×

Clutch Kanvas Çanta (25x18 cm) Astarlı (Özelleştirilebilir)

SKU
180.01.0101.B
Puanlama:
100%
Stokta var
13,95 ₺
  • 20 ya da daha fazlası 13,50 ₺ indirim 3%
  • 50 ya da daha fazlası 13,15 ₺ indirim 6%
  • 100 ya da daha fazlası 12,95 ₺ indirim 7%
  • 300 ya da daha fazlası 12,50 ₺ indirim 10%
-
+
Kısa Açıklama

Clutch kanvas çanta şimdi de baskılı olarak istecanta.com'da satışta! Ödeme işleminizi tamamladıktan sonra clutch kanvas çanta üzerine baskı yapılmasını istediğiniz görseli destek@istecanta.com adresine gönderebilirsiniz. Herhangi bir aksilik durumunda satış temsilcilerimiz sizinle iletişime geçeceklerdir.

Ödeme işlemini tamamladıktan sonra aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz. Herhangi bir aksilik olması durumunda satış temsilcilerimiz sizinle iletişime geçecektir.

Sipariş Süreci

Kredi kartı veya banka havale/eft yöntemleri ile ödeme yapabilirsiniz.

Sipariş Süreci

Ödemenizi yaptıktan sonra tasarım dosyanızı destek@istecanta.com adresine gönderebilirsiniz. 1 adet tasarım en az 10 adet olacak şekilde basılabilmektedir. Sipariş temsilcilerimiz siparişiniz sonrasında sizinle iletişime geçip baskı önizleme dosyasını onay almak için size ileteceklerdir. destek@istecanta.com adresimize tasarımınızı *.ai, *.pdf veya yüksek kalite *.jpeg formatında iletebilirsiniz. Hepsi bu kadar :) 500 adet ve üzeri siparişlerinizde farklı baskı teknikleri kullanılmaktadır. Baskı yapılmasını istediğiniz dosyayı destek@istecanta.com adresine gönderip hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumladığınız ürün :Clutch Kanvas Çanta (25x18 cm) Astarlı (Özelleştirilebilir)
Verdiğiniz Puan