×

Kanvas Heybe

Seçime uyan ürün bulunamıyor.

KANVAS HEYBE ÇANTA

Günümüzde gelişen değişen zamana ayak uydurmak için her alanda yeni değişmeler, gelişmeler yaşanmaktadır. Her alanda olduğu gibi çanta alanında da sürekli çeşitli modeller üretilmektedir. Çanta modelleri çok çeşitlilik gösterir. Sırt çantaları, el çantaları, kol çantaları, abiye çantalar, bez çantalar, heybe çantalar… Bu çanta modelleri saymakla bitmeyecek kadar çok çeşit içerir. Bu yazımızda kanvas heybe çanta modelini detaylıca ele alacağız. Ve İşte Çanta’da bulunan kanvas heybe çanta modellerini, bu çantaların fiyatlarını ve neden yapıldıklarını inceleyeceğiz.

Kanvas Heybe Çanta Modelleri

Kanvas heybe çantalar çeşitli modelleri ile İşte Çanta’da mevcuttur. Herkese hitap etmeyi amaçlayan İşte Çanta çeşitlilik konusunda sizlere birçok alternatif sunmaktadır. Kanvas heybe çanta modelleri; kanvas heybe hardal, kanvas heybe yeşil ve de kanvas heybe siyah modelleridir. Kanvas heybe çanta modeli kullanıcılara oldukça rahat bir kullanım sunmaktadır.

İçerisinde astarlı birçok gözü bulunmaktadır. Sırt çantası olarak da kullanılabilen bu çantaya cep detaylarıyla şıklık katılmıştır. Çift deri şeritli sırt çantası günlük kullanıma uygun olarak tasarlanmış olup birçok farklı kombininize rahatça uydurabileceğiniz bir üründür. Ayrıca sahip olduğu çoklu ceplere tüm eşyalarınızı kolayca sığdırabilecek ve bu çantanın konforuna hemen alışacaksınız.

Kanvas Heybe Çanta Fiyatları

Kanvas heybe çanta, modern duruşu ile oldukça dikkat çeken bir üründür. İşte Çanta sitesinde, en uygun fiyatları ile yer almakta olan bu çantalar çoklu alımlarda ekstra indirim yapılmaktadır. Tekli fiyatı 109 tl iken, 10 adet alacak olanlara %9 indirim uygulanarak bu çantanın fiyatı 99 tl’ye düşmektedir. 50 adet alacak olanlar ise %18 indirim uygulanarak birim fiyatı 89,00 tl’ye düşmektedir. 100 adet için ise birim fiyat 85 tl’ ye düşmektedir yani %22 indirim uygulanmaktadır. İşte Çanta, siz değerli müşterini memnun etmek ister ve uygun fiyatları ile ürünlerini sizlere sunar.

Kanvas Heybe Çanta Nedir? Neden Yapılır

Kanvas heybe çantanın üretiminde 500 gr kanvas kumaş ve %100 pamuklu kumaş kullanılır.  Kanvas heybe çanta tasarlanırken çift deri şeritli bir görünüm yaratılmıştır. Kanvas heybe çanta, son derece şık ve minimal düşünülmüş bir tasarıma sahiptir.  Bu çanta dokuma soft malzemeden üretilmiştir. Ayrıca, sap ve detaylarında deforme olmayan özel olarak üretilmiş kumaş içermektedir.

Bu çantalar içerisinde çeşitli birçok cep barındırmaktadır. Laptop, Ipad, defter, kitap, kalem, telefon gibi eşyalarınızı koyabileceğiniz ve bu eşyalara özel üretilmiş cepler bulunmaktadır. Ayrıca, kumaş üretiminde kullanılan boyalar, son derece güvenilir ve sertifikalı ürünlerdir. Kanvas heybe çanta ölçüleri ise şu şekildedir.

Genişlik: 25 cm
Yükseklik: 31 cm
Derinlik: 7 cm.

Bu yazımızda sizler için kanvas heybe çanta modellerini detaylı şekilde ele aldık. Siz de kanvas heybe çantaları incelemek için İşte Çanta sitesine göz atabilirsiniz. 

 

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.