Toptan bez çanta doğa dostudur çünkü araştırmalara göre naylon poşetler, market çantaları ve ambalaj malzemelerinin hemen hepsinin ham madesinin aynı olduğu kanıtlanmıştır. Çevre dostu olduğu söylenen naylon poşetlerinde kanserojen madde içerdiği ve insan sağlığına ciddi zararları olduğu yapılan araştırmalarla ortaya konmuştur. Bu sebepten toptan bez çanta modellerine talep artmaktadır. Naylon poşetler ve ambalaj malzemelerinin özellikle koyu renkli olanlarını pet şişe, kova,tıbbi atık malzemelerinin toplanarak işlenmesiyle oluşturulduğu söylenmektedir. Özellikle bu poşetler kanser riskini arttırırken, gıda ile uzun süre temasının oldukça tehlikeli olduğu yapılan araştırmalar arasındadır. Böylelikle toptan bez torba ve toptan bez çanta kullanımının önemi bir kez daha gün yüzüne çıkmış oldu.

Toptan Bez Canta

Baskısız Bez Çanta Zamanı

Baskısız bez çanta dönemi başlıyor. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın hazırlamış olduğu plastik poşetler yönetmeliğine göre 1 Ocak 2019 tarihinden itibaren tüketiciye naylon poşetler ücretsiz verilmeyecektir.bu sayede baskısız bez çanta kullanarak doğada çözünmesi uzun yıllar alan naylon torbaları hayatımızından çıkarmış olacağız. Toptan bez çanta kullanımı olmaması durumunda hayatımızı ele geçiren naylon poşetler sera etkisi yapar, ısıyı emerek orman yangınlarına da yol açar. Bunun yanı sıra deniz sularına karışarak, deniz canlılarına da zarar verir. Tüm bu ve buna benzer nedenlerden dolayı 1 Ocak 2019 tarihinden itibaren doğayı korumak amaçlı naylon poşetler ücretli olacaktır. İlerleyen yıllardaki hedefler ise naylon poşetlerin yasaklanarak tamamen hayatımızdan çıkarılması yönünde olacaktır. Sende bez çanta satın aldoğayı koru.

Bez Çantanın Adresi

İşte Çanta %100 pamuk ve %100 doğal kumaşı ile her zaman müşterilerinin yanında olmaya devam etmektedir. Doğada bırakılsa dahi yüzde yüz çözünebildiği için toptan bez çanta modelleri çevre dostudur. Uzun yıllar kullanıma uygundur. Baskılı ya da baskısız bez çanta çeşitleri ile istecanta.com ‘da her zevke hitap edecek seçenekler bulunmaktadır. Yurt içi ve yurt dışında 200 den fazla referansı olan firmamız 35 yıldır hizmet vermektedir. Altmıştan fazla modeli ve bin metrekarelik üretim alanı ile İstoç’ ta bulunan toptan satış mağazası ile hizmet vermektedir. Mağazamıza Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada , No: 78 Bağcılar / İstanbul adresinden ,0212 643 21 00 numaralı hattan ya da destek@istecanta.com ‘dan ulaşabilirsiniz.

Toptan Bez Canta

Baskılı Veya Baskısız Bez Çanta Satın Al

Her alanda kullanılabilmek için ister baskılı ister baskısız bez çanta satın al.Baskılı bez çantalarda Çok renkli olması durumunda en iyi sonucu transfer baskı vermektedir. Fotoğraf içeren ve 4 renkten fazla olan tasarımlarda kullanılmaktadır. Emprime baskı ise uzun ömürlü baskı dayanımı ve düşük maliyetli olduğu için promosyon çantalar için en uygun baskı türü olarak tercih edilmektedir. En fazla 4 renge kadar olan tasarımlarda tercih edilmektedir. Siz de toptan bez çanta modellerini tercih edin, doğayı koruyun! Marketlerde de kullanılabilecek olan baskılı veya baskısız bez çanta ile dilediğiniz renk ve model de tasarım yapılmaktadır. Böylece firmanızın reklamının her yerde olmasını da sağlayabilirsiniz. Baskılı ve baskısız çeşitleri bulunan baskısız bez çanta satın al,hem kendi sağlığını hemde çevreni korumuş ol. İstenilen tasarımda istenilen adette toptan bez çanta için ,0212 643 21 00 numaralı hattan ya da destek@istecanta.com adresinden bizlere ulaşıp sipariş verebileceğiniz gibi ; İstoç’ ta bulunan Mahmutbey Mahallesi ,İstoç 25. Ada , No: 78 Bağcılar / İstanbul adresimizden de bizzat temin edebilirsiniz.