Baskısız bez çanta dönemi! Paketlemek için kullanılan mazlemelerden üretilen poşetlerin kullanılması çevre ve insan sağlığına zararlıdır. Bu ürünler de zamanla insan sağlığını etkilemektedir. Bu nedenle yapılan yeni resmi düzenlemeler ile 2019 yılından itibaren naylon poşetler yasaklanacaktır. Naylon poşetlerin zararı ve tek kullanımlık olmasıyla beraber bez çantalar daha çevre dostu ve sağlık açısından da tercih sebebidir. Baskılı ya da baskısız bez çanta, tamamen doğal bir üründür. %100 pamuk ile üretilen baskısız bez çanta tercihinize göre boyutlarda üretilebilmektedir. Bu sayede doğal olarak üretilen bu ürünü rahatlıkla kullanabileceksiniz. Ayrıca pamuklu bir dokuma olması nedeniyle dayanıklı bir üründür.

Toptan Bez Canta

Baskısız bez çanta neredeyse bütün alanlarda kullanılabilmektedir. Market alışverişi konusunda da size yardımcı olacaktır. Market alışverişleriniz sonrası ürünlerinizi taşımak kosunuda güvenebilirsiniz. Dayanıklılık açısından da yanınızdan ayırmayacağınız bir ürün olacaktır. Alışveriş yaparken dayanıklı bir ürün kullanmak alışveriş sürecindeki rahatlığınızı artıracaktır. Baskısız bez çanta hediyelik ürün olarak da kullanılabilmektedir. Yakınlarınız ya da arkadaşlarınıza özel günlerde hediye olarak verebilirsiniz. Böylece onlara da doğal ve kullanışlı bir ürün hediye etmiş olursunuz. Bunun dışında eğer kurumsal bir firma ya da esnaf iseniz bu ürünleri promosyon ürünü olarak da kullanabilirsiniz. Müşterilerinize tamamen doğal bu ürünleri hediye ederek hem zihinlerinde yer edinirken hem de müşteri memnuniyetini artırmış olacaksınız. Birçok firma bu yolu seçerek ayrıca kendi reklamlarını da yapma amacı gütmektedir. Müşterilerine çeşitli ebatlarda bez çanta hediye ederek onlara jestler yapmaktadırlar. Bu sayede de bahsettiğimiz müşteri algısını oluşturabilmektedir. Toptan bez çanta siparişi verirken kapıda ödeme seçeneği de bulunmaktadır. Böylece kolayca siparişinize verebilirsiniz ve güvenle ödeme yapabilirsiniz. Tek ürün olarak sipariş vermenin yanında toptan bez çanta siparişi de verebilirsiniz. Bez çantaların diğer hediyelik eşyalara göre daha uygun fiyatlı olduğunu düşünürseniz cebinize faydalı olmanın yanında yakınlarınızı da mutlu eden nadide bir üründür. Bez Canta Satin Al

Bez Çanta Satın Almanın Adresi

Firmamızın İstoç ofisinden bez çanta satın al: Mutsan Sanayi Sitesi M4 Blok No:27 İkitelli/İSTANBUL adresinden İstoç ofisine ulaşabilirsiniz. Ayrıca 0212 643 21 00 numaralı telefondan ya da destek@istecanta.com mail adresinden ulaşabilirsiniz. Firamız 35 yıllık bez çanta imalatı tecrübesine sahiptir. Aylık beş yüz binden fazla üretim kapasitesi bulunmaktadır. İki yüzden fazla ajans ve Doritos, Mercedes-Benz gibi dünyaca ünlü seçkin mağaza referansları ile bez çanta üretimi konusunda rakiplerinin her zaman önündedir. Talep edildiğinde istediğiniz kadar ürün istediğiniz tasarımda üretilebilmektedir. Firmamızın üretim gücü sayesinde beklentileriniz karşılayabilecek güçtedir. Bu gücü ile sizi ve beklentilerinizi karşılamaktadır. İstoç ofisimizden ürünler için verilecek siparişler ve diğer konularda iletişime geçilebilmektedir. İstoç ofisimize Mutsan Sanayi Sitesi M4 Blok No:27 İkitelli/İSTANBUL adresinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca 0212 643 21 00 numaralı telefondan ya da destek@istecanta.com mail adresinden sende hemen bez çanta satın al.