×

Clutch Kanvas Siyah Çanta (25x18 cm) Astarlı (Özelleştirilebilir)

SKU
180.02.0101.B
Puanlama:
93%
Stokta var
18,15 ₺
  • 20 ya da daha fazlası 17,65 ₺ indirim 3%
  • 50 ya da daha fazlası 17,00 ₺ indirim 6%
  • 100 ya da daha fazlası 15,90 ₺ indirim 12%
  • 300 ya da daha fazlası 15,15 ₺ indirim 17%
-
+
Kısa Açıklama

Clutch kanvas siyah çanta baskılı olarak istecanta.com'da! Baskı ölçülerini seçtikten sonra clutch baskılı kanvas siyah çanta siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Siparişinizi tamamladıktan sonra tasarımınızı destek@istecanta.com mail adresine iletiniz. Satış temsilcilerimiz sizinle en kısa sürede irtibata geçecektir.

Ödeme işlemini tamamladıktan sonra aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz. Herhangi bir aksilik olması durumunda satış temsilcilerimiz sizinle iletişime geçecektir.

Sipariş Süreci

bez çanta baskı tasarım

Kredi kartı veya banka havale/eft yöntemleri ile ödeme yapabilirsiniz.

Sipariş Süreci

Ödemenizi yaptıktan sonra tasarım dosyanızı destek@istecanta.com adresine gönderebilirsiniz. 1 adet tasarım en az 10 adet olacak şekilde basılabilmektedir. Sipariş temsilcilerimiz siparişiniz sonrasında sizinle iletişime geçip baskı önizleme dosyasını onay almak için size ileteceklerdir. destek@istecanta.com adresimize tasarımınızı *.ai, *.pdf veya yüksek kalite *.jpeg formatında iletebilirsiniz. Hepsi bu kadar :) 500 adet ve üzeri siparişlerinizde farklı baskı teknikleri kullanılmaktadır. Baskı yapılmasını istediğiniz dosyayı destek@istecanta.com adresine gönderip hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumladığınız ürün :Clutch Kanvas Siyah Çanta (25x18 cm) Astarlı (Özelleştirilebilir)
Verdiğiniz Puan