Çağımızın en büyük sorunlarından biri çevre kirliliğidir ve bu soruna sebep olan en önemli faktörlerden biri ise naylon poşetlerdir. Yapılarında kanserojen maddelerin bulunduğu naylon poşetler, hem doğaya hem de sağlığımıza geri dönüşü olmayan tahribatlar verebilmektedir. Bu sorunun yegane çözümü ise bez torbalardır. Çevre dostu baskılı ve baskısız bez çanta ve türevleri sayesinde hem gıdalarımız hem de çevremiz naylon poşetlerin yol açtığı hasardan kurtulmuş olacaktır. Peki, bez çanta nereden alınır?  

Toptan Bez Çanta İşte Çanta’da

Toptan bez çanta üretimi yapmakta olan İşte Çanta, 60 modelden fazla bez çanta imalatı  gerçekleştirmektedir. İşte Çanta’da üretilen tüm bez torba modelleri, bireysel kullanımınızın yanı sıra hediyelik ve promosyon amaçlı da kullanılabilmektedir. Baskısız bez çanta modelleri de dahil olmak üzere birçok bez çanta modelini bünyesinde barındıran İşte Çanta, 10 adet üzeri siparişlerinizde istediğiniz tasarımın baskısını gerçekleştirebilmektedir. Ayrıca modellerimiz farklı boy ve ebatlarda da üretilebilmektedir. İşte Çanta’ya ulaşıp sipariş vermek istiyorsanız, 0212 643 21 00 numarasını arayabilir, destek@istecanta.com adresine e-posta bırakabilir ya da birebir görüşmek istiyorsanız merkez adresimize uğrayabilirsiniz.
Adresimiz: Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25.Ada No:78 Bağcılar/İSTANBUL
baskili-ve-baskisiz-bez-canta-imalati-toptan-bez-canta  

En Uygun Fiyatlar İşte Çanta’da

Bez çanta imalatı yapan firmalar arasında en tecrübelisi, en kalitelisi ve de en prestijlisi olan İşte Çanta ile toptan olarak satın alım gerçekleştirdiğinizde halihazırda ucuz olan baskılı ve baskısız bez çanta fiyatları çok daha uygun fiyatlara sizlere sunulmuş olacaktır. Bez torbanın yanı sıra bez çanta imalatı da yapmakta olan İşte Çanta bünyesinde üretilen tüm ürünlerimiz yüzde 100 doğal ve pamuktur. Ürünlerimizi spor, gündelik, otantik aksesuar, makyaj çantası, hediyelik ve promosyon amaçlı kullanabilirsiniz. Hediyelik ve promosyon amaçlı kullanımınız ile birlikte, bireysel olarak başlayan doğa dostu davranışınız, çevrenizdekileri de etkilemiş olacaktır. Çevreci ve uzun ömürlü bir kullanımı sizlere sunmakta olan İşte Çanta’nın toptan bez çanta satışı gerçekleştirmekte olduğu ana merkez adresi ve iletişim bilgilerini aşağıda sizlerle paylaşmış bulunmaktayız:
Telefon numarası: 0212 643 21 00
E-posta adresi: destek@istecanta.com
Adres: Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada No:78, Bağcılar/İSTANBUL