Baskılı bez çanta, kadınların günlük hayatlarında rahatlıkla kullandığı çantalardır. Rahat bir kullanışa sahip olması ve doğal bir görünüm yaratması bez çantaların kadınlar tarafından sık sık tercih edilmesinin nedenleri arasında yer almaktadır. Baskılı bez çantaların diğer bez çantalardan daha sık tercih edilmesi ise üzerindeki baskı ve desenlerin baskılı bez çantalara çok daha şık bir hava katmasıdır. Diğer düz bez çantalardan çok daha şık bir görüntüye sahip olan bez çantaların en büyük problemi ise temizlenmesidir. Tıpkı diğer bez çantalar gibi kişilerin kafasını kurcalayan baskılı bez çanta temizliği ile ilgili merak ettiklerinizi öğrenmek için yazımızı okumaya devam edin.

Bez Çanta Yıkama Talimatı

Baskılı Bez Çanta Nasıl Temizlenir?

Baskılı bez çantaların kullanımı kadar temizliği de çok rahattır. Baskılı bez çantaları temizlerken süet, deri ya da nubuk çantalar gibi ekstra bir işlem uygulamaya gerek yoktur. Temizlik açısından oldukça rahat olan bu bez çantaları silerek dahi temizleyebilirsiniz. Ancak bez çantaların diğer çantalara göre çok daha fazla tercih edilmesinin nedeni kolaylıkla yıkanabiliyor olmasıdır. %100 pamuk olduğundan dolayı Maksimum 20 dereecede el ile yıkanmasını tavsiye etmekteyiz. Bez çantaların yoğun ve inatçı bir kire maruz kalması durumunda ise kesinlikle ovma yöntemi yapılmaması gerekmektedir. Ovma işlemi yapmak lekeyi çıkartmak yerine lekenin daha çok dağılmasına neden olacaktır. Bu doğrultuda tampon bez ile lekenin üzerine uygulama yapılması lekenin çıkması için yeterli olacaktır. Baskılı bez çanta temizliğinde dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise baskılı bez çantaların temizliği esnasında çamaşır suyu, yağ sökücü gibi kimyasal maddelerin kullanılmaması gerektiğidir.

Baskılı Bez Çanta İçin Doğru Adres

Eğer sizin de bu eşsiz şıklıkta ki baskılı bez çantalara ihtiyacınız varsa doğru adrestesiniz. Tüm baskılı çanta modellerimizi web sitemizden inceledikten sonra daha detaylı bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kurulduğu günden beri müşterilerine en kaliteli hizmetleri sunmayı amaçlayan firmamızın kaliteli baskılı bez çanta modellerine sahip olmak için elinizi çabuk tutun!