×

Gabardin Bez Çanta 35x40 cm (Özelleştirilebilir)

Puanlama:
100% of 100
En Düşük Fiyat 11,75 ₺
Stokta var
SKU
104.01.0101.B
Gabardin baskılı bez çanta siparişlerinizi istecanta.com üzerinden verebilirsiniz. Baskılı bez çanta siparişleriniz maksimum 3 ila 5 günde hazırlanmaktadır. Siparişinizi tamamlandıktan sonra tasarımınızı destek@istecanta.com mail adresine iletiniz. Satış temsilcilerimiz sizinle en kısa sürede irtibata geçecektir.

Transfer Baskı Şablonu

İstediğiniz ölçüyü seçip ödeme işlemini tamamladıktan sonra aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz. Herhangi bir aksilik olması durumunda satış temsilcilerimiz sizinle iletişime geçecektir. baskili bez cantaSipariş Süreci

bez çanta baskı tasarım


İstediğiniz ebadı seçip kredi kartı veya banka havale/eft seçenekleri ile siparişinizin ödemesini tamamlayabilirsiniz.

Sipariş Süreci

Ödemenizi yaptıktan sonra tasarım dosyanızı destek@istecanta.com adresine gönderebilirsiniz.
1 adet tasarım en az 10 adet olacak şekilde basılabilmektedir.
Sipariş temsilcilerimiz siparişiniz sonrasında sizinle iletişime geçip baskı önizleme dosyasını onay almak için size ileteceklerdir. destek@istecanta.com adresimize tasarımınızı *.ai, *.pdf veya yüksek kalite *.jpg formatında iletebilirsiniz. Hepsi bu kadar :)

500 adet üzeri siparişlerinizde farklı baskı teknikleri kullanılmaktadır. Fiyat almak için baskı yapılmasını istediğiniz dosyayı destek@istecanta.com adresine gönderip hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz.
Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumladığınız ürün :Gabardin Bez Çanta 35x40 cm (Özelleştirilebilir)
Copyright © 2013-PAMUSAN NATURAL TESKTİL DIŞ TİC LTD ŞTİ