×

Büzgülü Bez Sırt Çantası 35x40 cm Kırmızı Renk (Özelleştirilebilir)

SKU
101.04.0106.B
Stokta var
 9,95 ₺ Normal Fiyat 12,95 ₺
-
+
Kısa Açıklama

Baskılı büzgülü sırt çanta ihtiyaçlarınıza en iyi çözüm büzgülü bez çanta kırmızı ve diğer renk modellerimizdir. Ürünü tek tıkla sepetinize ekleyerek sipariş verebilirsiniz. Baskılı sırt çanta siparişinizi tamamladıktan sonra tasarımınızı destek@istecanta.com adresine iletiniz. Satış temsilcilerimiz onay amaçlı size önizleme çalışması ileteceklerdir.

ip büzgülü bez sırt çantası,İstediğiniz ölçüyü seçip ödeme işlemini tamamladıktan sonra aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz. Herhangi bir aksilik olması durumunda satış temsilcilerimiz sizinle iletişime geçecektir.

Sipariş

istediğiniz  baskı ebadını seçip kredi kartı veya banka havale/eft seçenekleri ile siparişinizin ödemesini tamamlayabilirsiniz.

Sipariş Süreci

Ödemenizi yaptıktan sonra tasarım dosyanızı destek@istecanta.com adresine gönderebilirsiniz. 1 tasarım en az 10 adet olacak şekilde basılabilmektedir. siparişinizi gerçekleştirdikten sonra satış temsilcilerimiz sizinle irtibata geçip gönderdiğiniz görsel ile ilgili ön çalışmayı ve numune baskı çalışmanızı tarafınıza iletip onay alacaklardır. tüm süreçte tarafınıza bilgilendirme yapılıcaktır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumladığınız ürün :Büzgülü Bez Sırt Çantası 35x40 cm Kırmızı Renk (Özelleştirilebilir)
Verdiğiniz Puan