Günümüzde evimizin neredeyse tüm ihtiyaçları için marketlerden alışveriş yapmaktayız. Tüm marketler alışveriş yaptığımız ürünleri koymak için bize naylon poşet vermektedir. Naylon poşetin doğaya verdiği zararı düşünürsek,marketler kadar bizler de çevreye karşı duyarsız davranmış olmaktayız. Oysa eskiden alışverişlerimiz pazardan yapar ve aldıklarımızı pazar filesine koyardık. Artık bilinçlenme zamanı geldi. Eskiye dönüş ama daha sağlıklı bir dönüş yapmalıyız. Bu dönüşüm 2019'da zorunlu bir hale gelecektir. Çünkü 2019'da naylon poşet kullanımı yasaklanacaktır. Baskısız bez çanta nereden alınır sorusunun cevabı ise dünyanın yer yerinden istecanta.com'dan sipariş vererek alabilirsiniz. İletişim bilgilerimiz : 0212 643 21 00 - destek@istecanta.com. %100 pamuktan üretilen bez çantalarımızı hayatınızın her alanında rahatça kullanabileceğiniz gibi en çok kullanım alanı marketlerdir. Bez torbaların hafifliği ve yer kaplamaması alışverişinize giderken size kullanım kolaylığı sağlar. Özellikle market veya firmalar baskılı bez torba kullanarak ve toptan bez çanta alımlarımı baskılı yapması müşterilerine kullanım kolaylığı sağlarken bunun yanı sıra uzun süreli reklamlarını da yapmış olacaklardır. Baskılı ve baskısız bez çanta ile ilgili merak ettiklerinizi firmamızın İstoç'daki merkez ofisi ile görüşebilirsiniz. 0212 643 21 00 numaralı telefondan bize ulaşabilir bez çanta imalatı ve fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Baskılı Bez Çanta Modelleri

istecanta.com sitemizde farklı renk ve desenlerde toptan bez çanta modellerimizin görselleri bulunmaktadır. Sarı clutch bez çanta, sırt çantası, omuz askılı çanta, el çantası, plaj çantası ve bez kese gibi altmıştan fazla modelimiz mevcuttur. Bez çantalarımıza transfer baskı, empirme baskı, baskes baskı, folyo baskı, offset baskı ve serigrafi baskı gibi teknikleri kullanarak baskı yapmaktayız. İstenilen tasarımları renk sınırlaması olmadan baskı yapabilmekteyiz. Baskılı bez çanta imalatı en az sipariş 10 adettir. Ham renk ürünlerde tasarımınız 4 renge kadar ise 500 adet ve üzeri siparişler için emprime baskı, 500 adet altı siparişler için ise transfer baskıyı kullanmaktayız. Firmamızın aylık üretim kapasitesi 200 bin adettir. Firmamızın üretim tesisi Küçükçekmece'dedir. Merkez ofisi ise İstoç ticaret merkezinde bulunmaktadır. İletişim bilgilerimiz - 0212 643 21 00, destek@istecanta.com şeklindedir. Bize ulaşarak baskılı veya baskısız toptan bez çanta siparişi verebilir, bez çanta imalatı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca web sitemizin bez çanta satın al bölümünden de modellerimizi inceleyebilir, baskısız bez çantasiparişi verebilirsiniz.  

Bez Çanta Fiyatları

Bez çanta fiyatları verilen sipariş adedine ve modeline göre değişmektedir. Dünyanın her yerinden istecanta.com üzerinden istediğiniz adet ve modelde güvenli bir şekilde görebileceğiniz en uygun bez çanta fiyatları ile baskısız bez çanta siparişlerinizi verebilirsiniz.