×

Clutch Kanvas Çanta Sarı (25x18 cm) Astarlı (Özelleştirilebilir)

SKU
180.03.0101.B
stokta mevcut
 18,15 ₺
-
+
Kısa Açıklama
Clutch kanvas çanta sarı modeli baskılı olarak istecanta.com'da! Baskı ölçüsünü seçip clutch kanvas çanta sarı modelini sepetinize ekledikten sonra siparişinizi kredi kartı veya havale/eft ile ödeme seçenekleri ile tamamlayabilirsiniz. Siparişinizi tamamladıktan sonra tasarımınızı destek@istecanta.com adresine iletiniz. Satış temsilcilerimiz sizinle en kısa sürede irtibata geçecektir.
Ödeme işlemini tamamladıktan sonra aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz. Herhangi bir aksilik olması durumunda satış temsilcilerimiz sizinle iletişime geçecektir.

Sipariş Süreci

bez çanta baskı tasarım


Kredi kartı veya banka havale/eft yöntemleri ile ödeme yapabilirsiniz.

Sipariş Süreci

Ödemenizi yaptıktan sonra tasarım dosyanızı destek@istecanta.com adresine gönderebilirsiniz.
1 adet tasarım en az 10 adet olacak şekilde basılabilmektedir.
Sipariş temsilcilerimiz siparişiniz sonrasında sizinle iletişime geçip baskı önizleme dosyasını onay almak için size ileteceklerdir. destek@istecanta.com adresimize tasarımınızı *.ai, *.pdf veya yüksek kalite *.jpeg formatında iletebilirsiniz. Hepsi bu kadar :)

500 adet ve üzeri siparişlerinizde farklı baskı teknikleri kullanılmaktadır. Baskı yapılmasını istediğiniz dosyayı destek@istecanta.com adresine gönderip hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz.
Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Clutch Kanvas Çanta Sarı (25x18 cm) Astarlı (Özelleştirilebilir)
Değerlendirmeniz