Bugün birçok alanda karşımıza çıkan tela çanta diğer emsallerine göre tela çanta fiyatları daha uygun olduğundan kullanımı gün geçtikçe fazlalaşıyor. Bu piyasayı gören tela çanta üreticileri, ürettikleri çantaların yüksek talep görmesi için çeşitli yöntemlere başvurmaktadır. Tela çanta %100 nonwoven çeşidi bir üründür. Tela çantaların emsali olan diğer naylon poşetlerin çoğu geri dönüşüme uygun olmamasından dolayı yaşamımızı olumsuz etkilemesine rağmen tela çanta daha çevreci bir yapıya sahiptir. Promosyon tela çanta ham maddesinin sahip olduğu bu avantajlar, usta ellerin yaptığı ince dokunuşlarla daha da kullanışlı bir malzeme olarak karşımıza çıkmıştır. Ürünün her geçen gün daha popüler olması kaçınılmaz olmaktadır.

Promosyon Tela Canta 

Neden Tela Çanta

Diğer promosyon ürünlerine nazaran tela çanta fiyatları uygun fiyat seçenekleri ile öne çıkmaktadır. Bu durumdan dolayı tela çanta üreticileri bu ürünü daha cazip seçenekler ile tüketiciye sunmaya devam ediyor. Promosyon tela çanta kullananlar bu üründen memnun kaldığından bu ürünü sürekli kullanmaya devam etmektedirler. Tela çantanın tercih edilme sebeplerini şöyle sıralayabiliriz: Tela çanta dayanıklıdır, emsallerine göre daha çok ağırlık taşır ve daha uzun süre yıpranmadan kalabilir. Tela çantaya istediniz baskıları, üzerinde göstermek istediğiniz reklam veya motifleri daha iyi uygulayabilirsiniz. Tela çanta doğa dostudur, %100 geri dönüşümlü olduğundan çevre dostudur. Tela çanta ile firmanızın imajını daha modern bir görünüme kavuşturur ve daha büyük bir tüketici grubunun dikkatini çekersiniz.

Tela Canta Ureticileri

Tela Çanta Kullanım Alanları

Tüketiciler özellikle promosyon tela çanta çeşitlerine rağbet göstermektedir. Tela çantanın emsallerine göre daha avantajlı birçok yönü bulunmaktadır. Bu avantajlardan dolayı ürünün kullanım yelpazesi gittikçe genişlemekte ve ürünün tüketim hızı sürekli artmaktadır. Öyle ki; 1985 yılında 1000000 ton, 1995 yılında 2000000 ton, 2000 yılında yaklaşık 3000000 ton tela kumaş kullanılmıştır. Bu ürünü ağırlık olarak Kuzey Amerika, Japonya ve Avrupa'nın batısının tükettiğini söyleyebiliriz. Özel talebe göre tela çanta üreticileri tarafından imal edilebilen bu çantalar birçok sektörün vazgeçilmezi olmuştur. Talebe göre dikim şekli, ölçülendirmesi ve kumaş rengi ayarlanabilmektedir ve tela çanta fiyatları tercih edilen bu özelliklere göre değişmektedir. Bu çantalar günlük yaşamımızda, plajlarda. Otellerde, fuarlarda ve diğer birçok sektörde kullanılır olmuştur.