Her geçen gün kalitesi ve kullanım alanının genişliği ile daha yaygın bir tüketici kitlesine ulaşan toptan bez çanta modellerimiz %100 doğal olmakla birlikte aynı zamanda %100 pamuktan üretilmiş ürünlerdir. Bu nedenle de tamamen kimyasal ürünlerden yapılmış naylon poşetlere nazaran daha uzun ömürlü olurken aynı zamanda naylon poşetlerin çevreye ve insan sağlığına vermiş olduğu zararları bez çantalar vermemektedir. Dolayısıyla da toptan bez çantamodelleri tamamen doğal ve sağlıklı ve çevre dostu ürünler olmaktadır.

kanvas-buyuk-boy-plaj-cantasi-toptan-bez-canta-imalati

Firma Projelerinde Promosyon Bez Çanta

Bez çanta modellerimizin her biri promosyon bez çantaolarak kullanılabilen dolayısıyla da promosyon kullanımına uygun olan doğal ürünler olmaktadır. Firmaların tanıtım amaçlı torbalar şeklinde kullanabilecekleri bez çanta modelleri aynı zamanda firmaların projelerinde ve yapmış olduğu ekinliklerde tanıtım ve reklam amaçlı olarak oldukça kullanışlı ürünler olmaktadır. Promosyon çanta ve baskısız bez çanta imalatı yapan firmamıza destek@istecanta.com mail adresimizden ve 0212 643 21 00 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

toptan-bez-canta-imalati-ayni-gun-kargo

Baskılı ve Baskısız Bez Çanta Modelleri

Baskısız bez çanta modelleri İşte Çanta farkı ile benzersiz tasarımlarda üretilmektedir. Sırt çantası modelleri, kol çantası modelleri bulabileceğiniz gibi aynı zamanda clutch el çantası modelleri de zevkinize ve kullanımınıza hitap eden ürünler olmaktadır. Ayrıca baskısız bez çanta modellerimiz üzerine istenilen fotoğraf ve tasarım baskısı rahatlıkla yapılmaktadır. Eğer çantanız size özel eşsiz bir tasarım olsun istiyorsanız; 0212 643 21 00  firma telefonumuzdan ve  destek@istecanta.com mail adresimizden firmamıza ulaşarak fiyat ve ayrıntılı ürün bilgisi alabilir, minimum 10 adet olmak üzere baskılı toptan bez çantasiparişi verebilirsiniz.

Toptan Bez Çanta İmalatı

Toptan bez çanta imalatı üzerinde 60’tan fazla tasarım ve model yelpazesine sahip firmamız, bu alandaki tecrübesinde 35 yılı geride bırakmış köklü ve kaliteli bir firmadır. Nike, Karaca, Zorlu, Google gibi sayısız dünyaca ünlü marka ile çalışan firmamız bez çanta imalatı ve satış hizmetlerini devam ettirmektedir. Aynı zamanda iki yüzü aşkın ajans ile işbirliği yaparak üretim faaliyetlerini daha kaliteli ve güvenilir hale getirmek için sürekli çalışmaktadır. Bez çanta modellerimizden promosyon bez çanta olarak sipariş vermek ya da toptan baskısız bez çanta siparişi vermek için firma iletişim bilgilerimiz olan; 0212 643 21 00 telefon numaramızdan ya da destek@istecanta.com adresimizden firmamıza ulaşabilir, ürün bilgisi ve ürün fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.