Neden bez çanta kullanmalıyız? Uzun yıllardır kullanılmakta olan market poşetleri, naylon malzemeden üretilmekte olan ürünlerdir. Doğada çözünme özelliği bulunmayan naylon poşetler, çevreye ve insanlara oldukça zararlı maddelerden yapılmaktadır. 2019 yılında yasaklanacak olan naylon poşetlerin yerine, bez çantalar kullanılmaya başlanacaktır. %100 doğal ve %100 pamuktan üretilmekte olan bez çantalar, hem insan sağlığı için daha yararlı, hem de çevre dostu olduğu için doğaya zarar vermeyen ürünlerdir. Baskısız bez çanta ve baskılı bez çanta modelleri, çok kısa bir süre içerisinde trend haline gelecek olan ürünler arasında yer almaktadır.

toptan bez canta

Baskılı bez çanta modelleri, birbirinden farklı birçok alanda kullanılabilmektedir. Bu alanlardan biri de marketlerdir. Market alışverişlerin için rahatlıkla kullanılabilen baskılı bez çantalar, uzun süre kullanıma da uygun ürünlerdir. Üzerlerine baskı yapılabilen bez çantalar, marketlerin doğal yoldan reklamlarını yaptığı için de oldukça sık tercih edilmektedir. Promosyon bez çanta olarak da karşınıza çıkmakta olan bez çanta modelleri üzerine emprime baskı ve transfer baskı yöntemleri ile istenen her türlü tasarım baskı yapılabilmektedir. Toptan bez çanta imalatı yapan firmamızın web sitesinde görebileceğiniz gibi, 0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com iletişim adreslerinden de erişim sağlayarak istediğiniz her türlü bez çantayı kolaylıkla sipariş edebilirsiniz. İstoç’ta ofisi bulunan firmamızın, clutch çanta, postacı çanta, sırt çantası gibi 60’ın üzerinde bez çanta modeli bulunmaktadır. Baskılı promosyon bez çanta imalatı yapan sitenin, üretim kapasitesi de oldukça geniştir. Dünyaca ünlü seçkin markalar ve 200’ün üzerinde ajans ile çalışmakta olan firmamızın referansları da oldukça kuvvetlidir. İstediğiniz her adette baskılı çantayı üretmekte olan firmamız, bu çantalar üzerine arzu ettiğiniz tüm desenleri ve yazıları da baskı yapabilmektedir. promosyon bez canta

İstoç konumunda ofisi bulunan firmamıza, 0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com iletişim adresleri yardımı ile erişim sağlayabilir, istediğiniz tüm baskılı ya da baskısız bez çantaları buradan satın alabilirsiniz. Ayrıca sitede baskılı bez çanta ve baskısız bez çanta kategorilerinden tüm siparişlerinizi verebilirsiniz. Toptan bez çanta fiyatları da İşte Çanta’da en ideal aralıklarda size sunulmaktadır. Uzun süre kullanıma uygun, dayanıklı ve kullanışlı bez çantalar için yapmanız gereken tek şey sitenin adresini ziyaret etmek olacaktır.