×

Cotton Tote Bags 140gr


View as Grid List

7 Items

Set Descending Direction
per page
View as Grid List

7 Items

Set Descending Direction
per page

Bez Alışveriş Çantası

Baskısız Alışveriş çantalarımız %100 organik ham bezden imal edilmiş olup herhangi bir kimyasal katkı içermememektedir. Toksik ürün içermemesi ile çok fazla tercih edilen doğa dostu bir üründür. Market poşetlerinde kısıtlamaya gidilmesinden sonra, alışveriş ve market çantası bez modellerimiz ile bütçenize ve doğaya katkıda bulunabilirsviniz.

Baskısız Market Çantası

Avrupa’da uzun yıllar kullanımı yaygınlaşan bez çantalar Türkiye’de yeni yer bulmaya başlamıştır. Kullanım alanları o kadar fazladır ki örneğin; market poşetleri yerine ham bez çantalar kullanılabilir. Baskısız toptan alabileceğiniz, market ve alışveriş çantası modellerinden ister 5 adet isterseniz de 10.000 adet kolayca siparişini gerçekleştirebilirsiniz.

Baskılı Ham Bez Alışveriş Çantası

Etkili reklamcılığın ürün satışlarındaki etkisi tartışılamaz. Rekabetin çok fazla olduğu günümüzde firmalar en etkileyici reklam şeklini bulmak için çalışmalar yapmaktadır. Eski bir gelenek olmasına rağmen her zaman etkili olan promosyonlar günümüzde de kullanılmaktadır. Birçok ürüne göre baskılı bez çanta fiyatları daha uygun olduğundan firmalar tarafından daha fazla rağbet etmektedir.