Baskılı yılbaşı kese çanta modelleri nedir? Günümüzde düğünlerde ve çeşitli etkinliklerde gelenek haline gelmiş keseler bezden yapılmaktadır. Yılbaşı kese çanta modellerinin deforme olma süresi daha uzun olup, ürün ömrü artmaktadır. Genellikle hediye olarak sunulan bu keselerin ömrünün uzun olması, tüketici tarafından en çok dikkat edilen husustur. İçine gıda konulan keselerin insan sağlığına zararlı olabilecek hiçbir etkisi bulunmamaktadır. Yılbaşı kese çanta modelleri doğal ve %100 pamuk hammaddesinden üretilmektedir. Ömrünü tüketmiş bez keseler, hammaddesinin pamuk olması sebebiyle %100 dönüştürülebilmekte ve çevre kirliliğine yol açmamaktadır. Çevreye verdiği katkıyla, sürdürülebilir çevre anlayışını destekleyen ürün sınıfındadır.

Baskılı ve baskısız bez kese modelleri nereden alınır? Yılbaşı kese çanta imalatı yapan İşte Çanta firmamızı Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL adresinde ziyaret edebilir, işteçanta.com adresinden online bilgi alabilirsiniz. Bez keseler siparişe özel 10x13 cm, 15x20 cm, 20x30 cm, 25x35 cm, 30x40 cm ebatlarında üretilebilmektedir. Ayrıca müşteri talebi doğrultusunda tasarım yapılıp, keselerin üzerine baskı yapılabilmektedir. Veya müşterinin kendi istediği tasarım direkt olarak kese üzerine basılabilmektedir. Müşteri talebiyle fotoğraf baskısı da yapılabilmektedir. Baskılı ve baskısız yılbaşı keseleri için minimum sipariş adedi 10 olarak belirlenmiştir. Belirtilen adetin altında ürüne baskı yapılmamaktadır.

Yılbaşı keseleri, lavanta kesesi, düğün, nişan, kına, davetiye, özel gün, tarhana kesesi, bozuk para kesesi gibi bir çok amaçla kullanılmaktadır. Keseler adetli satışlarda sabit renkte satılmaktadır. Fakat 500 adet ve üzeri siparişlerde istenilen boyutta (10x13 cm, 15x20 cm, 20x30 cm, 25x35 cm, 30x40 cm) ve istenilen renkte kese imalatı yapılabilmektedir. Ayrıca baskılı bez kese toptan satışları yapılabilmektedir. Toptan satışlarda ham yılbaşı keseleri üzerine fotoğraf baskısı da yapılabilmektedir. Baskılı bez kese fiyatları nasıldır? Yılbaşı keseleri fiyatları sipariş miktarına (yılbaşı keseleri toptan adetli satışı) ve baskı için tasarım siparişine göre değişkenlik göstermektedir. Bizimle irtibata geçip, sipariş bilgilerinizi paylaştığınız takdirde fiyat bilgisi verilecektir. Özel siparişleriniz ile ilgili bilgi almak için 0212 643 21 00 numarasından veya destek@istecanta.com mail adresinden bize ulaşabilir, Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL adresinde firmamızı ziyaret edebilirsiniz.