×

Rips Gabardin 220gr


View as Grid List

14 Items

Set Descending Direction
per page
  1. Gabardin Bez Çanta 35x40 cm Siyah Renk
  2. Beyaz Panama alt körüklü bez çanta 35x40x10 cm
  3. Panama Ham 35x40x10 cm Alt Körük
  4. Siyah Panama alt körüklü bez çanta 35x40x10 cm
  5. Beyaz Panama bez çanta 35x40 cm
  6. Gabardin Bez Çanta 35x40 cm Yeşil Renk
  7. Gabardin Bez Çanta 35x40 cm Mor Renk
  8. Gabardin Bez Çanta 35x40 cm Kırmızı Renk
  9. Rips Cotton Tote Bag
View as Grid List

14 Items

Set Descending Direction
per page

Rips Gabardin Bez Çantalar

İşteçanta olarak kendi gabardin bez çanta imalatımızı yapmaktayız ve bünyemizde kullanılan baskı makineleri ile size en kaliteli hizmeti en uygun fiyata vermekteyiz. Günümüzde birçok ürünün çevreye ve insanoğlunun kendisine verdiği zararlar göz önüne alınırsa ürünlerimizin hiç bir aşamasında tehlikeli kimyasallar kullanılmamakta tamamen doğal yöntemler kullanılmaktadır.

Baskısız Gabardin Bez Çanta

Basit ve kolay taşınabilir olması sizin için büyük avantajdır. Spordan, okula kadar bir çok alanda uzun yıllar herhangi bir deforme olmadan kullanabilirsiniz. Baskılı ve baskısız kanvas bez çanta modellerimizi kolayca sepetinize ekleyip, kapıda ödeme seçeneği ile siparişinizi gerçekleştirebilirsiniz

Baskılı Gabardin Çantalar

Her türlü yazı, logo ve resim baskısı yapmaya uygundur. Toptan şekilde alarak hem fiyattan kazanç sağlar hem de farklı logolar, resimler basarak markanızı en güzel şekilde duyurusunuz. Sektörde yeni bir ürün piyasaya sunacaksanız yada var olan ürününüzü daha fazla satmak için reklama ihtiyacınız olacaktır. Bez çantalarımız sizin için en önemli ve ekonomik reklam aracıdır. Bez çantalar gelişen toplumumuzda artık bir gereksinim olarak ortaya çıkmaktadır.