Market alışverişlerinde doğa dostu toptan bez çanta yerine genellikle naylon poşetler kullanılmaktadır. İnsan sağlığı için olumsuz özelliklere sahip olan naylon poşetler, doğaya da büyük zararlar veren ürünler arasında yer almaktadır. 2019 yılında yasaklanacak olan naylon poşetlerin yerine, baskılı ve baskısız bez çanta modelleri kullanılmaya başlanacaktır.

baskisiz-bez-canta-0506

%100 doğal, %100 pamuk ve tamamen çevre dostu bir yapıya sahip olan bez çantalar, organik ürün grupları arasında yer almaktadır. Baskılı modelleri olan bez çantalar, promosyon bez çanta olarak da tercih edilebilmektedir. Birçok alanda kullanıma sahip olan baskılı bez çantalar, uzun süre kullanıma sahip ürünlerden biridir. Market alışverişleri için de bulunmaz ürünlerden biri olan baskılı bez çantalar, dayanıklı ürünler olmaları sebebiyle ve doğal yoldan reklam yapma özellikleri bulunması sebebiyle de birçok firma tarafında tercih edilmektedir. Toptan bez çanta imalatı ve satışı yapmakta olan İşte Çanta sitesi, 0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com | Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL iletişim adresleri yardımı ile aradığınız her türlü toptan bez çanta modelini bulmanızı sağlamaktadır. Transfer baskı ve emprime baskı yöntemleri ile bez çantalar üzerine istenen tasarımı baskı yapabilen firmamızın İstoç ofisinden arzu ettiğiniz tüm bez çanta modellerini satın alabilirsiniz. Baskılı ve baskısız bez çanta kategorisi ile aradığınız her tip bez çantayı karşınıza çıkaran firmamızın üretim kapasitesi oldukça geniştir. Stokta 60’ın üzerinde bez çanta modeli bulunduran ve 200’ün üzerinde ajansın yanı sıra dünyaca ünlü markalar ile çalışmakta olan firma, istenen adet ve istenen tasarımda bez çantayı hızlı bir şekilde üretebilme kapasitesine sahiptir.

promosyon bez canta

Promosyon bez çanta fiyatları da oldukça uygun olan firmamıza, 0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com iletişim adreslerinden ulaşabilir, web sitemizden baskısız bez çanta siparişi verebilirsiniz. İstoç konumunda ofisi bulunan ve aradığınız her tip promosyon bez çanta imalatı yapan firmamız, sadece baskılı bez çanta modelleri değil, clutch çanta, plaj çantası, telefon ve cüzdan kılıfları, kol çantası, postacı çanta, pazar çantası ve daha birçok bez çanta modelini üretmektedir.