×

Gabardin Bez Çanta 35x40 cm (Özelleştirilebilir)

Puanlama:
100% of 100
Özel fiyat 32,95 ₺ Normal Fiyat 34,95 ₺
Stokta var
SKU
104.01.0101.B
  • 20 adet için birim fiyat 32,75 ₺ indirim 1%
  • 50 adet için birim fiyat 32,45 ₺ indirim 2%
  • 100 adet için birim fiyat 31,95 ₺ indirim 3%
  • 300 adet için birim fiyat 31,50 ₺ indirim 4%

Gabardin baskılı bez çanta siparişlerinizi istecanta.com üzerinden verebilirsiniz. Baskı tipine göre fiyat değişmektedir. Aşağıda ölçü şablonlarını bulabilirsiniz. A4 Baskı boyutu dışındaki boyutlarda fiyatlar değişmektedir.Baskılı bez çanta siparişleriniz maksimum 3 ila 5 günde hazırlanmaktadır. Siparişinizi tamamlandıktan sonra tasarımınızı destek@istecanta.com mail adresine iletiniz. Satış temsilcilerimiz sizinle en kısa sürede irtibata geçecektir.

Gabardin Bez Çanta 35x40 cm (Özelleştirilebilir)

 

Baskılı Gabardin Bez Çanta 35x40 cm

Çoğu sektörde kullanılan gabardin, kumaş yün ve pamuk kullanılarak üretilen sık dokunmuş bir kumaş türüdür. Gabardinler polyester içermeyen kumaşlardır. Su geçirme özelliği yoktur. Bunu sık dokuması sağlar. Sık dokunduğundan ötürü sağlam bir yapıya sahiptir. Çok kolay kırışmadığı için ütüye de ihtiyaç duymayan bu malzemeden elde edilen gabardin bez çanta 35x40 cm (+- 1-2 cm baskı sonrası presleme ve fırın operasyonundan dolayı  değişiklik gösterebilir) boyutlarında sizlerin kullanımına özel olarak İşte Çanta tarafından üretilmiştir. Baskılı olmasından dolayı sizler dilerseniz sevdiğiniz bir cismi, nesneyi veya kendi tarzınızı baskı şeklinde yansıtabilirsiniz ya da kendi markanızın logosunu da ekleyerek şirketinizi veya kurumunuzu ön plana çıkarabilirsiniz.

 Gabardin yapısı gereği baskıyı daha güzel gösterir. Sık dokumadan dolayı üzerine yapılan baskı çok daha kaliteli gözükecektir. Baskılı gabardin bez çantalarımızın günlük yaşamda ve kullanımda gayet pratik ve kolay olmasından dolayı sizlere müthiş avantajlar sağlıyor. Herkesçe sevilen bu ürünleri İşte Çanta sayesinde uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. Gabardin bez çantalar hem çevreci hem de uzun süreli kullanıma açık ürünlerdir. Minimum 10 adet olmak üzere istediğiniz baskıyı yaptırabilirsiniz.

Promosyon Gabardin Bez Çanta 35x40 cm Fiyatı

Promosyon baskılı gabardin bez çantalar, İşte Çanta sitesinde sizlere çeşitli modellerde ve uygun fiyatları ile satışa sunulmaktadır. İşte Çanta, bu alanda sizlere yardımcı olmak ve de en uygun fiyatları ile ürünlere sahip olmanızı ister. Çeşitli alanlarda ve günlük yaşamda pratik bir kullanım olanağı sunan gabardin bez çantaları dilerseniz kendi markanızın baskısını yaptırabilirsiniz ya da dilerseniz kendi zevkinize uygun düzenleyebilirsiniz. Promosyon ürünler sayesinde siz de çevrenizdekilere markanızı, tarzınızı tanıtabilir ve reklamınızı yapabilirsiniz. Ayrıca toplu şekilde alımlarda indirim uygulanır. Toptan promosyon gabardin bez çantalara bu şekilde ulaşabilirsiniz;

  • 20 adet için birim fiyat üzerinden %1 indirim
  • 50 adet için birim fiyat üzerinden %2 indirim
  • 100 adet için birim fiyat üzerinden %3 indirim
  • 300 adet için birim fiyat üzerinden %5 indirim kazanabilirsiniz.
  • 500 ve üzeri alışverişlerinizde bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Günlük kullanımda oldukça pratik çantalar ile insanlara ve çevreye kendi markanızı gösterebilirsiniz. Siz de bez çanta 35x40 cm boyutlu çantaları incelemek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Ürün Ağırlık / Hacim Bilgisi 

1 adet koliye (60x40x40) 300 adet 35x40 cm gabardin bez çanta sığabilir.Koli ağırlığı 24,30 kg gelmektedir.

Ürünler hacmine bağlı olarak çuval ile sevk edilebilmektedir.

Transfer Baskı Şablonu

İstediğiniz ölçüyü seçip ödeme işlemini tamamladıktan sonra aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz. Herhangi bir aksilik olması durumunda satış temsilcilerimiz sizinle iletişime geçecektir.  

Sipariş Süreci

İstediğiniz ebadı seçip kredi kartı veya banka havale/eft seçenekleri ile siparişinizin ödemesini tamamlayabilirsiniz.

Sipariş Süreci

Ödemenizi yaptıktan sonra tasarım dosyanızı destek@istecanta.com adresine gönderebilirsiniz.
1 adet tasarım en az 10 adet olacak şekilde basılabilmektedir.
Sipariş temsilcilerimiz siparişiniz sonrasında sizinle iletişime geçip baskı önizleme dosyasını onay almak için size ileteceklerdir. destek@istecanta.com adresimize tasarımınızı *.ai, *.pdf veya yüksek kalite *.jpg formatında iletebilirsiniz. Hepsi bu kadar :)

500 adet üzeri siparişlerinizde farklı baskı teknikleri kullanılmaktadır. Fiyat almak için baskı yapılmasını istediğiniz dosyayı destek@istecanta.com adresine gönderip hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumladığınız ürün :Gabardin Bez Çanta 35x40 cm (Özelleştirilebilir)
Verdiğiniz Puan
Copyright © 2013-PAMUSAN NATURAL TESKTİL DIŞ TİC LTD ŞTİ