bezcanta

 • PROMOSYON BEZ CLUTCH ÇANTA

  Promosyon bez çanta ürünleri birçok çeşide ayrılmaktadır. Firmamız birçok çeşidini ürettiği gibi promosyon clutch bez çanta üretimi de yapmaktadır. İstediğiniz tasarımda baskılı bez clutch çanta satın alabilirsiniz. Bize 0212 643 2100 numaralı telefondan veya destek@istecanta.com mail adresinden ulaşabilirsiniz. Tüm modellerimizi web sitemizden inceleyebilirsiniz.

  clutch-rips-toptan-dogal-bez-canta

  Baskılı Clutch Çanta

  Son zamanların en trend çanta modellerinden biri olmayı başaran baskılı clutch çanta modelleri hayatımızın her alanında yerini almaya başlamıştır. %100 pamuktan üretilen baskısız veya baskılı clutch çanta isterseniz satıp ek gelir sağlayabileceğiniz, isterseniz kombininize uydurabileceğiniz, isterseniz de küçük ve düzenli bir çanta olarak kullanabileceğiniz bir ürüne dönüşür. Bunlara örnek verecek olursak; makyaj çantası, cüzdan, kalemlik ve benzeri birçok amaçla olarak kullanabilirsiniz. Baskılı clutch çanta beş yüz adet ve üzeri siparişlerinizde imal edilen emprime baskılı, beş yüz adet altındaki siparişlerinizde imal edilen transfer baskılı ve folyo baskılı clutch çanta olmak üzere üçe ayrılır. 

  Doğa Dostu Promosyon Bez Çanta

  Clutch çanta modelleri promosyon amaçlı kullanımları en uygun çanta çeşitlerindendir. Kullanılabilirlik açısından joker olması, doğa dostu olması ve uzun süre kullanıma uygun olması başlıca sebepleridir. Ayrıca diğer promosyon ürünlerinden daha çok göz önünde bulunacağından marka konumlandırma stratejilerinize olumlu sonuç vermektedir. Emprime baskılı promosyon clutch bez çanta siparişlerinizde 6 renge kadar baskı yapılabilmektedir. Emprime baskı boya ile yapıldığından baskıda zaman içerisinde yıpranma veya solma gerçekleşmemektedir. Emprime baskılı promosyon clutch çanta siparişleriniz 7-9 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır. Transfer baskılı siparişlerinizde renk sınırlaması yoktur fakat transfer baskı sadece ham ve beyaz renkli ürünlerimize yapılabilmektedir. Transfer baskılı toptan clutch çanta siparişleriniz iş başlangıcından sonra 1 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır. Folyo baskılı toptan clutch çanta siparişleriniz 7-9 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır. Folyo baskı siyah renkli ürünlerimize uygulanmaktadır. Özel isteğiniz doğrultusunda her ürünümüze uygulanabilmektedir. Hemen toptan promosyon bez clutch çanta siparişi vermek isterseniz bize 0212 643 2100 numaralı telefondan veya destek@istecanta.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.rips-clutch-toptan-bez-canta 

  İletişim Bilgilerimiz

  Bize aşağıdaki iletişim araçlarından ulaşabilir, sipariş verebilir, bilgi alabilir, görüş ve öneride bulunabilirsiniz.

  Hobyar Mah. Hoca Hanı Sok. Ak Han No:8/61 Fatih/İstanbul

  Telefon: 0212 643 2100

  E-Posta: destek@istecanta.com

  Facebook: facebook.com/istecantacom

  Instagram: instagram.com/istecanta

 • Firma reklamları bez çantalarla yapılıyor

  Ham bez çantalar son yıllarda yapılmış en yeni ve en güzel tasarıma sahip. Bir üründe olması gereken bir takım özellikler vardır. Üretilen bir ürün öncelikle kullanıcı dostu olmalı, fonksiyonel olmalı, doğa ile dost olmalı, verimli bir ürün olmalı ve kullanıcısını memnun etmeli. Bez çanta imalarında tüm bu kriterler göz önünde bulunduruluyor.Bez çanta fikri ile pek çok firma belki de her gün kullandığı plastik veya karton çanta mantığını değiştirdi. Naylon poşet kullanımına karşı olan firmalar müşterilerine naylon poşet yerine bez çanta veriyor. Bez çanta naylon çantalara göre yüzde yüz zararsız malzemelerden üretiliyor. Dikiş kalitesi esasınca bez çantalar çabuk yırtılmıyor. Patlayıp yırtılmıyor. Onlarca kiloluk eşyaları rahatça taşıyor. Hem pratik, hem de fonksiyonel bir ürün bez çanta.Şirketiniz için yeni bir poşet tasarımına giriştiniz. Elinizde klasik naylon poşetler var. Her ne kadar geri dönüşüm ibareleri bu torbalarda mevcut olsa bile bazen geri dönüşüm noktalarına ulaşamayabiliyor. Bu gibi hallerde önemli olan sokağa bile olsa attığınız poşetin toprakla ve doğayla temas ettiğinde basitçe karışabilmesidir. Naylon torbaların tamamen doğaya karışıp yok olabilmesi yüzlerce yıl sürebilir. Fakat bez çantada böyle bir problem yaşamazsınız.Şirketinizin logosunu veya herhangi bir cümleyi, sizi anlatan kurumsal bir yazıyı poşetin üzerine yüzde yüz doğaya saygılı kök boyarlarla yazdırabilirsiniz. Naylon poşet kullanımına karşı olan firmalar müşterilerine naylon poşet yerine bez çanta veriyor. Çünkü bilinçlenen bir dünyada şirketlerin ve işletmelerin son derece hassas olduğu bir konu da çevre duyarlılığıdır. Çevre duyarlılığını baz alan firmalar ise bez çanta işini çoktan organize etmiştir.
  bezcanta bezcanta
  Unutmayın ki artık Naylon poşet kullanımına karşı olan firmalar müşterilerine naylon poşet yerine bez çanta veriyor. Genelde çantaların üzerine şirket logoları veya yeni yılda belirlenen hedeflerini anlatan bir takım materyaller ile destekleniyor bez çantalar. Bu bilinçte olan bir firma için bez çanta ancak bir değer katacaktır firmaya. Sizlerde şirketleriniz için klasik naylon poşetler yerine doğa dostu bez çantaları tercih edin.

2 Ürün(ler)