Bezçanta toptan | Blog

 • Hediyelik Toptan Bez Çanta

  Hediyelik için toptan bez çanta alın! Hediyeler özel günlerinde sevdiklerimizi mutlu etmek için ya da organizasyon ve etkinliklerimizde katılımcıları hoşnut kılmak için son derece hoş bir jesttir. Gün geçtikçe ünlenen ve moda haline gelen toptan hediyelik ürünler de bunun bir göstergesidir. Çeşitliliği durmadan artan hediyelik ürünlerde kullanıcılar artık günümüzde daha uzun süre dayanaklılığı olan hediyelere yönelmekte ve bunun yanında da son derece özel ve kişisel bir hediye vermeye dikkat etmektedir.

  Toptan Bez Canta


  Bu sebep ile bu arayış içinde olan insanlara verilecek en güzel tavsiyelerden bir tanesi toptan bez çanta olacaktır. Çünkü bez yapılı ürünlerin üzerine istenilen baskı yapılabilir ve bu sayede son derece özel ve kişisel, farklı bir anlam ve değer ifade eden hediyeleri verme şansına sahip olabilirsiniz.

  Tel: 0212 643 21 00 / 0212 526 78 78

  Cep Telefonu ve Whatsapp: 0506 136 33 99

  Mail: destek@istecanta.com

  Özellikle fotoğraf baskılı eşyalar bu konuda son derece ilgi görmekte ve her geçen gün fotoğraf baskılı toptan bez çanta siparişlerinin sayısı artmaktadır. Bunun sebeplerini saydığımızda listede göreceğimiz en önemli kısımlardan biri de İşte Çanta’nın izlediği son derece uygun baskısız bez çanta, hediyelik bez çanta ve promosyon bez çanta olduğunu göreceksiniz.

  Bez çantalar %100 doğal ve %100 pamuktan üretilmiş olmasının yanında aynı zamanda üzerine baskı yapılabilen ürünlerdir. Üzerine yapılacak fotoğraf ya da diğer baskılar ile tamamen kişiye özel ürünler haline getirilebilir hatta promosyon bez çanta olarak da insanlara sunulabilirler.

  Promosyon Bez Canta


  Günümüzde düğünlerde artık sıkça göreceğimiz bez çanta modelleri, davetlilere verilecek olan ikramları sunmada sizleri çok hoş gösterecek, katılımcıların düğününüzden güler yüz ile bahsetmesini sağlarken aynı zamanda onlara her alanda kullanabilecekleri hoş bir hatıra ve eşya bırakmış olacaksınız.

  Merkez Adres: Mahmutbey Mahallesi 2445. Sk. 25. Ada No:78 İstoç Bağcılar/İSTANBUL

  Tel: 0212 643 21 00 / 0212 526 78 78

  Cep Telefonu ve Whatsapp: 0506 136 33 99

  Mail: destek@istecanta.com

 • Güzen Anlarınıza Toptan Bez Çanta

  Toptan bez çanta gibi hediyelik ürünler gün geçtikçe yaygınlaşmaktadır. Hem ekonomik hem de hoş olan bu ürünler arasında çeşitlilik de gün geçtikçe fazlalaşmaktadır. Bu durumda ise kullanıcıların birinci seçeneği olarak hediyelik ürünler arasında daha uzun süre dayanıklı hediyelik seçenekler olmaktadır. Bu hediyelik eşyalardan en önemlileri de baskılı ya da baskısız bez çanta modelleri olmaktadır.

  Toptan Bez Canta


  Toptan bez çanta sipariş edilerek hem ekonomik anlamda cebiniz rahatlarken hem de düzenlediğiniz organizasyonlarda ya da özel günlerde katılımcıları veya arkadaşlarınızı, sevdikleriniz ve sizin için değerli olan insanları bu hediyeler ile mutlu edebilirsiniz. Baskılı hediyelik eşyalar özellikle kişiye ya da güne özel olması sebebi ile daha farklı anlamlar taşımaktadır. Bu sebeple bu eşyalar daha çok tercih edilmektedir.

  Özellikle sevdiklerinize üzerinde fotoğraf basılı olan bir eşya hediye ettiğinizde yüzlerindeki mutluluğu ve o anı hiçbir şeye değişemeyeceğinizi anlayacaksınız. Son derece kaliteli baskı seçenekleri ile İşte Çanta sizler için ölümsüzleşmiş o özel anınızı bez çantalar üzerine son derece kaliteli bir biçim basıyor. Böylece hediyeniz ile, hediye ettiğiniz kişi o çok değerli ve önemli olan anın fotoğrafını her yerde her zaman yanında taşıyabiliyor, hediyesi olan bez çantayı da her amaç ile kullanabiliyor. Günlük çanta olarak, plaj çantası olarak, market çantası olarak her yerde severek kullanacağı böyle bir hediyeyi kim almak istemez ki? Bez çanta imalatı yapan firmamızın web sitesinden sipariş verebilirsiniz veya aşağıdaki bilgilerden ulaşabilirsiniz.

  Tel: 0212 643 21 00 / 0212 526 78 78

  Cep Telefonu ve Whatsapp: 0506 136 33 99

  Mail: destek@istecanta.com

  Bez Canta Setleri


  Bez çantalar %100 pamuktan üretilen tamamen doğal ürünlerdir. Bu sebeple gönül rahatlığı ile kullanılabilir ve hatta yıkanarak temizlenebilir. Kaliteli baskı seçenekleri ile sizler için hazırlanan baskılı bez çanta imalatı sayesinde yıkamalarda baskılarınızdan hiçbir kalite kaybı söz konusu olmaz. Fotoğraflar ve istenen herhangi bir tasarım istediğiniz bez çanta modeli üzerine uygulanabilmektedir.

  Ayrıca baskısız bez çanta modelleri üzerine istediğiniz şekilde boyama yapabilirsiniz. En çok tercih edilen bez çanta boyama ürünleri için >> kumaş boyası - tekstil kalemi

  “Baskılı ve baskısız bez çanta nereden alınır?” sorunuzun cevabı ve daha detaylı bilgi için iletişim ve adres bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

  Merkez Adres: Mahmutbey Mahallesi 2445. Sk. 25. Ada No:78 İstoç Bağcılar/İSTANBUL

  Tel: 0212 643 21 00 / 0212 526 78 78

  Cep Telefonu ve Whatsapp: 0506 136 33 99

  Mail: destek@istecanta.com
 • Marketlere Promosyon Bez Çanta

  Neden marketlerde promosyon bez çanta kullanılmalı? Günümüzde mağazalarda, marketlerde, manavlarda, pazarlarda yani alışveriş yaptığımız her alanda naylon poşetler kullanılmaktadır. Bu kadar çok naylon poşetin tek seferlik olarak kullanıldığını ve doğada çözünmesinin yüz yıllar sürdüğü bir atık yığını düşünün. İşte artık buna engel olmak, çevremizi ve insanları korumak, toprak ve su kirliliğinin önüne geçmek için 2019 yılında naylon poşetlerin kullanımı yasaklanacaktır. Bu sebeple bez çanta kampanyası tüm dünyada yaygınlaşmıştır. Naylon poşetler yerine %100 pamuktan üretilen ve tamamen doğal olan, defalarca kullanılabilen, atık olarak atıldığında ise doğada kolayca çözünebilen baskılı ya da baskısız bez çanta kullanımı artık yaygınlaşmaya başlamıştır.

  Promosyon Bez Canta


  Baskılı bez çantalar kanvas, ham bez, gabardin gibi birçok kumaş türünden üretilebilmekte, toptan bez çanta imalatı ile son derece uygun ekonomik fiyatlar ile yüzleri güldürmektedir. Üzerlerine istenilen baskı yapılarak her alanda kullanılabilen bu çantalar, market logolarının basılması ile de birer market çantası haline gelebilirler. Böylece hem çevre dostu hem daha dayanıklı hem de defalarca kullanılabilen çok yönlü promosyon bez çanta ile müşterilerinizi daha çok memnun edebilirsiniz. Böylece müşterileriniz market çantalarını başka yerlerde başka amaçlar için kullandıklarında da hem çantanın hem baskının uzun süreli dayanıklılığı sayesinde doğal bir biçimde reklamınızı da yapmış olabileceksiniz.

  Daha detaylı bilgi ve logolu promosyon bez çanta siparişi vermek için:

  Tel: 0212 643 21 00 / 0212 526 78 78

  Cep Telefonu ve Whatsapp: 0506 136 33 99

  Mail: destek@istecanta.com

  Toptan Bez Canta


  Bez çantalar üzerine transfer ve emprime baskı yöntemleri ile baskı yapılabilmektedir. Baskılı bez çantalar bugün İstanbul’da sanayinin kalbi olarak anılan İstoç’dan temin edilebilmektedir. Bu bölgede yer alan en iddialı firma ünvanını taşıyan İşte Çanta olarak biz de toptan bez çanta imalatı ve satışı ile siz müşterilerimize hizmet etmekteyiz.

  Firmamızın fabrikasında yer alan son teknoloji makineleri ile son derece yüksek bir üretim kapasitesi bulunmakta, 60’dan fazla modeli stoklarında bulundurmaktadır. Ayrıca 200’den fazla ajans ve firma da referanslarımız arasında barınmaktadır. İstenilen tasarımlarda ve istenilen adette toptan bez çanta üretimi yapılabilmektedir. Baskısız bez çanta fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi için aşağıda web sitemizin bez çanta kategorisine ve kategoride yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz.
 • İşte Çanta Bez Çanta İmalatı

  Plastik atıkların çevremizi ve bizi bu kadar zehirlemesi nedeniyle bir çok ülkede naylon torba üretimi yasaklanmış durumda. Tek bir kişi yılda yaklaşık 500 adet, alışverişi sıklıkla yapan kişiler ise ortalama 1000 adete kadar tek kullanımlık torba kullanabiliyor. Plastik ürünlerin ve naylon poşetlerin doğada kaybolması milyonlarca yıl sürebilir ve geri dönüşümlü değildir.

  Promosyon Bez Canta


  Neden tek kullanımlık torba yerine toptan bez çanta alınmalı ve kullanılmalı?

  İçinde kimyasal barındırmadığı için doğal ortamda çözünebilir geri dönüşümlü malzemeden üretilmekte olduğu için doğa dostudur.

  Naylon torbadan daha dayanıklıdır, kilolarca ağırlığı kaldırabilir ve uzun süre kullanılabilir.

  Dilediğiniz tasarım ve renklerde çeşitliliğe sahiptir.

  Üzerine yapılan baskı ve etiketlerle promosyon bez çanta amaçlı kullanılabilir.

  Hediyelik ve günlük kullanım için uygundur.

  Bazı toptan bez çanta modelleri kalın olduğu için içini göstermez ve kişisel eşyalarınızı da rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

  Toptan bez çanta nereden alınır?

  İstediğiniz renk ve modelde, baskılı ve baskısız, büzgülü, askılı, clutch, hediyelik, reklam tanıtım amaçlı, promosyon bez çanta, otel ve plaj çantaları, her tarza ve zevke uygun bez çantaların tek adresi İşte Çanta’dır. Aşağıda adres bilgileri yer almaktadır.

  Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, 2445.Sokak

  No:78 Bağcılar/İSTANBUL

  Telefon: 0212 526 78 78

  E-posta: destek@istecanta.com

  Toptan Bez Canta

  işteçanta.com promosyon bez çanta üretimi ve toptan bez çanta satışını gerçekleştiren istanbul lokasyonlu bir firmadır. işteçanta.com online alışveriş sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerde kredi kartı ile taksitli ödeme ve hızlı kargo hizmetini sizlere sunuyoruz. E-ticaret sistemizde ssl sertifikaları kullanmaktadır. Günlük 10.000 adete kadar üretim hacmi bulunan firmamız her ölçü ve kumaş cinsinde sizlere baskılı ve baskısız bez çanta, promosyon bez çanta imalat hizmet verebilmektedir. Dünyanın bütün ülkelerine gönderim yapmaktayız. Siparişleriniz faturalı olarak ücretsiz adresinize gönderilmektedir. Tüm bez çantalar %100 pamuktan imal edilmektedir ve siparişleriniz 1 iş günü içerisinde gerçekleşir. Adet sınırlaması yoktur, ister 20 adet ister 20.000 adet sipariş verebilirsiniz.Toplu siparişlerinizde bize mail atabilir veya telefondan iletişime geçebilirsiniz. Özel ve adetli bez çanta siparişleriniz için bizimle iletişime geçin:

  Telefon: 0212 526 78 78

  E-posta: destek@istecanta.com

  Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, 2445.Sokak

  No:78 Bağcılar/İSTANBUL
 • Yeni Trend Bez Çanta Modelleri

  Neden bez çanta kullanmalıyız? Uzun yıllardır kullanılmakta olan market poşetleri, naylon malzemeden üretilmekte olan ürünlerdir. Doğada çözünme özelliği bulunmayan naylon poşetler, çevreye ve insanlara oldukça zararlı maddelerden yapılmaktadır. 2019 yılında yasaklanacak olan naylon poşetlerin yerine, bez çantalar kullanılmaya başlanacaktır. %100 doğal ve %100 pamuktan üretilmekte olan bez çantalar, hem insan sağlığı için daha yararlı, hem de çevre dostu olduğu için doğaya zarar vermeyen ürünlerdir. Baskısız bez çanta ve baskılı bez çanta modelleri, çok kısa bir süre içerisinde trend haline gelecek olan ürünler arasında yer almaktadır.

  toptan bez canta


  Baskılı bez çanta modelleri, birbirinden farklı birçok alanda kullanılabilmektedir. Bu alanlardan biri de marketlerdir. Market alışverişlerin için rahatlıkla kullanılabilen baskılı bez çantalar, uzun süre kullanıma da uygun ürünlerdir. Üzerlerine baskı yapılabilen bez çantalar, marketlerin doğal yoldan reklamlarını yaptığı için de oldukça sık tercih edilmektedir. Promosyon bez çanta olarak da karşınıza çıkmakta olan bez çanta modelleri üzerine emprime baskı ve transfer baskı yöntemleri ile istenen her türlü tasarım baskı yapılabilmektedir.

  Toptan bez çanta imalatı yapan firmamızın web sitesinde görebileceğiniz gibi, 0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com iletişim adreslerinden de erişim sağlayarak istediğiniz her türlü bez çantayı kolaylıkla sipariş edebilirsiniz. İstoç’ta ofisi bulunan firmamızın, clutch çanta, postacı çanta, sırt çantası gibi 60’ın üzerinde bez çanta modeli bulunmaktadır.

  Baskılı promosyon bez çanta imalatı yapan sitenin, üretim kapasitesi de oldukça geniştir. Dünyaca ünlü seçkin markalar ve 200’ün üzerinde ajans ile çalışmakta olan firmamızın referansları da oldukça kuvvetlidir. İstediğiniz her adette baskılı çantayı üretmekte olan firmamız, bu çantalar üzerine arzu ettiğiniz tüm desenleri ve yazıları da baskı yapabilmektedir.

  promosyon bez canta


  İstoç konumunda ofisi bulunan firmamıza, 0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com iletişim adresleri yardımı ile erişim sağlayabilir, istediğiniz tüm baskılı ya da baskısız bez çantaları buradan satın alabilirsiniz. Ayrıca sitede baskılı bez çanta ve baskısız bez çanta kategorilerinden tüm siparişlerinizi verebilirsiniz.

  Toptan bez çanta fiyatları da İşte Çanta’da en ideal aralıklarda size sunulmaktadır. Uzun süre kullanıma uygun, dayanıklı ve kullanışlı bez çantalar için yapmanız gereken tek şey sitenin adresini ziyaret etmek olacaktır.
 • Market Alışverişine Toptan Bez Çanta

  Market alışverişlerinde doğa dostu toptan bez çanta yerine genellikle naylon poşetler kullanılmaktadır. İnsan sağlığı için olumsuz özelliklere sahip olan naylon poşetler, doğaya da büyük zararlar veren ürünler arasında yer almaktadır. 2019 yılında yasaklanacak olan naylon poşetlerin yerine, baskılı ve baskısız bez çanta modelleri kullanılmaya başlanacaktır.

  baskisiz-bez-canta-0506


  %100 doğal, %100 pamuk ve tamamen çevre dostu bir yapıya sahip olan bez çantalar, organik ürün grupları arasında yer almaktadır. Baskılı modelleri olan bez çantalar, promosyon bez çanta olarak da tercih edilebilmektedir. Birçok alanda kullanıma sahip olan baskılı bez çantalar, uzun süre kullanıma sahip ürünlerden biridir. Market alışverişleri için de bulunmaz ürünlerden biri olan baskılı bez çantalar, dayanıklı ürünler olmaları sebebiyle ve doğal yoldan reklam yapma özellikleri bulunması sebebiyle de birçok firma tarafında tercih edilmektedir.

  Toptan bez çanta imalatı ve satışı yapmakta olan İşte Çanta sitesi, 0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com | Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL iletişim adresleri yardımı ile aradığınız her türlü toptan bez çanta modelini bulmanızı sağlamaktadır. Transfer baskı ve emprime baskı yöntemleri ile bez çantalar üzerine istenen tasarımı baskı yapabilen firmamızın İstoç ofisinden arzu ettiğiniz tüm bez çanta modellerini satın alabilirsiniz.

  Baskılı ve baskısız bez çanta kategorisi ile aradığınız her tip bez çantayı karşınıza çıkaran firmamızın üretim kapasitesi oldukça geniştir. Stokta 60’ın üzerinde bez çanta modeli bulunduran ve 200’ün üzerinde ajansın yanı sıra dünyaca ünlü markalar ile çalışmakta olan firma, istenen adet ve istenen tasarımda bez çantayı hızlı bir şekilde üretebilme kapasitesine sahiptir.

  promosyon bez canta


  Promosyon bez çanta fiyatları da oldukça uygun olan firmamıza, 0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com iletişim adreslerinden ulaşabilir, web sitemizden baskısız bez çanta siparişi verebilirsiniz.

  İstoç konumunda ofisi bulunan ve aradığınız her tip promosyon bez çanta imalatı yapan firmamız, sadece baskılı bez çanta modelleri değil, clutch çanta, plaj çantası, telefon ve cüzdan kılıfları, kol çantası, postacı çanta, pazar çantası ve daha birçok bez çanta modelini üretmektedir.
 • Naylon Poşetleri Tarihe Gömen Bez Çanta

  Uzun zamandır market alışverişlerinde kullanılmakta olan naylon poşetler, hem insan sağlığı için büyük tehlikeler yaratmakta hem de doğa ile hiçbir şekilde kaynaşamamaktadır. 2019 yılında da yasaklanacak olan naylon poşetler, sadece insan sağlığı için de hayvanlar için ve ekolojik denge için de birçok zararı bulunan ürünlerdir. Naylon poşetler yerine kullanılacak olan bez çanta ve bez torbalar ise, çevre dostu olmaları sebebiyle daha şimdiden birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Baskılı ve baskısız bez çanta modelleri ile karşınıza çıkan bu ürün, tamamen doğal ve %100 pamuktan üretilmektedir.

  Toptan Bez Canta


  Çevre dostu olan bez çantalar arasında yer alan baskılı bez çanta modelleri, günlük kombinleriniz başta olmak üzere daha birçok farklı alanda kullanılabilmektedir. Özellikle market alışverişlerinde tercih edilen baskılı bez çantalar, doğal yollarla reklam yapmayı sağladığı için de birçok firma tarafından talep görmektedir. Uzun süre kullanıma sahip olan baskılı bez çanta modelleri, promosyon bez çanta olarak da marketler tarafından dağıtılabilmektedir.

  Toptan bez çanta üretimi ve satışı yapmakta olan firmamız, 0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com | Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL iletişim adreslerinden ulaşılabilen ve bez çantalar üzerine baskı yapabilen bir firmadır. Transfer ve emprime baskı yöntemleri ile bez çantalar üzerine baskı yapabilen firmamızın İstoç ofisinden istediğiniz tüm bez çantaları satın alabilirsiniz.

  promosyon-bez-canta-195


  Baskılı ve baskısız bez çanta imalatı yapmakta olan firmamız, üretim kapasitesi olarak oldukça büyük bir firmadır. 60’tan fazla toptan bez çanta modelini stokta bulunduran site, 200’den fazla ajans ve dünyaca ünlü firmalar ile çalışmaktadır. İstenilen tüm tasarımlarda, istenilen adette bez çantayı en geç 9 iş günü içerisinde teslim etmekte olan firmamızın İstoç konumunda ofisi bulunmaktadır.

  Promosyon bez çanta ve diğer modellerin fiyatları ideal olan ve baskılı bez çanta satışı yapan firmamıza, 0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com iletişim adreslerinden ulaşarak istediğiniz tüm bez çanta modellerini satın alabilirsiniz. Toptan bez çanta kategorisinden ihtiyacınız olan adet kadar bez çantayı kolaylıkla sitemizden temin edebilirsiniz.
 • Baskılı ve Baskısız Bez Çanta Kullanımı

  Baskılı ve baskısız bez çanta modelleri %100 doğal ve %100 pamuk olmaları sebebiyle birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Özellikle çevre dostu olan kişilerin tercihlerinde ilk sırayı alan bez çantalar, yeni sezonda bez sırt çantası, büzgülü bez çanta, clutch bez çanta, bez cüzdan ve telefon kılıfları, baskısız bez çanta, baskılı bez çanta, renkli bez çanta, plaj çantası ve daha birçok modeli ile karşınıza çıkmaktadır. Kullanımı kolay ve oldukça uzun ömürlü olan bez çantalar, uzun süre kullanıma dayanıklı ürünleri tercih eden kişiler tarafından da fazlaca kullanılmaktadır. Toptan hediyelik ürünlerin gün geçtikçe trend olması ve bez çantaların da bu toptan hediyelik eşyalar arasında yer alması, bez çantaların çok daha fazla kullanılmasını sağlamaktadır.

  Bez Çanta


  Toptan bez çanta modelleri, birçok farklı alanda karşınıza çıkmaktadır. Özellikle promosyon olarak dağıtılmakta olan bez çantalar, bir markanın reklamı için de en uygun ürünler arasında yerini almaktadır. Uzun ömürlü, dayanıklı ve yıllarca kullanılabilen bez çantalar, gittikleri her yere üzerlerinden bulunan reklamı taşıması sebebiyle de promosyon ve reklam ürünü olarak fazlaca kullanılmaktadır. Bez çantalar üzerlerine baskı yapılabilen ürünler oldukları için hediye olarak da son yıllarda oldukça sık tercih edilmektedir. Üzerlerine fotoğraf ve her türlü desenin baskı yapılabildiği bez çantalar, sevdikleriniz için en güzel hediye kategorisinde de yer almaktadır. Ayrıca 500 adet ve üzeri siparişlerinizde özel ölçüde bez çanta imalatı da yaptırabilir, promosyon olarak kullanabilirsiniz.

  Bez Çanta İmalatı


  Bez çantalar, pazar çantası olarak ya da plaj çantası olarak da günlük hayat içerisinde yer almaktadır. Sırt çantası, kol çantası gibi çeşitlerinin de gündelik kombinlere eşlik etmesi, bez çantaları hayatın tam ortasına yerleştirmektedir. Birbirinden faklı tiplerde ve birbirinden farklı özelliklerde toptan bez çanta nereden alınır sorusunu soranlar, web sitemizi, 0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com iletişim adreslerini kullanarak istedikleri bez çanta modelini kolaylıkla bulabilirler.Tamamen doğal, uzun süre kullanıma sahip ve birden çok alanda görebileceğiniz bez çantalara siz de istediğiniz deseni ya da fotoğrafı baskı yaptırarak, hem günlük olarak kullanabilir, hem de bu çantaları en özel hediyeler haline dönüştürebilirsiniz. Bez çanta imalatı yapmakta olan firmamızın web sitesindeki kategorileri, 0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com iletişim adreslerini kullanarak da en tarz ve en trend bez çanta modellerine anında erişim sağlayabilirsiniz.
 • Hem Çevreci Hem Trend: Bez Çanta

  Farklı ebat ve özellik seçenekleriyle baskılı ve baskısız bez çanta modelleri tek kullanımlık plastik poşetlerin yerine geçecek çevreci seçenektir. Bez çantalar toptan hediyelik ürün olarak müşterilere uzun ömürlü ve çevreci birer hatıra imkanı sunar. Bu nedenle kurumsal veya bireysel reklam yapmak isteyen marka ve tasarımcılar arasında hediyelik eşya olarak bez çantanın tercih edilmesi hızla artmakta ve gün geçtikçe daha büyük bir trend haline gelmektedir. Baskılı veya baskısız seçenekleriyle ve farklı tasarımlarıyla müşterilerinize doğru deneyimi sunacak bez çanta modelleri web sitemizde sizi bekliyor.

  Bez Çanta  KİŞİSELLEŞTİRİLEBİLİR TOPTAN BEZ ÇANTA

  Müşterilerinin günlük hayatlarında görünürlüklerini arttıracak hediyelik eşyalar arayanlar için toptan bez çanta gibi ürünlerle hediyelik ürün çeşitliliği gün geçtikçe artmaktadır. Bu çeşitli hediyelik ürün grupları ve tasarımlarının arasında tanıtımlarını en iyi şekilde yapmak isteyenler için çözüm kişiselleştireilebilir ürünlerdir. Baskılı hediyelik eşyalar ürün ile kullanıcı arasında daha sağlam bir bağ kurar ve hediyelik ürünler arasında baskılı olanlar daha çok tercih edilmektedir. Bu kişiselleştirilebilen baskılı ürünler arasında en yoğun ilgi gören ve trend olanlar fotoğraf baskılı hediyelik eşyalardır. Bez çantalar bu noktada üzerlerine baskı yapılabilen hediyelik eşya grubundadır.Ayrıca “Desenli Toptan Bez Çanta” yazımızı okuyarak baskı hakkında bilgi edinebilirsiniz. >> Toptan Bez ÇantaBez çantaların üzerlerine istenilen renklerde fotoğraf veya grafik gibi çeşitli baskılar uygulanabilmektedir. Sadece baskılı değil, baskısız bez çanta ile de etkinlikler yapabilir, hediyelik hazırlayabilirsiniz.

  Baskılı Baskısız Bez Çanta


  HER AKTİVİTEYE UYGUN BEZ ÇANTA

  Bez çanta modelleri farklı ebat ve tasarımları ile kullanıcılara çeşitli kullanım imkanları sağlarlar. Kullanıcılar daha uzun ömürlü, dayanıklı ve sağlam hediyelik ürün seçeneklerine başvururlar. Bu noktada bez çantalar birer kurtarıcıdır. Market veya pazar alışverişlerinde alınan ürünleri kategorize etmek için, okula giderken ağır kitaparı taşımak için, spora veya denize giderken ıslanan eşyaları kolayca taşımak için vb. birçok farklı günlük hayat aktivitesinde bez çanta modelleri akılcı çözüm sunan çevreci birer üründür. Her tarzdan kullanıcı ve aktiviteye yönelik çeşitli ebat ve özellirdeki bez çanta seçeneklerini istecanta.com adresinden bulabilirsiniz.

  ÇEVRE DOSTU BEZ ÇANTA İMALATI

  Firmamız 100% doğal pamuktan çevre dostu bez çanta imalatı yapmaktadır. Birçok markette artık tek kullanımlık plastik poşetler ücretli olarak satılmaktadır ve bunlara alternatif olarak bez çantalar çevreci, ekonomik ve uzun ömürlüdür. Malzeme özellikleri sayesinde bez çantalar kolay taşınır ve kullanılmadığı zaman az yer kaplarlar. Ayrıca defalarca kullansanız da çöp poşeti olmayacak kadar dayanıklıdırlar. Hemen toptan bez çanta siparişi vermek için web sitemizin bez çanta kategorisine göz atabilirsiniz.

  Bu ürünlerin doğallığı basında da yer almıştır. Aşağıdan CNN Türk’ün bez çanta ile ilgili yazdığı yazıya göz atabilirsiniz.

  https://www.cnnturk.com/video/yasam/cevreci-poset-donemi-basliyor
 • Yaz Modası: Desenli Toptan Bez Çanta

  Toptan bez çanta hem düşük maliyeti hem de istenen şekilde işlenebilir olmasından dolayı büyük talep görüyor. Toptan hediyelik ürünler içerisinde yer alan bez çantalar üzerine baskı yapılabildiği için tercih edilen hediyelik ürünler içerisinde. Hediyelik ürün çeşitliliğinin gittikçe arttığı ve baskı yapılabilen hediyelik ürünlerin daha çok tercih edildiği bilinen bir gerçektir. Sevdiklerine hediyelik eşya almak isteyen kullanıcılar özellikle kalıcılığı yüksek olan ve kişiye özel üretilebilen hediyelik eşyaları tercih etmektedirler. Bu nedenle baskılı hediyelik eşyalar daha çok tercih edilmekte ve bunların içerisinden özellikle bez çantalar yaklaşan yaz mevsimi ile birlikte daha rahat kullanım imkanı sundukları İçin tercih edilmektedir. Bu amaçla bez çanta satın al işlemi ve ham bez çanta fiyatları ve modellerini öğrenmek isterseniz; İşte Çanta telefon numarası 0212 643 21 00 ve eposta adresi destek@istecanta.com olan firma Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL da bulunmaktadır. Her türlü baskısız bez çanta toptan ve ham bez çanta toptan satışı yapan firma ham bez çanta fiyatları açısından en uygun teklifleri sağlamaktadır.

  Ham Bez Çanta FiyatlarıBez çantalar doğal olmaları ve çevreye zarar vermemeleri nedeniyle fazla talep ediliyor. Teknik özellikler açısından ham bez çantalar ham bez kumaştan yapılmaktadır. % 100 doğada çözün bilen ham bez çantaları, birim fiyatları ile ilgili fiyat almak isterseniz aşağıdaki iletisim adreslerinden birini kullanabilirsiniz. Firma adı İşte Çanta olup iletişim numarası 0212 643 21 00 ve eposta adresi destek@istecanta.comdur. Adresi ise Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBULdur. Ham bez çanta modelleri üzerine istenilen fotoğrafların aktarılabilmesi yönünden hediyelik eşya olarak talep edilmenin yanısıra promosyon ürünler olarak da firmalar tarafından talep edilebilmektedir. Talep edilen ürünler aynı gün kargoya verilecek alıcılara en hızlı şekilde ulaştırma yapmaya çalışılır. Günlük kullanımın yanı sırafirmalar tarafından da tercih edilen bez çantalar daha çok promosyon amaçlı kullanılmaktadır. Baskılı toptan bez çanta üretimi için genellikle firmalar kendi logolarını çantalar üzerine aktarılmasını istemektedir. Bu şekilde promosyon çanta aracılığı ile firmaların reklamları yapılabilmekte ve daha çok kişiye ulaşabilmektedir.

  Toptan Bez Çanta

Items 1 to 10 of 59 total

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6