×

Ham Bez Alışveriş - Market Çantası 48x41x10 cm

Puanlama:
100% of 100
Özel fiyat 24,95 ₺ Normal Fiyat 27,95 ₺
Stokta var
SKU
180.01.1001
 • 20 adet için birim fiyat 24,75 ₺ indirim 1%
 • 50 adet için birim fiyat 23,95 ₺ indirim 4%
 • 100 adet için birim fiyat 23,75 ₺ indirim 5%
 • 300 adet için birim fiyat 22,95 ₺ indirim 8%

Alışveriş ve market çantası ürünleri, market alışverişlerini kolaylaştıran büyük boy tasarım özellikleriyle her evin temel ihtiyaçları arasında. Plastik poşet kullanımının kısıtlanması dolayısıyla hızla artan ham bez alışveriş çantası ürünleri aynı zamanda firmalara mükemmel bir reklam imkanı sunuyor. Alışveriş ve Market  çantalarının ön ve arka yüzlerinin yanı sıra alt körük ve yan körük alanlarına da baskı yapılabiliyor. %100 pamuk ve organik olan bez çantalar, ofset, dijital ve empirme baskılarla renklendirilebiliyor. Renkli yazılar ve desenlerle süslenen çantalarda yalnızca süblimasyon baskı tekniği kullanılamıyor. Çantalara çok renk baskı gerçekleştirilebiliyor. Renk sayısı azaldıkça, baskı kalitesi yükseliyor. Ön, arka, yan ve alt yüzlerine farklı yazı ve desenler eklenebiliyor. 

 

 

Baskılı Ham Alışveriş Çantası Siparişleriniz İçin Linke Tıklayabilirsiniz !

Ham Bez Alışveriş - Market Çantası 48x41x10 cm (Özelleştirilebilir)

Körüklü Ham Bez Alışveriş ve Market Çantası

Alışveriş ve market çantası ürünleri, market alışverişlerini kolaylaştıran tasarım özellikleriyle her evin temel ihtiyaçları arasında. Plastik poşet kullanımının kısıtlanması dolayısıyla hızla artan ham bez alışveriş çantası ürünleri aynı zamanda firmalara mükemmel bir reklam imkanı sunuyor. Üzerine baskı yapılabilen çantalar, birer reklam mecrası olarak markaların kullanımına açık. Kurumsal logoların, mottoların, amblem ve ürünlerinin desenlerinin yer aldığı çantalar, promosyon yapılmasına yardımcı oluyor. Tüketicilerin uzun ömürlü kullanımı sayesinde uzun süreli bir kampanya etkisi verecek ürünleri, sağladıkları kolaylıkla kullanıcıların markayla olan bağını da güçlendiriyor. 

Alışveriş Çantası Baskıları 

Alışveriş çantalarının ön ve arka yüzlerinin yanı sıra alt körük ve yan körük alanlarına da baskı yapılabiliyor. %100 pamuk ve organik olan bez çantalar, ofset, dijital ve empirme baskılarla renklendirilebiliyor. Renkli yazılar ve desenlerle süslenen çantalarda yalnızca süblimasyon baskı tekniği kullanılamıyor. Çantalara çok renk baskı gerçekleştirilebiliyor. Renk sayısı azaldıkça, baskı kalitesi yükseliyor. Ön, arka, yan ve alt yüzlerine farklı yazı ve desenler eklenebiliyor. Baskılı Alışveriş ve market çantası için https://istecanta.com/baskili-bez-cantalar/alisveris-cantasi-baskili bağlantısına gidebilirsiniz.

Alışveriş Çantalarının Özellikleri 

 • Alışveriş çantaları körüklü modelleri sayesinde geniş hacim vadediyor
 • Zarf dikiş dayanıklılık sunuyor
 • El ile taşıma kulbu ve uzun askısı ister elde ister kolda taşımanın konforunu yaşatıyor
 • %100 pamuktan üretiliyor
 • Market Çantası, organik ve doğal içerikli
 • Körüklü çantalardır.
 • Ham bez çanta boyutları 48 x 41 x 10 cm (+- 0,5 cm)
 • Kulp uzunluğu 70 cm
 • 140 gr ham bez kumaştan imal ediliyor
 • Su tutmayan, kalın, dayanıklı ve hava geçirgenliği yüksek kumaş
 • Tok duruşlu

Market Çantaları Tüketicilerin Tercihi 

Kullanışlılığı ve konforu ile tüketicilerin tercihi olan alışveriş çantası modelleri, çarşıda, markette, pazarda satın alınan ürünleri taşımanın yanı sıra öğrenciler veya çalışanlar tarafından kitap, kırtasiye ürünleri ve başka eşyaları taşımak için de kullanılabiliyor. Alınan ürünlerin elde veya kolda kolaylıkla taşınmasını sağlayan dayanıklı saplara sahip körüklü çantadan defalarca yararlanmak mümkün. Elde sabun veya elde yıkamaya uygun deterjanla yıkanabilen çantalar, güneş veya su nedeniyle zarar görmüyor. Hafif ısıda ütülenebiliyor. Desenlerini ve dayanıklılıklarını uzun süre korumalarıyla ideal promosyon ürünü haline gelen alışveriş çantalarını, sade tasarımlarından dolayı hem kadınlar hem de erkekler tercih edebiliyor. 

Alışveriş Çantaların Kullanım Alanları 

 • Ham bez çantalar, ten rengi ham keten kumaşları sayesinde üzerine yapılan baskıları net olarak gösteriyor.
 • Defalarca kullanılabilmesiyle uzun süreli reklama imkan veriyor.
 • Çantalar, hem yerel hem de ulusal markalar tarafından reklam mecrası olarak kullanılabiliyor. 
 • Alışveriş çantaları, kullanıcılara yardımcı olarak markalarla kişilerin bağını kuvvetlendiriyor, sadakat yaratıyor. 
 • Ham bez alışveriş çantaları üzerine yapılan baskıların eğlenceli tasarımlarla renklendirilmesi ve kullanıcıların kendi özgün tasarımlarını yaratabilmesi mümkün. Kendi alışveriş çantalarınızı tasarlayarak satışa çıkarabilir, hobinizi profesyonel hale getirebilirsiniz. 

Ürün Ağırlık / Hacim Bilgisi 

1 adet koliye (60x40x40) 200 adet hambez 48x41x10cm alışveriş çantası sığabilir. Koli ağırlığı 18 kg gelmektedir.

Ürünler hacmine bağlı olarak çuval ile sevk edilebilmektedir.

Çevre Dostu Tasarımlar

Bez alışveriş çantaları, %100 doğal içerikleriyle çevre dostu. Plastik muadillerinden çok daha kullanışlı ve çevre dostu olan bez torbalar, tek kullanımlık naylon ürünlere nazaran çok daha uzun ömürlü ve defalarca kullanılabiliyor. Uzun kol askısı ve el kulbu bir arada yer alarak tüketicilerin eşyalarını diledikleri gibi taşımalarına imkan tanıyor. Bez çantalar katlanarak el çantasında, sırt çantasında veya pazar arabasında da taşınabiliyor. Kullanıcıların naylon poşetlere para ödemektense hem çevreye dost hem de gıda ile temasa uygun doğal bez çantaları tercih etmesi olağan. Promosyon için verilen baskılı alışveriş çantaları, kullanıcıların market alışverişlerinin vazgeçilmezi oluyor. 

Alışveriş çantaları mağaza sahipleri, yerel ve ulusal markalar, küçük esnaflar, online ticaret şirketleri tarafından tercih edilebiliyor. Estetik, pratik, kullanışlı, ekonomik ve organik olan alışveriş çantası tasarımları hem kullanıcıların hem de markaların seçimi. Siz de markanız için market çantalarına baskı yaptırabilir veya ham çanta siparişi verebilirsiniz. 

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumladığınız ürün :Ham Bez Alışveriş - Market Çantası 48x41x10 cm
Verdiğiniz Puan
Copyright © 2013-PAMUSAN NATURAL TESKTİL DIŞ TİC LTD ŞTİ