Uzun zamandır market alışverişlerinde kullanılmakta olan naylon poşetler, hem insan sağlığı için büyük tehlikeler yaratmakta hem de doğa ile hiçbir şekilde kaynaşamamaktadır. 2019 yılında da yasaklanacak olan naylon poşetler, sadece insan sağlığı için de hayvanlar için ve ekolojik denge için de birçok zararı bulunan ürünlerdir. Naylon poşetler yerine kullanılacak olan bez çanta ve bez torbalar ise, çevre dostu olmaları sebebiyle daha şimdiden birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Baskılı ve baskısız bez çanta modelleri ile karşınıza çıkan bu ürün, tamamen doğal ve %100 pamuktan üretilmektedir.
Toptan Bez Canta
Çevre dostu olan bez çantalar arasında yer alan baskılı bez çanta modelleri, günlük kombinleriniz başta olmak üzere daha birçok farklı alanda kullanılabilmektedir. Özellikle market alışverişlerinde tercih edilen baskılı bez çantalar, doğal yollarla reklam yapmayı sağladığı için de birçok firma tarafından talep görmektedir. Uzun süre kullanıma sahip olan baskılı bez çanta modelleri, promosyon bez çanta olarak da marketler tarafından dağıtılabilmektedir.
Toptan bez çanta üretimi ve satışı yapmakta olan firmamız, 0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com | Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL iletişim adreslerinden ulaşılabilen ve bez çantalar üzerine baskı yapabilen bir firmadır. Transfer ve emprime baskı yöntemleri ile bez çantalar üzerine baskı yapabilen firmamızın İstoç ofisinden istediğiniz tüm bez çantaları satın alabilirsiniz.
promosyon-bez-canta-195
Baskılı ve baskısız bez çanta imalatı yapmakta olan firmamız, üretim kapasitesi olarak oldukça büyük bir firmadır. 60’tan fazla toptan bez çanta modelini stokta bulunduran site, 200’den fazla ajans ve dünyaca ünlü firmalar ile çalışmaktadır. İstenilen tüm tasarımlarda, istenilen adette bez çantayı en geç 9 iş günü içerisinde teslim etmekte olan firmamızın İstoç konumunda ofisi bulunmaktadır.
Promosyon bez çanta ve diğer modellerin fiyatları ideal olan ve baskılı bez çanta satışı yapan firmamıza, 0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com iletişim adreslerinden ulaşarak istediğiniz tüm bez çanta modellerini satın alabilirsiniz. Toptan bez çanta kategorisinden ihtiyacınız olan adet kadar bez çantayı kolaylıkla sitemizden temin edebilirsiniz.