Dokusuz yüzey anlamına gelen tela pek çok bez çantada kullanılarak daha dayanıklılık sağlamaktadır. Özellikle iplik haline getirilmemiş liflerden elde edildiği için hem çok doğaldır hem de bez çantalara dik durma özelliği kazandırır. Yumuşak bir dokusu olmasına rağmen içinde yer alan lifler onu biraz daha dayanıklı ve bükülmez yapar.

Tela Kumaşın Artıları

Tela, içerisinde lif barındıran kumaşlar arasındadır. Üretimi sağlanan bez çantalarda tela kullanımı pek çok farklı amaca hizmet etmektedir.

Bu amaçlar arasında:

  • Kıvrılma ve bükülmeyi önleme,
  • Çantaların köşelerinde dik duruş sağlama,
  • Tok bir duruşa yardımcı olma,
  • Çantanın çok daha uzun süre kullanılmasını sağlama bulunmaktadır.

İşletmelerin, kendi markalarını ve logolarını baskılı olarak kullandığı bu tela çantalar, hem çok uzun ömürlü hem de çevrecidir. Günümüzde, plastik poşetlerin ücretli olmasıyla birlikte, insanlar zevklerine hitap eden bez çantalara geçiş yapmaya başlamıştır.

Dünya Markalarının Tercihi

Bez torbanın gövde kısmının, yani asıl yükün yüklendiği alanın daha dik, tok ve kalıbını değiştirmeden durmasını istiyorsanız, tela ürünleri tercih etmelisiniz. Pek çok büyük dünya markası, işletmesini temsil edecek olan bez poşetleri, tela kumaşlı olandan seçmektedir. Fiyatları üretim adedine göre değişebilen tela bez çantalar, kullanım açısından son derece kolaylık sağlamaktadır.

Renk Seçeneği

Sarı, siyah, mavi, beyaz ve daha pek çok renkli olarak üretilebilen tela kumaşlardan çantalar, evlerde ve alışverişlerde insanların vazgeçilmezleri arasındadır. Özellikle alışveriş poşetleri olarak değerlendirilmesi son derece uygundur. Ağır yükleri taşıma kapasitesi olduğu için, insanlar tarafından çok daha sağlam olarak bilinmektedir.

Fiyatlandırması

Ayrıca tela kumaştan sadece bez çanta değil, kadınlar için el çantaları da üretilmektedir. Astara sahip olan bu el çantaları hem çok organik hem de çok kullanışlı bir görüntüye sahiptir. Boyutları değişebilen tela çantalarda, fiyatları baskılar, renkler, boyutlar direkt olarak etkilemektedir. 30x21 cm ölçülerinde el çantaları, 35x30x8x8 cm taşıma çantaları, 50x50 omuz çantaları kolaylıkla telalardan üretilmektedir. Dilediğiniz boyutlarda ürünleri sipariş vererek, üretilmesini sağlayabilirsiniz. Ayıracağınız bütçeye göre adedi ve detayları da değiştirebilirsiniz.

Tela Kumaştan imal edilmiş çanta örneklerimizi Tela Çanta kategorimizden rahatlıkla inceleyebilir, beğendiğiniz ve temin etmek istediğiniz ürünün fiyatını satış temsilcilerine sorabilirsiniz.

Tela kumaşlardan üretimi gerçekleştirilen Promosyon Çanta örneklekleri için kategorimizi inceleyebilirsiniz.