×

Promosyon Büzgülü Sırt Çantası

Stokta var
SKU
PRM-BZGL-CNT

İp büzgülü sırt bez çanta her alanda kullanabileceğiniz promosyon çanta modelidir. Siz de hemen logonuzu/tasarımınızı destek@istecanta.com mail adresine ileterek promosyon çanta siparişi verebilirsiniz. İster 10 ister 1000 adet olarak sipariş verebilirsiniz.

Promosyon İp Büzgülü Sırt Çantaların Özellikleri 

  • %100 pamuktan üretilmiş, organik ve doğal içerikli
  • Ekolojik ve çevre dostu olan ürün, doğaya zarar vermeden üretiliyor
  • 140 gr Hambez, 220 gr Gabardin, 320 gr Kanvas kumaştan dikiliyor
  • Körüksüz
  • İp Büzgülü Sırt çanta boyutlarını talep edilen boyutlarda yapmaktayız. (Örneklerde 35x40 cm ve 40x50 cm boyutlar mevcuttur.)

İp Büzgülü Sırt Çanta Baskıları 

İp büzgülü sırt çantaların ön ve arka yüzüne baskı yapılabiliyor. %100 pamuk ve organik olan ip büzgülü bez çantalar, renkli yazılarla ve desenlerle renklenebiliyor. Ofset, empirme ve dijital baskı kullanılarak baskı yapılabilen çantalar, promosyon ürün olarak kullanılabileceği gibi özel tasarımlar hazırlamak için de tercih edilebiliyor. Bez tamamen doğal olduğu için yalnızca süblümasyon baskı tekniği kullanılamıyor. Empirme baskıda en fazla 4 renk baskı yapılabilması önerilirken, resim veya degrede renk geçişli görsellerde, yüksek adette baskı istendiğinde ofset baskı kullanılıyor. Daha az sayıda baskı gerektiğinde (200 ve daha az sayıda) dijital baskı ya da transfer baskı tekniği tercih ediliyor. Çantalar, ön ve arka yüzlerinde farklı desen ve yazılar bulundurabiliyor. Örneğin, bir yüze logonuzun, diğer yüze mottonuzun baskısını yapabilirsiniz.

Ağzı büzgülü çantalar günlük hayatımızda çok kullanışlı ve çok yönlü çantalardır seyahatlerinizde günlük yaşantınızda kolaylıkla taşınabilen ve katlanarak cebinize koyabileceğiniz basit ve sağlıklı bir çantadır. Bez çantalar özellikle öğrenciler için kolay taşıyabildiği ve günlük hayatlarında sıkça kullanabilecekleri bir çanta türüdür ders kitaplarını kırtasiye malzemelerini taşımaları ve okullarına gidip gelirken rengarenk desenlerle bezenmiş çantaları kullandıklarını sıkça görebiliyoruz zaten. Seyahat etmeyi sevenler için de ideal bir çanta türüdür büzgülü bez çanta özellikle çantanızda taşıdığınız sıvı malzemelerin dökülme riski taşıdığı bilinen bir gerçek ama ağzı büzgülü bir bez çantanız varsa tüm sıvı ürünlerinizi kolaylıkla bu çantalara koyabilir ve ağzını bağlayarak sızdırmazlığını sağlayabilirsiniz yel hafif olması sebebi ile de tercih edebileceğiniz bez çantalar böylece seyahatlerinizde kolaylık sağlamış olur daha birçok ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz.

Örneğin : spora gidenler için ayakkabılarını koyup ağzını bağlayacakları mükemmel bir çanta türüdür yada kirli eşyalarınızı koyup ağzını bağlayarakta kullanabilirsiniz ağzını bağlayabileceğiniz büzgülü bez çantalar birçok alanda işinize yarayabilir nitekim artık çöp poşetlerinde bile büzgülü modelleri kullanmayı tercih ediyoruz koku sızdırmazlığı ve sıvı sızdırmazlığı için dolayısıyla büzgülü bir bez çanta edinmekte ve kullanmakta her zaman yarar var.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumladığınız ürün :Promosyon Büzgülü Sırt Çantası
Verdiğiniz Puan
Copyright © 2013-PAMUSAN NATURAL TESKTİL DIŞ TİC LTD ŞTİ