Promosyon bez çanta ürünleri birçok çeşide ayrılmaktadır. Firmamız birçok çeşidini ürettiği gibi promosyon clutch bez çanta üretimi de yapmaktadır. İstediğiniz tasarımda baskılı bez clutch çanta satın alabilirsiniz. Bize 0212 643 2100 numaralı telefondan veya destek@istecanta.commail adresinden ulaşabilirsiniz. Tüm modellerimizi web sitemizden inceleyebilirsiniz.

Baskılı Clutch Çanta

Son zamanların en trend çanta modellerinden biri olmayı başaran baskılı clutch çanta modelleri hayatımızın her alanında yerini almaya başlamıştır. %100 pamuktan üretilen baskısız veya baskılı clutch çanta isterseniz satıp ek gelir sağlayabileceğiniz, isterseniz kombininize uydurabileceğiniz, isterseniz de küçük ve düzenli bir çanta olarak kullanabileceğiniz bir ürüne dönüşür. Bunlara örnek verecek olursak; makyaj çantası, cüzdan, kalemlik ve benzeri birçok amaçla olarak kullanabilirsiniz. Baskılı clutch çanta beş yüz adet ve üzeri siparişlerinizde imal edilen emprime baskılı, beş yüz adet altındaki siparişlerinizde imal edilen transfer baskılı ve folyo baskılı clutch çantaolmak üzere üçe ayrılır.  

Doğa Dostu Promosyon Bez Çanta

Clutch çanta modelleri promosyon amaçlı kullanımları en uygun çanta çeşitlerindendir. Kullanılabilirlik açısından joker olması, doğa dostu olması ve uzun süre kullanıma uygun olması başlıca sebepleridir. Ayrıca diğer promosyon ürünlerinden daha çok göz önünde bulunacağından marka konumlandırma stratejilerinize olumlu sonuç vermektedir. Emprime baskılı promosyon clutch bez çanta siparişlerinizde 6 renge kadar baskı yapılabilmektedir. Emprime baskı boya ile yapıldığından baskıda zaman içerisinde yıpranma veya solma gerçekleşmemektedir. Emprime baskılı promosyon clutch çanta siparişleriniz 7-9 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır. Transfer baskılı siparişlerinizde renk sınırlaması yoktur fakat transfer baskı sadece ham ve beyaz renkli ürünlerimize yapılabilmektedir. Transfer baskılı toptan clutch çanta siparişleriniz iş başlangıcından sonra 1 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır. Folyo baskılı toptan clutch çanta siparişleriniz 7-9 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır. Folyo baskı siyah renkli ürünlerimize uygulanmaktadır. Özel isteğiniz doğrultusunda her ürünümüze uygulanabilmektedir. Hemen toptan promosyon bez clutch çanta siparişi vermek isterseniz bize 0212 643 2100 numaralı telefondan veya destek@istecanta.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

 

İletişim Bilgilerimiz

Bize aşağıdaki iletişim araçlarından ulaşabilir, sipariş verebilir, bilgi alabilir, görüş ve öneride bulunabilirsiniz.

Hobyar Mah. Hoca Hanı Sok. Ak Han No:8/61 Fatih/İstanbul

Telefon: 0212 643 2100

E-Posta: destek@istecanta.com

Facebook: facebook.com/istecantacom

Instagram: instagram.com/istecanta