×

Ham Bez Çanta 35x40 cm (Özelleştirilebilir)

Puanlama:
100% of 100
Özel fiyat 23,95 ₺ Normal Fiyat 30,95 ₺
Stokta var
SKU
101.01.0101.B
 • 20 adet için birim fiyat 23,45 ₺ indirim 2%
 • 50 adet için birim fiyat 22,95 ₺ indirim 4%
 • 100 adet için birim fiyat 21,95 ₺ indirim 8%
 • 300 adet için birim fiyat 20,95 ₺ indirim 13%

Ham bez çanta, baskılı olarak istecanta.com'da! Ham bez çanta baskı ölçülerini ve detaylarını açıklama kısmından inceleyebilirsiniz. Baskı tipine göre fiyat değişmektedir. Aşağıda ölçü şablonlarını bulabilirsiniz. Siparişinizi tamamladıktan sonra tasarımınızı destek@istecanta.com adresine iletiniz. Herhangi aksi bir durumda satış temsilcilerimiz sizinle iletişime geçecektir.

Baskılı Ham Bez Çantaların Özellikleri 

 • %100 pamuktan üretilmiş, organik ve doğal içerikli
 • Ekolojik ve çevre dostu olan ürün, doğaya zarar vermeden üretiliyor
 • 140 gram ham bez kumaştan dikiliyor
 • Standart kulp uzunluğu 70 cm
 • Körüksüz
 • Kendi kumaşından dikilen sap, çanta ile tam olarak aynı renk
 • Ham bez çanta boyutları 35 x 40 cm (+- 1-2 cm baskı sonrası presleme ve fırın operasyonundan dolayı  değişiklik gösterebiliyor)

Ürün Ağırlık / Hacim Bilgisi

1 adet koliye (60x40x40) 400 adet 35x40 hambez çanta sığabilir. Koli ağırlığı 19,50 kg gelmektedir.

Ürünler hacmine bağlı olarak çuval ile sevk edilebilmektedir.

Ham Bez Çanta Baskıları

Ham bez çantaların körüksüz modellerinde ön ve arka yüzüne baskı yapılabiliyor. %100 pamuk ve organik olan bez çantalar, renkli yazılarla ve desenlerle renklenebiliyor. Ofset, empirme ve dijital baskı kullanılarak baskı yapılabilen çantalar, promosyon ürün olarak kullanılabileceği gibi özel tasarımlar hazırlamak için de tercih edilebiliyor. Bez tamamen doğal olduğu için yalnızca süblümasyon baskı tekniği kullanılamıyor. Empirme baskıda en fazla 4 renk baskı yapılabilması önerilirken, resim veya degrede renk geçişli görsellerde, yüksek adette baskı istendiğinde ofset baskı kullanılıyor. Daha az sayıda baskı gerektiğinde (200 ve daha az sayıda) dijital baskı ya da transfer baskı tekniği tercih ediliyor. Çantalar, ön ve arka yüzlerinde farklı desen ve yazılar bulundurabiliyor. Örneğin, bir yüze logonuzun, diğer yüze mottonuzun baskısını yapabilirsiniz. 

Bakımı ve Temizliği Oldukça Kolay 

Ham bez çantaların bakımı oldukça kolay. Elde rahatlıkla yıkanabilen bez çantaların temizliğinde soğuk veya ılık su tercih edilebiliyor. Elde yıkamaya uygun olan deterjanlar ve sabunlar ile temizlenebilen ürünlerin baskıları yıkamayla zarar görmüyor. Asarak kurutulması tavsiye ediliyor ve ılık ısıda ütü uygulanabiliyor. Çantaların elektronik çamaşır makinesinde yıkanmaması ve kurutma makinesi kullanılmadan kurutulması gerektiğinin altı çiziliyor. 

Ham Bez Çantaların Kullanım Alanları 

Ham bez çanta, sade kumaşı sayesinde üzerine yapılan baskıyı belirgin ve net bir şekilde gösteriyor. Uzun ömürlü olan ham bez çanta ürünleri, kullanıcılar tarafından her kullanımda sizin reklamınızın yapılmasını sağlıyor. Bu çantalar sayesinde markalar, kullanıcılarına yıllar boyu onlara eşlik edecek bir armağan vermiş oluyor ve marka ile tüketici arasındaki sadakat pekiştiriliyor. Ayrıca bu çantalar, üstlerinde yapılan organizasyonun adını taşıdığında yapılan etkinliğin anısını da somutlaştırıyor. 

 • Ham bez çantaları promosyon ürünleri hazırlamak için kullanabilir, üzerine kurumsal baskılar yapabilirsiniz. Fuarlarda, organizasyonlarda ve etkinliklerde sunabilir, çalışanlarınıza ve müşterilerinize dağıtabilirsiniz.
 • Çantaların üzerine kendi tasarım desenlerinizi basarak özel tasarımlarınızı kullanıcılarla buluşturabilirsiniz. Farklı baskılarla çantaları süsleyerek çeşit çeşit çanta tasarımları ile kendi koleksiyonunuzu hazırlayabilirsiniz. 
 • Ham bez çantalar üzerine kumaş boyaları ile boyama yapabilir, hobinizi profesyonel hale getirerek el sanatınızı tüketicilere pazarlayabilirsiniz. 

Transfer Baskı Şablonu

İstediğiniz ölçüyü seçip ödeme işlemini tamamladıktan sonra aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz. Herhangi bir aksilik olması durumunda satış temsilcilerimiz sizinle iletişime geçecektir.

İstediğiniz ebadı seçip kredi kartı veya banka havale/eft seçenekleri ile siparişinizin ödemesini tamamlayabilirsiniz.

Sipariş Süreci

Ödemenizi yaptıktan sonra tasarım dosyanızı destek@istecanta.com adresine gönderebilirsiniz. 1 adet tasarım en az 10 adet olacak şekilde basılabilmektedir.Sipariş temsilcilerimiz siparişiniz sonrasında sizinle iletişime geçip baskı önizleme dosyasını onay almak için size ileteceklerdir. destek@istecanta.com adresimize tasarımınızı *.ai, *.pdf veya yüksek kalite *.jpg formatında iletebilirsiniz. Hepsi bu kadar :) 

Bez çantanı hemen almak için siparişi ver, tasarımı destek@istecanta.com'a gönder!

 500 adet üzeri siparişlerinizde farklı baskı teknikleri kullanılmaktadır. Fiyat almak için baskı yapılmasını istediğiniz dosyayı destek@istecanta.com adresine gönderip hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz.

 

Baskılı Ham Bez Çanta 35x40 cm

%100 pamuktan üretilen ham bez çantalar doğa dostu olması özelliği ile ilgileri üzerine çekmektedir. 140 gram ham bez kumaştan dikimi gerçekleştirilen ham bez çanta 35x40 cm boyutlara sahiptir. Hemen hemen bu modeldeki her çantamızda standart kulp uzunluğu vardır ve kulp uzunluğu 70 cm’dir.

Ham bez çantalar son zamanlarda kullanımı oldukça artan bir çanta modelidir. Bu çanta modelleri okullarda öğrencilerde, alışverişte kadınlarda çok sık gördüğümüz çanta modeli haline geldi. Çeşitli boyutları var olan ham bez çantalardan bu yazımızda ham bez çanta 35x45 cm boyutlara sahip olan modeli inceleyeceğiz. En büyük boyutlara sahip modelimiz 45x40 cm olan ham bez çanta modeli idi, 35x40 cm boyutlu çantamız da en büyük modelin bir küçük modeli diyebiliriz. Sizlerin ihtiyacına göre bu çantalardan sipariş oluşturabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. İşte Çanta sitesinde sizlerin istediği şekilde baskı uygulaması yaparak çantaları sizler için özelleştirebiliyor.

Toptan Ham Bez Çanta 35x40 cm Fiyatı

İşte Çanta sitesinde ham bez çanta 35x40 cm boyutlarına sahip çantalar toptan olarak satışa sunuluyor. Peki, ham bez çanta 35x40 cm boyutlara sahip çantaların fiyatları nedir? fiyatı alacağınız adede göre belirlenen ham bez çanta 35x40 cm olan modelimizi sipariş verirken göreceksiniz ki daha çok ürün alan müşterilere daha fazla indirim uygulanıyor. İşte Çanta’da bulunan ham bez çanta 35x40 cm boyutlu çantanın toptan satış fiyatları ve indirimli fiyatları %7’ye kadar çıkmaktadır.

İşte Çanta’da ham bez çantaların toptan olarak belirlenen satış fiyatları bu şekildedir. Siz de özelleştirilebilir çantalara sahip olmak için hemen İşte Çanta sitesinden sipariş oluşturabilirsiniz.

 

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumladığınız ürün :Ham Bez Çanta 35x40 cm (Özelleştirilebilir)
Verdiğiniz Puan
Copyright © 2013-PAMUSAN NATURAL TESKTİL DIŞ TİC LTD ŞTİ