×

Yılbaşına Özel Kanvas Plaj Çantası Kırmızı

En Düşük Fiyat 81,50 ₺ Normal Fiyat 85,50 ₺
Stokta var
SKU
180.02.0004.YB

Yılbaşı hediyeleri kanvas plaj çantası gibi birçok model ile web sitemizde. İstediğiniz yılbaşı hediyeleri ve yılbaşı promosyon ürün modellerini inceleyebilir, web sitemizden sipariş verebilirsiniz. Kırmızı kanvas plaj çantası da şirket içi hediye ve yılbaşı hediyeleri olarak kullanılabilecek modellerden biridir. Hemen siparişinizi gerçekleştirip baskı dosyanızı destek@istecanta.com mail adresine iletebilirsiniz.

Yılbaşı Hediyelik Kanvas Çanta

İstediğiniz ölçüyü seçip ödeme işlemini tamamladıktan sonra aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz. Herhangi bir aksilik olması durumunda satış temsilcilerimiz sizinle iletişime geçecektir. 

İstediğiniz ebadı seçip kredi kartı veya banka havale/eft seçenekleri ile siparişinizin ödemesini tamamlayabilirsiniz.

Sipariş Süreci

Ödemenizi yaptıktan sonra tasarım dosyanızı destek@istecanta.com adresine gönderebilirsiniz. 1 adet tasarım en az 10 adet olacak şekilde basılabilmektedir.Sipariş temsilcilerimiz siparişiniz sonrasında sizinle iletişime geçip baskı önizleme dosyasını onay almak için size ileteceklerdir. destek@istecanta.com adresimize tasarımınızı *.ai, *.pdf veya yüksek kalite *.jpg formatında iletebilirsiniz. Hepsi bu kadar :)

Bez çantanı hemen almak için siparişi ver, tasarımı destek@istecanta.com'a gönder!

 500 adet üzeri siparişlerinizde farklı baskı teknikleri kullanılmaktadır. Fiyat almak için baskı yapılmasını istediğiniz dosyayı destek@istecanta.com adresine gönderip hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumladığınız ürün :Yılbaşına Özel Kanvas Plaj Çantası Kırmızı
Verdiğiniz Puan
Copyright © 2013-PAMUSAN NATURAL TESKTİL DIŞ TİC LTD ŞTİ