Bezçanta toptan | Blog

 • Toptan Bez Çanta İmalatı-İşte Çanta

  Çağımızın en büyük sorunlarından biri çevre kirliliğidir ve bu soruna sebep olan en önemli faktörlerden biri ise naylon poşetlerdir. Yapılarında kanserojen maddelerin bulunduğu naylon poşetler, hem doğaya hem de sağlığımıza geri dönüşü olmayan tahribatlar verebilmektedir. Bu sorunun yegane çözümü ise bez torbalardır. Çevre dostu baskılı ve baskısız bez çanta ve türevleri sayesinde hem gıdalarımız hem de çevremiz naylon poşetlerin yol açtığı hasardan kurtulmuş olacaktır. Peki, bez çanta nereden alınır?   Toptan Bez Çanta İşte Çanta’da

  Toptan bez çanta üretimi yapmakta olan İşte Çanta, 60 modelden fazla bez çanta imalatı gerçekleştirmektedir. İşte Çanta’da üretilen tüm bez torba modelleri, bireysel kullanımınızın yanı sıra hediyelik ve promosyon amaçlı da kullanılabilmektedir.Baskısız bez çanta modelleri de dahil olmak üzere birçok bez çanta modelini bünyesinde barındıran İşte Çanta, 10 adet üzeri siparişlerinizde istediğiniz tasarımın baskısını gerçekleştirebilmektedir. Ayrıca modellerimiz farklı boy ve ebatlarda da üretilebilmektedir. İşte Çanta’ya ulaşıp sipariş vermek istiyorsanız, 0212 643 21 00 numarasını arayabilir, destek@istecanta.com adresine e-posta bırakabilir ya da birebir görüşmek istiyorsanız merkez adresimize uğrayabilirsiniz.

  Adresimiz: Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25.Ada No:78 Bağcılar/İSTANBUL

  baskili-ve-baskisiz-bez-canta-imalati-toptan-bez-canta   En Uygun Fiyatlar İşte Çanta’da

  Bez çanta imalatı yapan firmalar arasında en tecrübelisi, en kalitelisi ve de en prestijlisi olan İşte Çanta ile toptan olarak satın alım gerçekleştirdiğinizde halihazırda ucuz olan baskılı ve baskısız bez çanta fiyatları çok daha uygun fiyatlara sizlere sunulmuş olacaktır.Bez torbanın yanı sıra bez çanta imalatı da yapmakta olan İşte Çanta bünyesinde üretilen tüm ürünlerimiz yüzde 100 doğal ve pamuktur. Ürünlerimizi spor, gündelik, otantik aksesuar, makyaj çantası, hediyelik ve promosyon amaçlı kullanabilirsiniz. Hediyelik ve promosyon amaçlı kullanımınız ile birlikte, bireysel olarak başlayan doğa dostu davranışınız, çevrenizdekileri de etkilemiş olacaktır.Çevreci ve uzun ömürlü bir kullanımı sizlere sunmakta olan İşte Çanta’nın toptan bez çanta satışı gerçekleştirmekte olduğu ana merkez adresi ve iletişim bilgilerini aşağıda sizlerle paylaşmış bulunmaktayız:

  Telefon numarası: 0212 643 21 00

  E-posta adresi: destek@istecanta.com

  Adres: Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada No:78, Bağcılar/İSTANBUL
 • Doğal Promosyon Bez Çanta İmalatı

  Çevreci ve uzun süreli kullanıma uygun bir ürün olan bez torbalar, %100 doğal ve pamuk olduğu için doğa dostu ürünler arasında yer almaktadır. Son yıllarda çok daha sık görmeye başladığımız bez torbalar, birçok farklı alanda kullanıma uygun olan ürünlerdendir. Tamamen doğal ürünler olarak size sunulan bez torbaları market alışverişi, pazar alışverişi, günlük hayatta eşya taşıma ya da depolama gibi birçok amaç için, aynı zamanda firmaların tanıtım amacı ile promosyon bez çanta olarak kullanılabilir. Hediyelik eşya olarak da kullanılabilen bez çanta modellerini, 0212 643 21 00 - destek@istecanta.com iletişim adreslerini ve web sitemizi kullanarak bulabilir ve hızlıca bez çanta siparişi verebilirsiniz. Ham bez çanta fiyatları için de bu iletişim adreslerinden ve web sitemizden bilgi edinmeniz mümkün olmaktadır.

  toptan-boyanabilir-ham-bez-canta-fiyatlari-iste-canta


   Bez çanta imalatı ve satışında Türkiye’de lider konumda olan firmamızdan kaliteli hizmet ve ucuz ham bez çanta fiyatları alabilirsiniz.. 10 adet üzeri siparişlerde istenilen tasarımın baskı yapılabildiği bez çantalara ister sevdiğiniz sözleri, isterseniz sevdiğiniz fotoğrafları, isterseniz de sevdiğiniz kişiler ile birlikçe çekilmiş fotoğraflarınızı baskı yaptırabilirsiniz. En güzel hediyelikler arasında yer alan bez çantaları kendinize özel tasarlatarak sevdikleriniz için en anlamlı hediyeleri yaratabilirsiniz.%100 doğal ve %100 pamuklu kumaştan üretilmesi sebebiyle çevre dostu olan kişiler tarafından da fazlaca tercih edilen bez torbaları, çevreci olduğunu bildiğiniz arkadaşlarınız için de özel olarak hazırlatabilirsiniz.

  dogal-promosyon-bez-canta-imalati-iste-canta


   Farklı boyutlardaki bez çantaların kombin yapılabilmesi de söz konusu olmaktadır. Kullanımınız için en ideal boyutlardaki bez çantaları bularak kolaylıkla bu ürünleri diğerleri ile kombin ederek siparişlerinizi verebilirsiniz. Bez torbaların kullanım alanlarından biri de reklamdır. Büyük firmalar, markalar ya da reklamını yapmak isteyen küçük işletmeler, promosyon bez çanta dağıtarak oldukça uygun fiyata, etkili bir reklam aracı ortaya çıkarabilmekteler. Uzun ömürlü olan ve yıllarca hiçbir zarar görmeden kalan bez torbalar, üzerinde bulunan firma logosu ya da reklam içeriğini gittiği her yere uzun yıllar boyunca taşımaktadır. Bu da uygun fiyatlar ile uzun süreli reklam yapma olanağını kişilere ve firmalara sunmaktadır. Siz de baskısız bez çanta veya promosyon bez çanta imalatı yaptırmak isterseniz firmamızın web sitesine göz atabilirsiniz. Aynı zamanda bize 0212 643 21 00 numaralı telefondan veya destek@istecanta.com mail adresinden de ulaşabilirsiniz.
 • Taşımaya Doğal Araç: Toptan Bez Çanta

  Günümüzde evimizin neredeyse tüm ihtiyaçları için marketlerden alışveriş yapmaktayız. Tüm marketler alışveriş yaptığımız ürünleri koymak için bize naylon poşet vermektedir. Naylon poşetin doğaya verdiği zararı düşünürsek,marketler kadar bizler de çevreye karşı duyarsız davranmış olmaktayız. Oysa eskiden alışverişlerimiz pazardan yapar ve aldıklarımızı pazar filesine koyardık. Artık bilinçlenme zamanı geldi. Eskiye dönüş ama daha sağlıklı bir dönüş yapmalıyız. Bu dönüşüm 2019'da zorunlu bir hale gelecektir. Çünkü 2019'da naylon poşet kullanımı yasaklanacaktır. Baskısız bez çanta nereden alınır sorusunun cevabı ise dünyanın yer yerinden istecanta.com'dan sipariş vererek alabilirsiniz. İletişim bilgilerimiz : 0212 643 21 00 - destek@istecanta.com.%100 pamuktan üretilen bez çantalarımızı hayatınızın her alanında rahatça kullanabileceğiniz gibi en çok kullanım alanı marketlerdir. Bez torbaların hafifliği ve yer kaplamaması alışverişinize giderken size kullanım kolaylığı sağlar. Özellikle market veya firmalar baskılı bez torba kullanarak ve toptan bez çanta alımlarımı baskılı yapması müşterilerine kullanım kolaylığı sağlarken bunun yanı sıra uzun süreli reklamlarını da yapmış olacaklardır. Baskılı ve baskısız bez çanta ile ilgili merak ettiklerinizi firmamızın İstoç'daki merkez ofisi ile görüşebilirsiniz. 0212 643 21 00 numaralı telefondan bize ulaşabilir bez çanta imalatı ve fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.promosyon-ham-bez-canta-toptan-iste-canta-istoc

  Baskılı Bez Çanta Modelleri

  istecanta.com sitemizde farklı renk ve desenlerde toptan bez çanta modellerimizin görselleri bulunmaktadır. Sarı clutch bez çanta, sırt çantası, omuz askılı çanta, el çantası, plaj çantası ve bez kese gibi altmıştan fazla modelimiz mevcuttur. Bez çantalarımıza transfer baskı, empirme baskı, baskes baskı, folyo baskı, offset baskı ve serigrafi baskı gibi teknikleri kullanarak baskı yapmaktayız. İstenilen tasarımları renk sınırlaması olmadan baskı yapabilmekteyiz. Baskılı bez çanta imalatı en az sipariş 10 adettir. Ham renk ürünlerde tasarımınız 4 renge kadar ise 500 adet ve üzeri siparişler için emprime baskı, 500 adet altı siparişler için ise transfer baskıyı kullanmaktayız. Firmamızın aylık üretim kapasitesi 200 bin adettir. Firmamızın üretim tesisi Küçükçekmece'dedir. Merkez ofisi ise İstoç ticaret merkezinde bulunmaktadır. İletişim bilgilerimiz - 0212 643 21 00, destek@istecanta.com şeklindedir. Bize ulaşarak baskılı veya baskısız toptan bez çanta siparişi verebilir, bez çanta imalatı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca web sitemizin bez çanta satın al bölümünden de modellerimizi inceleyebilir, baskısız bez çanta siparişi verebilirsiniz. 

  Bez Çanta Fiyatları

  Bez çanta fiyatları verilen sipariş adedine ve modeline göre değişmektedir. Dünyanın her yerinden istecanta.com üzerinden istediğiniz adet ve modelde güvenli bir şekilde görebileceğiniz en uygun bez çanta fiyatları ile baskısız bez çanta siparişlerinizi verebilirsiniz.
 • Bez Torba - Bez Çanta İmalatı

  Günlük yaşantımızda yaptığımız alışverişlerin birçok bölümünde naylon poşetler kullanmaktayız. Hemen hemen her gün marketlere gitmekte ve aldığımız ürünleri naylon poşetler vasıtasıyla taşımaktayız. Yine çeşitli kurum ve firmalardan aldığımız materyalleri bu poşetlerle götürmekteyiz. Ancak unutmamalıyız ki bu poşetler sağlık açısından tehlikelidir ve 2019 yılı içerisinde yasaklanacaktır. Naylon poşetler yerlerini bez torbalara bırakacaklardır. Bez torbalar gerek sağlık açısından gerekse de çevreye olan zararsızlıkları açısından herkes tarafından kullanılır olacaktır. Her şeyde kalite önemli olduğu kadar bez çanta imalatı ve satışında da kalite oldukça önemlidir. İşini kaliteyle yapan ve kaliteli ürün üreten en iddialı firmaların başında firmamız gelmektedir ve kaliteli bez çanta imalatı konusunda oldukça iddialıyız. Firmamızın telefon numarası; 0212 643 21 00, mail adresimiz: destek@istecanta.com.toptan-bez-canta-istoc-iste-canta-dogal-bez-canta

  Baskı Sayesinde Firmanızın Reklamını Yapın

  Bez torbalarda emprime baskı, transfer baskı gibi baskı teknikleri kullanılmaktadır. Bu torbaların üzerine firmanızın, kurumunuzun, marketinizin marka işaretlerini basarak çok rahat bir şekilde şirketinizin reklamını yapabilirsiniz. İnsanlar pazarladığınız ürünler ya da kurum ve şirketiniz tarafından verilen hediyeleri evlerine götürürken, şirketiniz ya da kurumunuzun markasını herkes görecektir. Promosyon bez çanta hem çok yaygın bir reklam aracı olarak kullanılacaktır hem de dayanıklılığı sayesinde bu reklamda süreklilik oluşacaktır. Promosyon bez çanta konusunda kaliteyi yakalamış olan firmamızın web sitesinde bez çanta sayfasından İstoç’ta bulunan mağazasından dilediğiniz kadar alım yapabilirsiniz. Firmamızın telefon numarası; 0212 643 21 00, mail adresimiz: destek@istecanta.combaskili-bez-canta-imalati-promosyon-bez-canta

  Yüzde 100 Doğal ve Çevre Dostu

  Bez torbalar yüzde 100 pamuktan imal edilmekte olup tamamen çevre dostudur. İstenilen tasarımda ve adette baskılı bez çanta hazırlayabilmekte olan firmamızın 800 metrekarelik üretim alanı ve 1 adet satış mağazası bulunmaktadır. Firmamızın referansları arasında; Boğaziçi Üniversitesi, Google, Pimapen, Doritos, Nike, İHH, Sütaş, Mahmood Tea, Lacoste, Hisar Koleji, Mercedes, Sabancı Üniversitesi, Çaykur, Sinpaş, Çaykur, Saat&Saat, Kadem, Kütahya Seramik, Doğa Koleji, İsmek, Kadir Has Üniversitesi, Kalekimya, birçok uluslararası ve ulusal şirket bulunmaktadır. Ham bez çanta fiyatları konusunda oldukça cazip rakamlar sunan firmamızın İstoç ofisinden rahatlıkla siparişlerinizi verebilirsiniz. Ayrıca web sitemizdeki bez çanta sayfasını ziyaret ederek modellerimizi inceleyebilir, ham bez çanta fiyatları ve modellerine göz atarak sipariş verebilirsiniz.
 • Toptan Bez Torba Modelleri

  Bez çanta ve bez torbalar, içeriklerindeki tamamen doğal hammaddeler sayesinde çevreye hiçbir zarar vermezler. Naylon poşetler gibi tek kullanımlık olmayan bu çevre dostu ürünler sayesinde hem doğal hayatın korunmasına hem de çevrenizdekilerin daha bilinçli olmasına katkıda bulunmuş olursunuz. Üstelik birbirinden farklı renk, baskı ve desen çeşidi bulunan bez torbalar sayesinde estetik anlayışınızı tüm aksesuarlarınıza yansıtabilirsiniz.

  İşte Çanta ile Doğayı Koruyun

  Bez çanta, baskılı baskısız bez çanta imalatı yapan, bünyesinde her kesimin isteğine uygun baskı ve renk çeşitlerini barındıra İşte Çanta sayesinde hem bireysel olarak hem de toptan alımlarınızda kitlesel olarak tamamen çevreci ve estetik bir akım başlatabilirsiniz. İstoç gibi önemli ticaret bölgelerinde merkezleri bulunan İste Çanta sayesinde bu harika ürünlere sahip olmak istiyorsanız, 0212 643 21 00 numaralı arayabilir ya da destek@istecanta.com adresine mail bırakabilirsiniz.toptan-bez-canta-satin-al-iste-canta-

  Promosyona Uygun

  Yukarıda da belirttiğimiz gibi bu yüzde yüz pamuk imalatı ürünleri promosyon bez çanta olarak kullanıp hediye olarak hem çalışanlarınıza hem de çevrenize dağıttığınız zaman firma imajınız hızla yükselebilir ve sektörel başarınız da buna paralel olarak yükselişe geçebilir.

  Toptan Alımlarınız Daha Avantajlı

  Ham bez çanta fiyatları oldukça uygun olan İşte Çanta’dan alacağınız toptan bez çanta siparişleriniz için 10 adet ve üzeri siparişlerinizde sipariş etmiş olduğunuz bez torbaların üzerlerine istediğiniz tasarımda baskı yapılabilmektedir. Uzun süreli kullanımları sayesinde de firma tanıtımınızın süresi de artmış olacaktır.toptan-dogal-bez-torba-modelleri-market-torbasi-

  Bireyden Topluma

  Bireysel olarak kullanım öngörüyorsanız bu ürünlerin birbirinden farklı boyutları da bulunmaktadır. Farklı boyutlarda alacağınız bez torbalar sayesinde çevrenizdekilerle birlikte istediğiniz kombini tamamlayabilirsiniz. Böyle kişisel çevreci bir yaklaşımı kitlesel bilinçli bir harekete dönüştürme fırsatını da yakalayabilirsiniz.

  Vakit Kaybetmeyin

  35 yılı aşkın sektörel tecrübesiyle iki yüzden fazla ajans ve dünyaca ünlü markalar ile birlikte çalışmakta olan İşte Çanta kalitesi ve güvencesi sayesinde bu tamamen doğal ve çevre dostu ürünlere sahip olmak istiyorsanız, aşağıda sizlere aktarmış olduğumuz iletişim bilgilerini kullanarak İşte Çanta ile irtibata geçip siparişinizi verebilirsiniz.Telefon numaraları: 0212 643 21 00 – 0 506 136 33 99Online siparişleriniz için: destek@istecanta.com – info@istecanta.com
 • Toptan Bez Çanta İmalatı ve Satışı

  Toptan bez çanta ihtiyacınız varsa, toptan alım yapacaksanız ancak bunu nereden alacağınızı bilmiyorsanız; firma olarak size yardımcı olabileceğimizi belirtmek isteriz. 'İşte Çanta' adı ile kurulmuş olan firmamız, uzun yıllardır bez çanta imalatı ve satışı yaparak sizlere hizmet veriyor. Toptan bez çanta satışı yapan firmamız, çok yüklü alımlarda değerli müşterilerine ekstra indirimler sunan bir firma olmasının yanı sıra, genellikle perakende sektöründe hizmet veren müşterilerin de favorisi. Zira çevre dostu olan firmamız, sizler için her daim kaliteli ve doğaya zarar vermeyecek ürünler sunuyor. Baskısız bez çanta ihtiyaçlarınız için siz de bize ulaşabilir ve firmamız ürünlerinden faydalanabilirsiniz. 0212 643 21 00 numaralı telefonumuz ve destek@istecanta.com mail adresimiz sizler için her daim açıktır. istanbul-toptan-baskısız-bez-canta-imalati-iste-canta

  Bez Çanta Fiyatları

  'Toptan bez çanta nereden alınır?' diye soracak olursanız, İşte Çanta olarak İstanbul İstoç'ta hizmet verdiğimizi ve her daim indirimli son derece kaliteli ürünler sunduğumuzu belirtebiliriz. Bizimle çalışan pek çok müşterimiz bulunmakta ve perakende sektörünün stok sağlayıcısı olarak bilinmekteyiz. Uygun fiyatlar, kaliteli ürün ve güler yüzlü bir hizmet anlayışı için, siz de bize ulaşabilir ürünlerimizden faydalanabilirsiniz. İşte Çanta bez çanta imalatı ve satışı yapmakla beraber, clutch çantada da bugün sıklıkla tercih edilen firmalardan bir tanesidir. Bunun en büyük sebebi elbette, kaliteli ve ödediğiniz miktara değecek ürünler sunmamız. Sipariş üzerine çalışıyor ve arzu etmeniz halinde baskısız bez çanta satışı yaptığımız gibi sizin için baskılı çantalar da sunuyoruz. Transfer baskılı bez çanta için siz de bizi tercih edebilirsiniz. istoc-bez-canta-toptan-iste-canta-promosyon

  Bez Çanta İmalatı

  Bez çanta imalatı yapan firmalar arasında yer alan firmamız, siparişleriniz ve istekleriniz doğrultusunda baskılı veya baskısız bez çanta modellerini hazırlamakta, hazırlamış olduğu ürünleri de Türkiye'nin birçok yerine kargolamaktadır. Bu sebepten ötürü perakende sektöründe faaliyet gösteren müşteriler için son derece avantajlı hizmet sunan toptancılar arasında bulunmaktadır. Siz de bizimle çalışabilir, sektördeki farkımızı görebilirsiniz. Ham bez çanta fiyatları konusunda bilgi almak için müşteri temsilcilerimizle destek@istecanta.com mail adresinden ya da doğrudan firmamızı 0212 643 21 00 numaralı telefonu arayarak iletişime geçebileceğinizin de altını çizmekte fayda bulunuyor.
 • İşte Çanta Bez Çanta İmalatı

  Her geçen gün kalitesi ve kullanım alanının genişliği ile daha yaygın bir tüketici kitlesine ulaşan toptan bez çanta modellerimiz %100 doğal olmakla birlikte aynı zamanda %100 pamuktan üretilmiş ürünlerdir. Bu nedenle de tamamen kimyasal ürünlerden yapılmış naylon poşetlere nazaran daha uzun ömürlü olurken aynı zamanda naylon poşetlerin çevreye ve insan sağlığına vermiş olduğu zararları bez çantalar vermemektedir. Dolayısıyla da toptan bez çanta modelleri tamamen doğal ve sağlıklı ve çevre dostu ürünler olmaktadır.

  kanvas-buyuk-boy-plaj-cantasi-toptan-bez-canta-imalati

  Firma Projelerinde Promosyon Bez Çanta

  Bez çanta modellerimizin her biri promosyon bez çanta olarak kullanılabilen dolayısıyla da promosyon kullanımına uygun olan doğal ürünler olmaktadır. Firmaların tanıtım amaçlı torbalar şeklinde kullanabilecekleri bez çanta modelleri aynı zamanda firmaların projelerinde ve yapmış olduğu ekinliklerde tanıtım ve reklam amaçlı olarak oldukça kullanışlı ürünler olmaktadır. Promosyon çanta ve baskısız bez çanta imalatı yapan firmamıza destek@istecanta.com mail adresimizden ve 0212 643 21 00 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

  toptan-bez-canta-imalati-ayni-gun-kargo

  Baskılı ve Baskısız Bez Çanta Modelleri

  Baskısız bez çanta modelleri İşte Çanta farkı ile benzersiz tasarımlarda üretilmektedir. Sırt çantası modelleri, kol çantası modelleri bulabileceğiniz gibi aynı zamanda clutch el çantası modelleri de zevkinize ve kullanımınıza hitap eden ürünler olmaktadır. Ayrıca baskısız bez çanta modellerimiz üzerine istenilen fotoğraf ve tasarım baskısı rahatlıkla yapılmaktadır. Eğer çantanız size özel eşsiz bir tasarım olsun istiyorsanız; 0212 643 21 00 firma telefonumuzdan ve destek@istecanta.com mail adresimizden firmamıza ulaşarak fiyat ve ayrıntılı ürün bilgisi alabilir, minimum 10 adet olmak üzere baskılı toptan bez çanta siparişi verebilirsiniz.

  Toptan Bez Çanta İmalatı

  Toptan bez çanta imalatı üzerinde 60’tan fazla tasarım ve model yelpazesine sahip firmamız, bu alandaki tecrübesinde 35 yılı geride bırakmış köklü ve kaliteli bir firmadır. Nike, Karaca, Zorlu, Google gibi sayısız dünyaca ünlü marka ile çalışan firmamız bez çanta imalatı ve satış hizmetlerini devam ettirmektedir. Aynı zamanda iki yüzü aşkın ajans ile işbirliği yaparak üretim faaliyetlerini daha kaliteli ve güvenilir hale getirmek için sürekli çalışmaktadır.Bez çanta modellerimizden promosyon bez çanta olarak sipariş vermek ya da toptan baskısız bez çanta siparişi vermek için firma iletişim bilgilerimiz olan; 0212 643 21 00 telefon numaramızdan ya da destek@istecanta.com adresimizden firmamıza ulaşabilir, ürün bilgisi ve ürün fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
 • İstanbul Toptan Bez Çanta İmalatı

  Son dönem aksesuar modasında bez çanta tercihleri oldukça artmıştır. Bez çantanın hem doğal olması hem de doğaya dost olması insanların bez çantaya olan eğilimlerini daha da arttırmaktadır. Bu eğilim sayesinde firmamızın toptan bez çanta talepleri gün geçtikçe daha da artmaktadır. 

  Naylon Poşet mi Bez Çanta mı?

  Alışveriş işlemlerinde yaygın bir şekilde naylon poşet kullanılmakla birlikte son dönemlerde gerek çanta olarak gerekse alışveriş torbası olarak bez çanta kullanımı da yayılmaya başlamıştır. Naylon poşetler doğada kaybolmamaktadır bu nedenle de hem kullanım ömrü az olan hem de doğada kaybolmadığı için doğaya büyük zararlar veren naylon poşet kullanımı doğa ve canlı sağlığı için oldukça büyük tehlike arz etmektedir. Bez çantalar ise hem doğaya hem de canlı sağlığına dosttur. Eğer doğa dostu bez çanta siparişi vermek istiyorsanız bize 0212 643 21 00 numaralarımızdan ya da destek@istecanta.com iletişim adreslerinden mail atarak ulaşabilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz. Ya da web sitemizden istediğiniz ürünleri sepetinize eklediğinizde, istediğiniz bez çanta satın al butonuna tıkladıktan sonra kapınıza kadar gelir.baskisiz-bez-canta-nereden-alinir

  Bez Çanta Ürünlerimizin Muhteşem Özellikleri

  Fabrikamızda üretilen baskısız bez çanta ürünlerimiz öncelikle %100 doğal ve %100 pamuk ürün olmakla birlikte aynı zamanda ürünlerimiz boyamaya uygun olduğundan dolayı kalıcı boya ile süsleme işlemleri yapılırken aynı zamanda ürünlerimiz promosyon amaçlı da market ve mağazalarda kullanılabilmektedir.Fabrika üretimlerimizde toptan bez çanta modellerimiz oldukça çeşit olup 60 üzerinde farklı model üretimi yapılmaktadır. Bez kol çanta modellerimiz 35x40 cm ölçülerinde üretilirken aynı zamanda firmamız büzgülü sırt çantası ve clutch çanta modelleri üretimi de yapmaktadır.Firmamız bez çanta siparişlerinde isteğe özel transfer, emprime, baskes ve ofset gibi baskı türlerinin yapılabildiği gibi baskısız çantaları da talep doğrultusunda üretirken aynı zamanda baskısız bez çanta siparişi veren müşterilerimize aynı gün kargo imkânı sunulmaktadır. Firmamızın tüm toptan bez çanta ürünlerini İstoç mağazamızda inceleme imkânınız bulunmaktadır.toptan-bez-canta-satin-al

  Toptan Bez Çanta Satın Al

  Toptan bez çanta ürünlerimizden standart ya da özel sipariş vermek için destek@istecanta.com mail adreslerimizden ya da 0212 643 21 00 – 0506 136 33 99 numaralardan bize ulaşarak ürünler hakkında ayrıntılı bilgi alıp siparişlerinizi verebilirsiniz. Dilerseniz baskısız bez çanta satın al işlemi yapmak için web sitemizdeki ürünlere göz atabilir, sipariş verebilirsiniz.
 • Promosyon Bez Çanta İmalatı

  %100 doğal pamuktan üretilen ve doğaya hiçbir zararı olmayan bez çanta modelleri birçok çeşidi ile çok farklı kullanım amaçları dahilinde kullanılmaktadır. Körüklü modelleri, clutch model dediğimiz el çantası modelleri ve daha birçok modeli ile %100 pamuk olan bez çanta modelleri aklınıza gelebilecek her renkten ve modelde kişiye özel üretilebilmektedir. Ayrıca bez çanta modellerimiz promosyon çanta olarak yaygın bir şekilde kullanılabilmektedir.toptan-bez-canta-promosyon-tanitim

  Uzun Süreli Reklam ve Tanıtım Aracı Ürünler

  Mağaza, market ve daha birçok akılınıza gelebilecek tüm firmalar toptan bez çanta modellerini reklam ve tanıtım amacı ile promosyon ürünü olarak çok fazla tercih etmektedir.Birçok firma artık bez çanta modelleri sayesinde firmalarının tanıtım ve reklamını uzun süreli olarak yaygın bir şekilde yapabilmektedir. Uzun ömürlü ve her alanda kullanışlı olan bez çantalar reklam baskılı olduklarında geniş kitlelere reklam potansiyeli taşımaktadır.Naylon poşetlere göre 20 kat uzun ömürlü olan ve naylon poşetlere nazaran çevreye ve insan sağlığına zararı olmayan bez çanta modellerimizden sipariş vermek ve ürünlerimiz hakkında geniş bilgi almak için;0212 643 21 00-0506 136 33 99 telefon numaralarımızdan firmamıza ulaşabileceğiniz gibi aynı zamanda; destek@istecanta.com mail adresimizden yazabilirsiniz ya da web sitemiz üzerinden tüm modellerimizi inceleyebilir ve siparişlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde verebilirsiniz.promosyon-bez-canta-imalati

  Kalite ve Tecrübeden Ödün Vermiyoruz

  Toptan bez çanta, promosyon bez çanta imalat ve üretimimizde 35 yıllık tecrübemiz ile her geçen gün kaliteden ödün vermeden hizmet etmeye devam ediyoruz. Bu iş kapsamında Çaykur, Nike, Google, Doritos, İHH, Sütaş başta olmak üzere dünyaca ünlü seçkin markalar ile işbirliği yaparken aynı zamanda iki yüzü aşkın ajans ile bağlantılarımız her geçen gün daha da artmaktadır. Ürünlerimizin kullanışlı olmasının yanı sıra doğal ve çevre dostu ürünler olması, çok amaçlı olması ve firmalar için tanıtım amaçlı promosyon bez çanta kullanılabilmesi gibi birçok özelliği beraberinde kaliteyi de getirmektedir.Firmamıza toptan bez çanta ya da promosyon bez çanta siparişi vermek için iletişim bilgilerimiz;

  Telefon Numaralarımız: 0212 643 21 00 - 0506 136 33 99
  Mail Adresimiz: destek@istecanta.com
 • Folyo Baskılı Bez Çanta

  Kullanımı her gün daha da yaygınlaşan bez çanta modellerinin günümüzde çok farklı desen ve modellerde kullanılmakta olduğunu görmekteyiz. Farklı baskılar yapılabilen bez çanta modellerine aynı zamanda baskılar sayesinde şık ve muntazam bir duruş kazandırılmaktadır baskılı bez çanta modelleri üzerine yapılan baskılar sayesinde daha ilgi çekicisi ve albenili bir hale gelmektedir.Avrupa ülkelerinde yaygın bir şekilde gerek firmaların tanıtım ve reklam amacı ile kullandığı gerekse bayanların aksesuar olarak kullandığı bez çanta modelleri Türkiye genelinde de hızlı bir şekilde kullanım alanını genişletmeye başlamıştır. toptan-baskili-siyah-canta-folyo-baski

  Farkın ve Asaletin Adresi Bez Çanta Modelleri

  Türkiye’de hızlı bir şekilde kullanım alanı yaygınlaşan bez çanta modelleri üzerine kişiye özel ve istek doğrultusunda baskı çeşitlerinin uygulanabiliyor olması baskılı bez çanta modellerine olan ilginin daha da artmasına ortam hazırlamaktadır.Piyasa genelinde hem renkli hem de baskılı bez çanta modelleri bulmak oldukça zordur ancak firmamız hem renkli bez çanta üzerine hem de siyah bez çanta üzerine folyo baskı başta olmak üzere birçok baskı modeli uygulayarak bez çanta modasına yeni bir hava katmaktadır.Piyasada bulmak zor zor olan renkli ya da siyah baskılı bez çanta modellerimizden kişiye özel ya da standart sipariş vermek için ve modellerimiz hakkında detaylı ürün ve fiyat bilgisi almak için firmamıza; 0212 643 21 00 – 0506 136 33 99 telefon numaralarımızı arayabilirsiniz ya da; destek@istecanta.com mail adresimize yazarak firma temsilcilerimizden sipariş, ürün ve fiyat bilgisi desteği alabilirsiniz. toptan-folyo-baskili-bez-canta

  Folyo Baskı İle Hem Canlı Hem Farklı Çantalar

  Firmamız 60’ın üzerinde farklı bez çanta modeli üretmekle birlikte aynı zamanda baskılı bez çanta üretimi de yapmaktadır. folyo baskı sayesinde standart baskıların yanı sıra kişiye özel fotoğraf ve tasarım baskıları da bez çanta üzerine rahatlıkla yapılabilmektedir. Folyo baskı kullanarak ürettiğimiz bez çanta modelleri hangi renkte olursa olsun canlı bir renk skalasına sahip olurken aynı zamanda kumaş üzerindeki folyo baskının kalitesi sizi çantada kalite ile tanıştıracaktır.35 yıllık tecrübesiyle kaliteli ve orijinal bez çanta üretimi yapan firmamız, aynı zamanda piyasada oldukça kısıtlı modellerin olduğu bez çanta sorununa hızlı ve kalıcı çözümler bulmaya devam etmektedir. Siz de kaliteli, kullanışlı ve kişiye özel folyo baskılı bez çanta modellerimizden sipariş vermek istiyorsanız; 0212 643 21 00 – 0506 136 33 99 telefon numaralarını arayabilirsiniz ya da destek@istecanta.com adreslerine mail atarak size ürün ve fiyat bilgisi vermemizi sağlayabilirsiniz.

Ürünler 1 - 10 / Toplam 43

Sayfa:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5