×

Gabardin Bez Çanta Mavi 35x40 cm (Özelleştirilebilir)

SKU
104.03.0102.B
stokta mevcut
 16,95 ₺
-
+
Kısa Açıklama
Baskılı bez çanta modelleri farklı renkler ile istecanta.com'da! Gabardin baskılı bez çanta mavi renk modeli web sitemizde. Hemen sepetinize ekleyerek renkli baskılı bez çanta siparişinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Tanıtımlarnızda, etkinliklerinizde ve özel günlerinizde kullanabileceğiniz mavi gabardin baskılı bez çanta 100% pamuktan imal edilmektedir, 100% doğaldır.
İstediğiniz ölçüyü seçip ödeme işlemini tamamladıktan sonra aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz. Herhangi bir aksilik olması durumunda satış temsilcilerimiz sizinle iletişime geçecektir.

Sipariş Süreci

bez çanta baskı tasarım


İstediğiniz ebadı seçip kredi kartı veya banka havale/eft seçenekleri ile siparişinizin ödemesini tamamlayabilirsiniz.

Sipariş Süreci

Ödemenizi yaptıktan sonra tasarım dosyanızı destek@istecanta.com adresine gönderebilirsiniz.
1 adet tasarım en az 10 adet olacak şekilde basılabilmektedir.
Sipariş temsilcilerimiz siparişiniz sonrasında sizinle iletişime geçip baskı önizleme dosyasını onay almak için size ileteceklerdir. destek@istecanta.com adresimize tasarımınızı *.ai, *.pdf veya yüksek kalite *.jpg formatında iletebilirsiniz. Hepsi bu kadar :)

500 adet üzeri siparişlerinizde farklı baskı teknikleri kullanılmaktadır. Fiyat almak için baskı yapılmasını istediğiniz dosyayı destek@istecanta.com adresine gönderip hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz.
Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Gabardin Bez Çanta Mavi 35x40 cm (Özelleştirilebilir)
Değerlendirmeniz