayrıca modeline ve boyutlarına göre de fiyatlarımız farklılık göstermektedir.

İstanbul Bez Torba İmalatı

İstanbul'da imalat yapan firmamı toptan bez çanta üretiminde kumaşların kalitesine son derece önem vermektedir. Firmamız tarafından yüksek kalitede kumaş kullanmakta olduğu için baskı uygulamaları rahatlıkla yapılabilmekte ve hiç bir sorun yaşanmamaktadır. Firmamız baskılı ve baskısız bez çanta modellerini sahip olduğu ileri teknolojili ve donanımlı makinelerde baskı tekniği ile yapmakta ve müşterilerinin istediği şekilleri bez torbaların üzerine basabilmektedir. Hammaddesi pamuk olan % 100 doğal olan bez torbalar üzerine yapılan çeşitli baskılar ile farklı amaçlar için çeşitli sektörlerde kullanılabilmektedir. Yılbaşı hediyeleri - promosyon çeşitleri de İşte Çanta'da.

Bez Torba Fiyatlari

Çevre Dostu Bez Torba

Bez torba kullanımının en önemli yararlarından biri de çevre dostu ve dönüştürülebilir olması ile birlikte sağlığa da zararı olmamasıdır. Bu noktada sağlık söz konusu olmaktadır ve bu çok önemli bir konudur. Plastik kökenli torbaların sağlığa olan zararlarından dolayı bez torbalara olan rağbet günümüzde oldukça fazla olmaktadır. Tamamen pamuklu olarak ürettiğimiz bez çantalar üzerinde baskı yapılırken kullanılan boyalar da asla sağlığa zararlı hiç bir kimyasal içermemekte ve bu nedenle de güvenle kullanılabilmektedir. Hem çok kullanışlı ve hem de sağlıklı olan bez çanta nereden alınır diye düşünen müşterilerimiz işteçanta .com linkinden sitemizi online olarak ziyaret edebilmekte olup modellerimiz ve fiyatlarımız hakkında bilgi sahibi olarak istediklerini de sipariş verebilmektedir. Firmanın açık adresi ise; Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL olarak belirtilmektedir.