İnsanların yarattığı yüzyıllardır süre gelen ve globalleşen çevre kirliliğine yine insanlar, bir adım atarak artmasına engel olmak istiyorlar. Bu kirliliği yaratan maddelerden biri olan plastik torba kullanımı gün geçtikçe azalmaktadır. Yerini ise yavaş yavaş bez çanta ve torbalara bırakmaktadır. Çevre kirliliğini engellemek için atılan bu büyük adımda bez çantanın en büyük payı %100 doğal olmasıdır. Promosyon, proje, etkinlik gibi birçok amaçla kullanılan bez çanta bugün e-ticaret tekstil sektörünün %5’ini kapsamaktadır.

indirimli-online-toptan-bez-canta

Bez Çanta Modelleri

Otuz beş yıllık tecrübesiyle aylık beş yüz binden fazla üretim kapasitesi olan firmamızın stoğunda seksenden fazla model bulunmaktadır. En çok tercih edilen kumaş türleri ham bez, panama ve kanvas kumaştır. En çok tercih edilen boy ise standart oran olan 35x40 cm’dir. Bunlar kumaş, boyut, renk ve diğer özellikleriyle birbirinden ayrılmaktadır. Web sitemizde tüm ürünlerimizi bulabilir, inceleyebilir, sipariş verebilirsiniz. Tüm baskısız siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilmektedir. Aynı zamanda bez çanta üzerine baskı da yapılabilmektedir.

toptan-bez-canta-ayni-gun-kargo

Baskılı Bez Çanta

Bez çanta üzerine farklı türlerde baskı yapmaktayız. Beş yüz adet ve üzeri siparişlerinizde emprime baskı, beş yüz adet altındaki siparişlerinizde transfer baskı veya folyo baskı uygulamaktayız. Minimum 10 adet olmak üzere baskılı siparişlerinizi 0212 643 2100 numaralı telefondan veya destek@istecanta.com mail adresimizden verebilir, ürün ve fiyat bilgisi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Satış temsilcilerimiz size en kısa sürede yardımcı olacaklardır.

toptan-baskili-baskisiz-bez-canta

Promosyon Bez Çanta

Firmamız promosyon bez çanta üretimi de yapmaktadır. İstediğiniz tasarımı bez çantalara istediğiniz adette üretmekteyiz. Tesisimizde yüksek adette üretim hızlı sürede üretilmekte ve size teslim edilmektedir. Promosyon bez çanta siparişlerinizde tamamen dayanıklı emprime baskı uygulanmaktadır. Emprime baskı ile 6 renge kadar baskı yapılabilmektedir. Hemen promosyon bez çantasiparişi vermek isterseniz bize aşağıdaki bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. Tüm baskısız siparişlerinizi web sitemiz üzerinden verebilirsiniz.

toptan-bez-canta-online-alisveris

İletişim Bilgilerimiz

Bize aşağıdaki iletişim araçlarından ulaşabilir, sipariş verebilir, bilgi alabilir, görüş ve öneride bulunabilirsiniz. Hobyar Mah. Hoca Hanı Sok. Ak Han No:8/61 Fatih/İstanbul Telefon: 0212 643 2100 E-Posta: destek@istecanta.com Facebook: facebook.com/istecantacom Instagram: instagram.com/istecanta