Bezçanta toptan | Blog

 • Bez Çanta İmalatı

  Firmamız bez çanta imalatında uzman tasarımcılarla çalışmakta ve müşteri memnuniyetine de son derece önem vermektedir. İsteğe göre baskılı ve baskısız bez çanta üretimi yapmakta olan firmamız müşterilerine çeşitli modelleri uygun fiyatlarla sunmaktadır. Her alanda rahatlıkla kullanılabilen, özellikle de günlük hayatta çok fazla ihtiyaç duyulan baskılı ve baskısız bez çanta sağlamlığı ile çok fazla tercih edilmektedir. Tek kullanımlık poşetlere göre çok daha dayanıklı olan bez çanta , aynı zamanda da çevre dostu olmakta ve zararlı maddeler içermemektedir. Müşterilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına uygun olarak üretim yaptığımız bez çanta modelleri arasında bulunan modellerimiz; baskısız bez çanta, bez sırt çantası, el çantası, bez keseler, plaj çantası, isteğe göre hazırlanan hediyelik ve promosyon çantalar olmakta ve 10 adet üzerindeki siparişlerde istenilen tasarım baskı olarak yapılabilmektedir. Hediyelik eşya olarak da tercih edilen toptan bez çanta modelleri online olarak satışa sunulmakta ve buna göre fiyat verilmektedir.

  Bez Canta imalati

  Bez Torba Fiyatları

  Firmamız özel olarak dizayn yaptığı bez torba ürünlerini uygun bir şekilde fiyatlandırmakta ve müşterilerin beğenisine sunmaktadır. Satışlarımız en az 10 ürün ve üzeri miktarlarda olmakta ve sipariş miktara göre birim fiyat değişmektedir. Bez torba fiyatları; örneğin büzgülü bez torba için, 20 adetlik siparişlerde birim fiyat 6.40 TL olmakta iken 300 adetlik siparişlerde birim fiyat 6 TL'ye kadar düşmekte, yaklaşık % 7 'lik bir indirim söz konusu olmaktadır. Ayrıca kullanılan kumaşına göre de fiyatlarda değişiklikler görülebilmektedir. İmperteks çantalar ham bez çantalara göre ya da baskılı bir gabardin çanta, baskılı bir bez çantaya göre biraz daha fiyatlı olabilmektedir. Ayrıca modeline ve boyutlarına göre de fiyatlarımız farklılık göstermektedir.

  İstanbul Bez Torba İmalatı

  İstanbul'da imalat yapan firmamı toptan bez çanta üretiminde kumaşların kalitesine son derece önem vermektedir. Firmamız tarafından yüksek kalitede kumaş kullanmakta olduğu için baskı uygulamaları rahatlıkla yapılabilmekte ve hiç bir sorun yaşanmamaktadır. Firmamız baskılı ve baskısız bez çanta modellerini sahip olduğu ileri teknolojili ve donanımlı makinelerde baskı tekniği ile yapmakta ve müşterilerinin istediği şekilleri bez torbaların üzerine basabilmektedir. Hammaddesi pamuk olan % 100 doğal olan bez torbalar üzerine yapılan çeşitli baskılar ile farklı amaçlar için çeşitli sektörlerde kullanılabilmektedir. Yılbaşı hediyeleri - promosyon çeşitleri de İşte Çanta'da.

  Bez Torba Fiyatlari

  Çevre Dostu Bez Torba

  Bez torba kullanımının en önemli yararlarından biri de çevre dostu ve dönüştürülebilir olması ile birlikte sağlığa da zararı olmamasıdır. Bu noktada sağlık söz konusu olmaktadır ve bu çok önemli bir konudur. Plastik kökenli torbaların sağlığa olan zararlarından dolayı bez torbalara olan rağbet günümüzde oldukça fazla olmaktadır. Tamamen pamuklu olarak ürettiğimiz bez çantalar üzerinde baskı yapılırken kullanılan boyalar da asla sağlığa zararlı hiç bir kimyasal içermemekte ve bu nedenle de güvenle kullanılabilmektedir. Hem çok kullanışlı ve hem de sağlıklı olan bez çanta nereden alınır diye düşünen müşterilerimiz işteçanta .com linkinden sitemizi online olarak ziyaret edebilmekte olup modellerimiz ve fiyatlarımız hakkında bilgi sahibi olarak istediklerini de sipariş verebilmektedir. Firmanın açık adresi ise; Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL olarak belirtilmektedir.
 • Yılbaşı Kese Çanta

  Baskılı yılbaşı kese çanta modelleri nedir? Günümüzde düğünlerde ve çeşitli etkinliklerde gelenek haline gelmiş keseler bezden yapılmaktadır. Yılbaşı kese çanta modellerinin deforme olma süresi daha uzun olup, ürün ömrü artmaktadır. Genellikle hediye olarak sunulan bu keselerin ömrünün uzun olması, tüketici tarafından en çok dikkat edilen husustur. İçine gıda konulan keselerin insan sağlığına zararlı olabilecek hiçbir etkisi bulunmamaktadır.

  Yılbaşı kese çanta modelleri doğal ve %100 pamuk hammaddesinden üretilmektedir. Ömrünü tüketmiş bez keseler, hammaddesinin pamuk olması sebebiyle %100 dönüştürülebilmekte ve çevre kirliliğine yol açmamaktadır. Çevreye verdiği katkıyla, sürdürülebilir çevre anlayışını destekleyen ürün sınıfındadır.

  Yilbasi Kese Canta
  Baskılı ve baskısız bez kese modelleri nereden alınır?

  Yılbaşı kese çanta imalatı yapan İşte Çanta firmamızı Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL adresinde ziyaret edebilir, işteçanta.com adresinden online bilgi alabilirsiniz.

  Bez keseler siparişe özel 10x13 cm, 15x20 cm, 20x30 cm, 25x35 cm, 30x40 cm ebatlarında üretilebilmektedir. Ayrıca müşteri talebi doğrultusunda tasarım yapılıp, keselerin üzerine baskı yapılabilmektedir. Veya müşterinin kendi istediği tasarım direkt olarak kese üzerine basılabilmektedir. Müşteri talebiyle fotoğraf baskısı da yapılabilmektedir. Baskılı ve baskısız yılbaşı keseleri için minimum sipariş adedi 10 olarak belirlenmiştir. Belirtilen adetin altında ürüne baskı yapılmamaktadır.

  Yilbasi Keseleri


  Yılbaşı keseleri, lavanta kesesi, düğün, nişan, kına, davetiye, özel gün, tarhana kesesi, bozuk para kesesi gibi bir çok amaçla kullanılmaktadır. Keseler adetli satışlarda sabit renkte satılmaktadır. Fakat 500 adet ve üzeri siparişlerde istenilen boyutta (10x13 cm, 15x20 cm, 20x30 cm, 25x35 cm, 30x40 cm) ve istenilen renkte kese imalatı yapılabilmektedir. Ayrıca baskılı bez kese toptan satışları yapılabilmektedir. Toptan satışlarda ham yılbaşı keseleri üzerine fotoğraf baskısı da yapılabilmektedir.

  Baskılı bez kese fiyatları nasıldır?

  Yılbaşı keseleri fiyatları sipariş miktarına (yılbaşı keseleri toptan adetli satışı) ve baskı için tasarım siparişine göre değişkenlik göstermektedir. Bizimle irtibata geçip, sipariş bilgilerinizi paylaştığınız takdirde fiyat bilgisi verilecektir.

  Özel siparişleriniz ile ilgili bilgi almak için 0212 643 21 00 numarasından veya destek@istecanta.com mail adresinden bize ulaşabilir, Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL adresinde firmamızı ziyaret edebilirsiniz.
 • Tela Çanta

  Bugün birçok alanda karşımıza çıkan tela çanta diğer emsallerine göre tela çanta fiyatları daha uygun olduğundan kullanımı gün geçtikçe fazlalaşıyor. Bu piyasayı gören tela çanta üreticileri, ürettikleri çantaların yüksek talep görmesi için çeşitli yöntemlere başvurmaktadır. Tela çanta %100 nonwoven çeşidi bir üründür. Tela çantaların emsali olan diğer naylon poşetlerin çoğu geri dönüşüme uygun olmamasından dolayı yaşamımızı olumsuz etkilemesine rağmen tela çanta daha çevreci bir yapıya sahiptir. Promosyon tela çanta ham maddesinin sahip olduğu bu avantajlar, usta ellerin yaptığı ince dokunuşlarla daha da kullanışlı bir malzeme olarak karşımıza çıkmıştır. Ürünün her geçen gün daha popüler olması kaçınılmaz olmaktadır.  Promosyon Tela Canta
  Neden Tela Çanta

  Diğer promosyon ürünlerine nazaran tela çanta fiyatları uygun fiyat seçenekleri ile öne çıkmaktadır. Bu durumdan dolayı tela çanta üreticileri bu ürünü daha cazip seçenekler ile tüketiciye sunmaya devam ediyor. Promosyon tela çanta kullananlar bu üründen memnun kaldığından bu ürünü sürekli kullanmaya devam etmektedirler. Tela çantanın tercih edilme sebeplerini şöyle sıralayabiliriz:

  Tela çanta dayanıklıdır, emsallerine göre daha çok ağırlık taşır ve daha uzun süre yıpranmadan kalabilir.

  Tela çantaya istediniz baskıları, üzerinde göstermek istediğiniz reklam veya motifleri daha iyi uygulayabilirsiniz.

  Tela çanta doğa dostudur, %100 geri dönüşümlü olduğundan çevre dostudur.

  Tela çanta ile firmanızın imajını daha modern bir görünüme kavuşturur ve daha büyük bir tüketici grubunun dikkatini çekersiniz.

  Tela Canta Ureticileri


  Tela Çanta Kullanım Alanları

  Tüketiciler özellikle promosyon tela çanta çeşitlerine rağbet göstermektedir. Tela çantanın emsallerine göre daha avantajlı birçok yönü bulunmaktadır. Bu avantajlardan dolayı ürünün kullanım yelpazesi gittikçe genişlemekte ve ürünün tüketim hızı sürekli artmaktadır. Öyle ki; 1985 yılında 1000000 ton,

  1995 yılında 2000000 ton,

  2000 yılında yaklaşık 3000000 ton tela kumaş kullanılmıştır.

  Bu ürünü ağırlık olarak Kuzey Amerika, Japonya ve Avrupa'nın batısının tükettiğini söyleyebiliriz.

  Özel talebe göre tela çanta üreticileri tarafından imal edilebilen bu çantalar birçok sektörün vazgeçilmezi olmuştur. Talebe göre dikim şekli, ölçülendirmesi ve kumaş rengi ayarlanabilmektedir ve tela çanta fiyatları tercih edilen bu özelliklere göre değişmektedir. Bu çantalar günlük yaşamımızda, plajlarda. Otellerde, fuarlarda ve diğer birçok sektörde kullanılır olmuştur.
 • Doğa İçin Toptan Bez Çanta

  Toptan bez çanta doğa dostudur çünkü araştırmalara göre naylon poşetler, market çantaları ve ambalaj malzemelerinin hemen hepsinin ham madesinin aynı olduğu kanıtlanmıştır. Çevre dostu olduğu söylenen naylon poşetlerinde kanserojen madde içerdiği ve insan sağlığına ciddi zararları olduğu yapılan araştırmalarla ortaya konmuştur. Bu sebepten toptan bez çanta modellerine talep artmaktadır.

  Naylon poşetler ve ambalaj malzemelerinin özellikle koyu renkli olanlarını pet şişe, kova,tıbbi atık malzemelerinin toplanarak işlenmesiyle oluşturulduğu söylenmektedir. Özellikle bu poşetler kanser riskini arttırırken, gıda ile uzun süre temasının oldukça tehlikeli olduğu yapılan araştırmalar arasındadır. Böylelikle toptan bez torba ve toptan bez çanta kullanımının önemi bir kez daha gün yüzüne çıkmış oldu.

  Toptan Bez Canta

  Baskısız Bez Çanta Zamanı

  Baskısız bez çanta dönemi başlıyor. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın hazırlamış olduğu plastik poşetler yönetmeliğine göre 1 Ocak 2019 tarihinden itibaren tüketiciye naylon poşetler ücretsiz verilmeyecektir.bu sayede baskısız bez çanta kullanarak doğada çözünmesi uzun yıllar alan naylon torbaları hayatımızından çıkarmış olacağız. Toptan bez çanta kullanımı olmaması durumunda hayatımızı ele geçiren naylon poşetler sera etkisi yapar, ısıyı emerek orman yangınlarına da yol açar. Bunun yanı sıra deniz sularına karışarak, deniz canlılarına da zarar verir.

  Tüm bu ve buna benzer nedenlerden dolayı 1 Ocak 2019 tarihinden itibaren doğayı korumak amaçlı naylon poşetler ücretli olacaktır. İlerleyen yıllardaki hedefler ise naylon poşetlerin yasaklanarak tamamen hayatımızdan çıkarılması yönünde olacaktır. Sende bez çanta satın al doğayı koru.

  Bez Çantanın Adresi

  İşte Çanta %100 pamuk ve %100 doğal kumaşı ile her zaman müşterilerinin yanında olmaya devam etmektedir. Doğada bırakılsa dahi yüzde yüz çözünebildiği için toptan bez çanta modelleri çevre dostudur. Uzun yıllar kullanıma uygundur. Baskılı ya da baskısız bez çanta çeşitleri ile istecanta.com ‘da her zevke hitap edecek seçenekler bulunmaktadır.

  Yurt içi ve yurt dışında 200 den fazla referansı olan firmamız 35 yıldır hizmet vermektedir. Altmıştan fazla modeli ve bin metrekarelik üretim alanı ile İstoç’ ta bulunan toptan satış mağazası ile hizmet vermektedir. Mağazamıza Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada , No: 78 Bağcılar / İstanbul adresinden ,0212 643 21 00 numaralı hattan ya da destek@istecanta.com ‘dan ulaşabilirsiniz.

  Toptan Bez Canta

  Baskılı Veya Baskısız Bez Çanta Satın Al

  Her alanda kullanılabilmek için ister baskılı ister baskısız bez çanta satın al.Baskılı bez çantalarda Çok renkli olması durumunda en iyi sonucu transfer baskı vermektedir. Fotoğraf içeren ve 4 renkten fazla olan tasarımlarda kullanılmaktadır.

  Emprime baskı ise uzun ömürlü baskı dayanımı ve düşük maliyetli olduğu için promosyon çantalar için en uygun baskı türü olarak tercih edilmektedir. En fazla 4 renge kadar olan tasarımlarda tercih edilmektedir. Siz de toptan bez çanta modellerini tercih edin, doğayı koruyun!

  Marketlerde de kullanılabilecek olan baskılı veya baskısız bez çanta ile dilediğiniz renk ve model de tasarım yapılmaktadır. Böylece firmanızın reklamının her yerde olmasını da sağlayabilirsiniz.

  Baskılı ve baskısız çeşitleri bulunan baskısız bez çanta satın al,hem kendi sağlığını hemde çevreni korumuş ol. İstenilen tasarımda istenilen adette toptan bez çanta için ,0212 643 21 00 numaralı hattan ya da destek@istecanta.com adresinden bizlere ulaşıp sipariş verebileceğiniz gibi ; İstoç’ ta bulunan Mahmutbey Mahallesi ,İstoç 25. Ada , No: 78 Bağcılar / İstanbul adresimizden de bizzat temin edebilirsiniz.
 • Doğal Baskısız Bez Çanta

  Baskısız bez çanta dönemi! Paketlemek için kullanılan mazlemelerden üretilen poşetlerin kullanılması çevre ve insan sağlığına zararlıdır. Bu ürünler de zamanla insan sağlığını etkilemektedir. Bu nedenle yapılan yeni resmi düzenlemeler ile 2019 yılından itibaren naylon poşetler yasaklanacaktır.

  Naylon poşetlerin zararı ve tek kullanımlık olmasıyla beraber bez çantalar daha çevre dostu ve sağlık açısından da tercih sebebidir. Baskılı ya da baskısız bez çanta, tamamen doğal bir üründür. %100 pamuk ile üretilen baskısız bez çanta tercihinize göre boyutlarda üretilebilmektedir. Bu sayede doğal olarak üretilen bu ürünü rahatlıkla kullanabileceksiniz. Ayrıca pamuklu bir dokuma olması nedeniyle dayanıklı bir üründür.

  Toptan Bez Canta

  Baskısız bez çanta neredeyse bütün alanlarda kullanılabilmektedir. Market alışverişi konusunda da size yardımcı olacaktır. Market alışverişleriniz sonrası ürünlerinizi taşımak kosunuda güvenebilirsiniz. Dayanıklılık açısından da yanınızdan ayırmayacağınız bir ürün olacaktır. Alışveriş yaparken dayanıklı bir ürün kullanmak alışveriş sürecindeki rahatlığınızı artıracaktır.

  Baskısız bez çanta hediyelik ürün olarak da kullanılabilmektedir. Yakınlarınız ya da arkadaşlarınıza özel günlerde hediye olarak verebilirsiniz. Böylece onlara da doğal ve kullanışlı bir ürün hediye etmiş olursunuz. Bunun dışında eğer kurumsal bir firma ya da esnaf iseniz bu ürünleri promosyon ürünü olarak da kullanabilirsiniz. Müşterilerinize tamamen doğal bu ürünleri hediye ederek hem zihinlerinde yer edinirken hem de müşteri memnuniyetini artırmış olacaksınız. Birçok firma bu yolu seçerek ayrıca kendi reklamlarını da yapma amacı gütmektedir. Müşterilerine çeşitli ebatlarda bez çanta hediye ederek onlara jestler yapmaktadırlar. Bu sayede de bahsettiğimiz müşteri algısını oluşturabilmektedir.

  Toptan bez çanta siparişi verirken kapıda ödeme seçeneği de bulunmaktadır. Böylece kolayca siparişinize verebilirsiniz ve güvenle ödeme yapabilirsiniz. Tek ürün olarak sipariş vermenin yanında toptan bez çanta siparişi de verebilirsiniz. Bez çantaların diğer hediyelik eşyalara göre daha uygun fiyatlı olduğunu düşünürseniz cebinize faydalı olmanın yanında yakınlarınızı da mutlu eden nadide bir üründür.

  Bez Canta Satin Al

  Bez Çanta Satın Almanın Adresi

  Firmamızın İstoç ofisinden bez çanta satın al: Mahmutbey Mahallesi 2445. Sk. 25.ada no:78 İstoç Bağcılar/İSTANBUL adresinden İstoç ofisine ulaşabilirsiniz. Ayrıca 0212 643 21 00 numaralı telefondan ya da destek@istecanta.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

  Firamız 35 yıllık bez çanta imalatı tecrübesine sahiptir. Aylık beş yüz binden fazla üretim kapasitesi bulunmaktadır. İki yüzden fazla ajans ve Doritos, Mercedes-Benz gibi dünyaca ünlü seçkin mağaza referansları ile bez çanta üretimi konusunda rakiplerinin her zaman önündedir. Talep edildiğinde istediğiniz kadar ürün istediğiniz tasarımda üretilebilmektedir. Firmamızın üretim gücü sayesinde beklentileriniz karşılayabilecek güçtedir. Bu gücü ile sizi ve beklentilerinizi karşılamaktadır.

  İstoç ofisimizden ürünler için verilecek siparişler ve diğer konularda iletişime geçilebilmektedir. İstoç ofisimize Mahmutbey Mahallesi 2445. Sk. 25.ada no:78 İstoç Bağcılar/İSTANBUL adresinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca 0212 643 21 00 numaralı telefondan ya da destek@istecanta.com mail adresinden sende hemen bez çanta satın al.
 • Herkese Toptan Bez Çanta

  Toptan imalatta olan hediyelik ürünlerin git gide daha da moda haline geldiği şu günlerde, sadece kendiniz için değil, etrafınızdakiler için de dönemin modası haline gelen toptan bez çanta modellerinden alabilir ve çevrenize hediye edebilirsiniz. Böylece hem tarzınızı yansıtabilir, hem de doğallığınızı yansıtmış olursunuz. Üstelik toptan bez çanta çeşitliliğinin günümüzde daha da arttığını düşünürsek, hediye alacağınız kişi veya kişilerin tam da istediği tarzda bez çantaları onlar için sınırsız çeşitten seçebilirsiniz.

  Toptan Bez Canta

  Kullanıcıların her geçen gün hem doğayla daha uyumlu, hem de daha dayanıklı ürünlere doğru yöneldiği durumu göz önünde bulundurulduğunda, baskısız bez çanta, kumaş ve üretim açısından istenilenlerin hepsini kullanıcılara sunuyor. Üstelik bez çantanızı, ister günlük hayatta arkadaşlarınızla bir yere çıkarken, ister işinize giderken, ister plastik torba tüketimini azaltmak ve doğaya uyumlu olmak için alışverişlerinizde yanınıza alarak kullanabilirsiniz. Bu durum da bez çantaların kullanışlılığını daha da arttırıyor. Siz de bez çanta nereden alınır diyorsanız sizi ister İşte Çanta mağazamızın 0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com iletişim kanallarından ister Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL adresimizden sipariş vermeye davet ediyoruz.

  Elbette ki ürünler ne kadar kişiselleştirilmişse o kadar özel olur. Bu nedenle baskılı toptan bez çanta modelleri, baskısızlara göre bir tık daha önde ve trend. Özellikle de fotoğraf baskılı olanlar kullanıcıların anılarını istedikleri gibi üstlerinde veya yanlarında taşımalarına olanak verdiğinden dolayı daha da tercih sebebi haline gelmiş durumda. Eğer siz de anılarınızı yanımda taşımak istiyorum diyorsanız, baskısız bez çanta üzerine hemen istediğiniz baskılarda toptan bez çanta imalatı yapabiliyoruz.

  Bez Canta Nereden Alinir

  Siz de istediğiniz baskı desenini veya sizin için önemli olan fotoğraflarınızı yanınızda taşımak istiyorsanız, tam adresindesiniz. Çünkü hayatınızın birden fazla yerinde kullanabileceğiniz baskısız bez çantalarınıza hem sizler hem sevdikleriniz için istediğniz her türlü fotoğrafı ve baskı desenini basabiliyoruz.

  Sizlerin de bildiği üzere dünyamız her geçen gün biraz daha plastik tüketimin etkisi altında kalmakta. Bunun önüne geçmek için bir adım atmaya ne dersiniz? Baskılı veya baskısız, tekrar tekrar kullanabileceğiniz, dayanıklı, tarz ve rahat bu %100 koton ve %100 doğal olan doğayla uyumlu ve kullanışlı bez çantalarla, siz de bu savaşta dünyanın yanında yer alabilir, bu bilinci kendinizden başlayarak etrafınızdakilere de yayıp çevrenizi koruyabilir ve yeşile bir adım daha atabilirsiniz.

  Eğer siz de bu birden fazla kullanışlılığı beraberinde getiren bez çantaları hem kendiniz, hem sevdikleriniz için istiyorsanız, ve bez çanta nereden alınır diyorsanız sizleri hemen İşte Çanta’ya bekliyoruz! İletişim Bilgilerimiz: İşte Çanta 0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com Adresimiz: Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL
 • Baskılı ve Baskısız Bez Çanta

  Baskılı bez çanta imalatı yapan şirketler arasından müşteri memnuniyetini ön plana alarak yıllardır süren deneyimiyle kaliteli hizmeti sunan İşte Çanta olarak bizler kendimizi sektörde kanıtlamış bir firmayız. Hediyelik eşya üretiminde piyasada rastlayabileceğiniz en kaliteli adres olmaktan gurur duymaktayız.

  Ürünlerimiz %100 doğal ve çevre dostu olmasının yanında kullanışlılığıyla ve uzun süren dayanıklılığıyla pek çok müşterimiz tarafından tercih edilerek memnuniyet verici düzeyde kalitelidir. Baskılı ve baskısız bez çanta fiyatları hakkında bilgi alabilmek ve diğer hizmetlerimizi öğrenmek için iletişim numaramız olan 0216 643 21 00 nolu telefondan bizlere ulaşmanız mümkün olacaktır. Bu telefon numarasından bize ulaşabildiğiniz gibi ayrıca destek@istecanta.com e-mail adresinden de hizmet sunmaktayız. %100 pamuktan üretilmiş ve doğallığıyla, çevre dostu oluşuyla dikkat çeken ürünlerimiz hakkında bilgi alabilmek için bu iletişim kanallarıyla bizlerle bağlantı kurmanız mümkün olacaktır. Ayrıca web sitemizin toptan bez çanta kategorisinden ürünleri tüm detayları ile inceleyebilir, sipariş verebilirsiniz.

  bez canta imalati


  Çok çeşitli toptan bez çanta modelleriyle sitemizden ve İstoç’taki firmamızdan hizmet sunmaktayız. Ürünlerimizi ve çeşitlerimizi internet adresimiz üzerinden görebilmeniz mümkün olacaktır. Bez çantalarımız kullanışlılığıyla ve çok amaçlı kullanıma imkan vermesiyle sizlerin hizmetinizdedir.

  Renkli ve siyah bez çanta modelleri ile ürünler üzerine baskı yapabilmekteyiz. Aslında piyasada renkli çantalara baskı yapan çok şirket yoktur. Bu renkli çantalar üzerine baskı yapan az sayıda olan ve kalitesiyle ön plana çıkan firmamızın deneyiminin bir göstergesidir.

  İşte Çanta olarak folyo baskı dahil birçok çeşitte baskı yöntemini kullanarak çantalar üzerine istediğiniz tasarımın veya fotoğrafın baskısını yapabilmekteyiz. Baskı işleminin sipariş verilmesi ardından 1 iş günü içerisinde teslimatı yapmaktayız. Siparişlerde en az 10 adet içerecek şekilde baskı işi almaktayız. Siz de bize baskı görselinizi destek@istecanta.com mail adresi üzerinden ileterek baskılı bez çanta imalatı yaptırabilirsiniz (Minimum 10 adet). Transfer ve folyo baskılı çantaları ayrıca hediyelik eşya olarak da kullanabilir ya da promosyon amaçlı olarak da kullanabilirsiniz.

  baskisiz bez canta


  35 yıldır sektördeki tecrübemizle iki yüzden fazla ajans ve dünyaca ünlü marka bizlerle çalışmaktadır. Başarımız tesadüf değildir. Kaliteli ve müşteri memnuniyetini ön plana alan hizmet anlayışımızla sizlerin hizmetinizdeyiz.vBaskılı ve baskısız bez çanta hakkında bilgi alabilmek ve diğer hizmetlerimizi öğrenmek için iletişim numaramız olan 0216 643 21 00 nolu telefondan bizlere ulaşmanız mümkün. Ayrıca İşte Çanta olarak destek@istecanta.com e-mail adresinden de merak ettiklerinizi bizlere iletebilirsiniz.
 • Baskılı ve Baskısız Bez Çanta İstanbul

  Baskısız bez çanta imalatı yapan ve bu konuda kendisini kanıtlamış firmalardan birisi olan şirketimiz, 35 yılı aşkındır bu alanda çalışmakta, hem imalat hem de satış yapmaktadır. Birçok müşterisi bulunan ve 200’ün üzerindeki referansı ile piyasanın en çok tercih edilen firmalarından birisi olmayı başarmıştır. Bez çanta imalatı hakkında bilgi almak ve satın almak ve uygun fiayalardan yararlanmak için aramanız gereken cep telefonu numaramız, 0212 643 21 00 olarak belirlenmiştir. Daima açık olmakla beraber, müşterilerimizin sormuş olduğu bütün soruları cevaplayabilmek için çaba harcamaktayız. Baskısız bez çanta başta olmak üzere tela ve imperteks çanta üretimi de gerçekleştirmekteyiz. Bunun yanı sıra müşterimizin arzusuna bağlı olarak çantalara baskı da yapabilmekteyiz. Ayrıca 500 adet ve üzeri siparişinizde özel ölçüde bez çanta imalatı da yapmaktayız. Siz de sipariş vermek ve detaylı bilgi almak için bize destek@istecanta.com mail adresinden veya 0212 643 21 00 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

  Baskisiz Bez Canta


  Baskısız Bez Çanta Modelleri  Firmamız, bu alanda uzun zamandır çalıştığından ötürü sektörde çok fazla bilgiye sahip. 60’ın üzerinde baskısız bez çanta model seçeneği bulunan firmamız, uzun zamandır bu modelleri pek çok müşteriye satmaktadır. Ürünlerimizin hepsi çok beğeniliyor olmakla beraber, uygun fiyatlardan da hizmet sunuyor oluşumuz, birçok müşterinin bizi tercih ediyor olmasındaki önemli olan husustur. Bu konuda siz de yardıma ihtiyaç duyuyorsanız ve yakın zaman içerisinde bez çanta alımı yapacaksanız, bizi tercih etmenizi öneririz. Zira bu konuda sizleri yanıltmayacak kadar kaliteli ürünler sunmaktayız. Bu konuda hizmet almak için bizi tercih edebilirsiniz. Daima sorunsuz ve nitelikli bir hizmet vermeyi amaçlıyor, sizin için sürekli olarak ürün imal ediyoruz. Web sitemizin bez çanta kategorisinden modellerimizi inceleyebilir, aynı gün kargo avantajı ile sipariş gerçekleştirebilirsiniz.

  Bez Canta imalati


  Nereden Alım Yapabilirim?  Bu alanda ürün satın almak isteyen müşterilerimizin pek çoğunun ‘Bez çanta imalatı nerede yapılır, nereden alınır?’ gibi sorular sorduğunu bilmekteyiz. Uygun fiyatlardan alım yapabileceğiniz firmamızın merkezi Mahmutbey İstoç’ta yer almaktadır. Bizden almış olduğunuz ürünlerden memnun kalabileceğinizin garantisini verebiliriz. Tamamen çevre dostu olan ürünlerimiz için siz de bizimle iletişim kurabilirsiniz. Çoklu alım yaptığınızda sizler için baskı yapmakta, baskısı yapılmış ürünleri doğrudan adresinize yollamaktayız. Bu konuda bizden destek alabilirsiniz. Siz de Mahmutbey İstoç’ta yer alan firmamız ile iletişime geçin, pişman olmayın deriz. Çok sayıda firma ve bireysel müşterinin tercih ettiği gibi siz de bizi tercih edebilirsiniz. Müşteri temsilcimiz, sürekli olarak sizlere yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Bize destek@istecanta.com mail adresinden veya 0212 643 21 00 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.
 • Hediyelik Toptan Bez Çanta

  Hediyelik için toptan bez çanta alın! Hediyeler özel günlerinde sevdiklerimizi mutlu etmek için ya da organizasyon ve etkinliklerimizde katılımcıları hoşnut kılmak için son derece hoş bir jesttir. Gün geçtikçe ünlenen ve moda haline gelen toptan hediyelik ürünler de bunun bir göstergesidir. Çeşitliliği durmadan artan hediyelik ürünlerde kullanıcılar artık günümüzde daha uzun süre dayanaklılığı olan hediyelere yönelmekte ve bunun yanında da son derece özel ve kişisel bir hediye vermeye dikkat etmektedir.

  Toptan Bez Canta


  Bu sebep ile bu arayış içinde olan insanlara verilecek en güzel tavsiyelerden bir tanesi toptan bez çanta olacaktır. Çünkü bez yapılı ürünlerin üzerine istenilen baskı yapılabilir ve bu sayede son derece özel ve kişisel, farklı bir anlam ve değer ifade eden hediyeleri verme şansına sahip olabilirsiniz.

  Tel: 0212 643 21 00 / 0212 526 78 78

  Cep Telefonu ve Whatsapp: 0506 136 33 99

  Mail: destek@istecanta.com

  Özellikle fotoğraf baskılı eşyalar bu konuda son derece ilgi görmekte ve her geçen gün fotoğraf baskılı toptan bez çanta siparişlerinin sayısı artmaktadır. Bunun sebeplerini saydığımızda listede göreceğimiz en önemli kısımlardan biri de İşte Çanta’nın izlediği son derece uygun baskısız bez çanta, hediyelik bez çanta ve promosyon bez çanta olduğunu göreceksiniz.

  Bez çantalar %100 doğal ve %100 pamuktan üretilmiş olmasının yanında aynı zamanda üzerine baskı yapılabilen ürünlerdir. Üzerine yapılacak fotoğraf ya da diğer baskılar ile tamamen kişiye özel ürünler haline getirilebilir hatta promosyon bez çanta olarak da insanlara sunulabilirler.

  Promosyon Bez Canta


  Günümüzde düğünlerde artık sıkça göreceğimiz bez çanta modelleri, davetlilere verilecek olan ikramları sunmada sizleri çok hoş gösterecek, katılımcıların düğününüzden güler yüz ile bahsetmesini sağlarken aynı zamanda onlara her alanda kullanabilecekleri hoş bir hatıra ve eşya bırakmış olacaksınız.

  Merkez Adres: Mahmutbey Mahallesi 2445. Sk. 25. Ada No:78 İstoç Bağcılar/İSTANBUL

  Tel: 0212 643 21 00 / 0212 526 78 78

  Cep Telefonu ve Whatsapp: 0506 136 33 99

  Mail: destek@istecanta.com

 • Güzen Anlarınıza Toptan Bez Çanta

  Toptan bez çanta gibi hediyelik ürünler gün geçtikçe yaygınlaşmaktadır. Hem ekonomik hem de hoş olan bu ürünler arasında çeşitlilik de gün geçtikçe fazlalaşmaktadır. Bu durumda ise kullanıcıların birinci seçeneği olarak hediyelik ürünler arasında daha uzun süre dayanıklı hediyelik seçenekler olmaktadır. Bu hediyelik eşyalardan en önemlileri de baskılı ya da baskısız bez çanta modelleri olmaktadır.

  Toptan Bez Canta


  Toptan bez çanta sipariş edilerek hem ekonomik anlamda cebiniz rahatlarken hem de düzenlediğiniz organizasyonlarda ya da özel günlerde katılımcıları veya arkadaşlarınızı, sevdikleriniz ve sizin için değerli olan insanları bu hediyeler ile mutlu edebilirsiniz. Baskılı hediyelik eşyalar özellikle kişiye ya da güne özel olması sebebi ile daha farklı anlamlar taşımaktadır. Bu sebeple bu eşyalar daha çok tercih edilmektedir.

  Özellikle sevdiklerinize üzerinde fotoğraf basılı olan bir eşya hediye ettiğinizde yüzlerindeki mutluluğu ve o anı hiçbir şeye değişemeyeceğinizi anlayacaksınız. Son derece kaliteli baskı seçenekleri ile İşte Çanta sizler için ölümsüzleşmiş o özel anınızı bez çantalar üzerine son derece kaliteli bir biçim basıyor. Böylece hediyeniz ile, hediye ettiğiniz kişi o çok değerli ve önemli olan anın fotoğrafını her yerde her zaman yanında taşıyabiliyor, hediyesi olan bez çantayı da her amaç ile kullanabiliyor. Günlük çanta olarak, plaj çantası olarak, market çantası olarak her yerde severek kullanacağı böyle bir hediyeyi kim almak istemez ki? Bez çanta imalatı yapan firmamızın web sitesinden sipariş verebilirsiniz veya aşağıdaki bilgilerden ulaşabilirsiniz.

  Tel: 0212 643 21 00 / 0212 526 78 78

  Cep Telefonu ve Whatsapp: 0506 136 33 99

  Mail: destek@istecanta.com

  Bez Canta Setleri


  Bez çantalar %100 pamuktan üretilen tamamen doğal ürünlerdir. Bu sebeple gönül rahatlığı ile kullanılabilir ve hatta yıkanarak temizlenebilir. Kaliteli baskı seçenekleri ile sizler için hazırlanan baskılı bez çanta imalatı sayesinde yıkamalarda baskılarınızdan hiçbir kalite kaybı söz konusu olmaz. Fotoğraflar ve istenen herhangi bir tasarım istediğiniz bez çanta modeli üzerine uygulanabilmektedir.

  Ayrıca baskısız bez çanta modelleri üzerine istediğiniz şekilde boyama yapabilirsiniz. En çok tercih edilen bez çanta boyama ürünleri için >> kumaş boyası - tekstil kalemi

  “Baskılı ve baskısız bez çanta nereden alınır?” sorunuzun cevabı ve daha detaylı bilgi için iletişim ve adres bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

  Merkez Adres: Mahmutbey Mahallesi 2445. Sk. 25. Ada No:78 İstoç Bağcılar/İSTANBUL

  Tel: 0212 643 21 00 / 0212 526 78 78

  Cep Telefonu ve Whatsapp: 0506 136 33 99

  Mail: destek@istecanta.com

Ürünler 1 - 10 / Toplam 67

Sayfa:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 7