Bez çanta ve bez torbalar, içeriklerindeki tamamen doğal hammaddeler sayesinde çevreye hiçbir zarar vermezler. Naylon poşetler gibi tek kullanımlık olmayan bu çevre dostu ürünler sayesinde hem doğal hayatın korunmasına hem de çevrenizdekilerin daha bilinçli olmasına katkıda bulunmuş olursunuz. Üstelik birbirinden farklı renk, baskı ve desen çeşidi bulunan bez torbalar sayesinde estetik anlayışınızı tüm aksesuarlarınıza yansıtabilirsiniz.

İşte Çanta ile Doğayı Koruyun

Bez çanta, baskılı baskısız bez çanta imalatı yapan, bünyesinde her kesimin isteğine uygun baskı ve renk çeşitlerini barındıra İşte Çanta sayesinde hem bireysel olarak hem de toptan alımlarınızda kitlesel olarak tamamen çevreci ve estetik bir akım başlatabilirsiniz. İstoç gibi önemli ticaret bölgelerinde merkezleri bulunan İste Çanta sayesinde bu harika ürünlere sahip olmak istiyorsanız, 0212 643 21 00 numaralı arayabilir ya da destek@istecanta.com adresine mail bırakabilirsiniz.

toptan-bez-canta-satin-al-iste-canta-

Promosyona Uygun

Yukarıda da belirttiğimiz gibi bu yüzde yüz pamuk imalatı ürünleri promosyon bez çanta olarak kullanıp hediye olarak hem çalışanlarınıza hem de çevrenize dağıttığınız zaman firma imajınız hızla yükselebilir ve sektörel başarınız da buna paralel olarak yükselişe geçebilir.

Toptan Alımlarınız Daha Avantajlı

Ham bez çanta fiyatları oldukça uygun olan İşte Çanta’dan alacağınız toptan bez çanta siparişleriniz için 10 adet ve üzeri siparişlerinizde sipariş etmiş olduğunuz bez torbaların üzerlerine istediğiniz tasarımda baskı yapılabilmektedir. Uzun süreli kullanımları sayesinde de firma tanıtımınızın süresi de artmış olacaktır. toptan-dogal-bez-torba-modelleri-market-torbasi-

Bireyden Topluma

Bireysel olarak kullanım öngörüyorsanız bu ürünlerin birbirinden farklı boyutları da bulunmaktadır. Farklı boyutlarda alacağınız bez torbalar sayesinde çevrenizdekilerle birlikte istediğiniz kombini tamamlayabilirsiniz. Böyle kişisel çevreci bir yaklaşımı kitlesel bilinçli bir harekete dönüştürme fırsatını da yakalayabilirsiniz.

Vakit Kaybetmeyin

35 yılı aşkın sektörel tecrübesiyle iki yüzden fazla ajans ve dünyaca ünlü markalar ile birlikte çalışmakta olan İşte Çanta kalitesi ve güvencesi sayesinde bu tamamen doğal ve çevre dostu ürünlere sahip olmak istiyorsanız, aşağıda sizlere aktarmış olduğumuz iletişim bilgilerini kullanarak İşte Çanta ile irtibata geçip siparişinizi verebilirsiniz. Telefon numaraları: 0212 643 21 00 – 0 506 136 33 99 Online siparişleriniz için: destek@istecanta.com – info@istecanta.com