×

Özel Baskılı Tişört Yuvarlak Yaka Siyah

Özel fiyat 94,00 ₺ Normal Fiyat 99,00 ₺
Stokta var
SKU
401.02.0001.B
  • 20 adet için birim fiyat 92,50 ₺ indirim 2%
  • 50 adet için birim fiyat 89,50 ₺ indirim 5%
  • 100 adet için birim fiyat 87,50 ₺ indirim 7%

Özel baskılı tişört siparişlerinizi web sitemizden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Özel baskılı tişört yuvarlak yaka siyah modelini sipariş etmek için hemen sepetinize ekleyin. Siparişinizi tamamladıktan sonra baskı dosyanızı destek@istecanta.com mail adresine iletebilirsiniz. Size iletilen çalışmaya onayınızla satış temsilcilerimiz siparişinizi işleme alacaktır.

1 Sınıf Penye Kumaş

Ense İçi Biye Dikişli

Özel Baskılı Tişört Siyah

Baskılı tişört siparişi vermek çok kolay aşağıda bulunan örnek şablonlar ve sipariş süreci tablosunu inceleyerek siparişlerinizi kolaylıkla verebilirsiniz. A3 Baskı boyutu için 28 x 39 cm max çalışma boyutu A4 Baskı boyutu için 21 x 28 cm max çalışma boyutu A5 Baskı boyutu için 20 x 14 cm max çalışma boyutu Çalışmalarınızı yüksek kalite fotoğraf, ai, pdf ve ya psd formatlarında destek@istecanta.com adresimize gönderebilirsinizHerhangi bir sorunuz olması durumunda 0212 643 21 00 (pbx) numaralı hattan tarafımıza ulaşabilirsiniz.

Not: İstenilen baskının renk yoğunluğuna göre dijital baskı fiyatı değişebilmektedir. Sınırı aşan baskı taleplerinde (maks. 3cc) tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Sipariş Süreci

Özel baskılı yaptırmak istediğiniz tişört bedeni ve baskı yapılacak yüzeyleri yukarıdaki açılır menülerden seçip siparişinizi tamamlayınız. Siparişinizi verdikten sonra sipariş numaranız ile beraber tarafımıza tasarımlarınızı iletiniz. Satış temsilcilerimiz baskı ön izleme dosyasını hazırlayıp onaylamanız üzere tarafınıza e-posta göndereceklerdir. Onay vermeniz halinde siparişiniz Baskı işlemi için operasyon birimine yönlendirilecektir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumladığınız ürün :Özel Baskılı Tişört Yuvarlak Yaka Siyah
Verdiğiniz Puan
Copyright © 2013-PAMUSAN NATURAL TESKTİL DIŞ TİC LTD ŞTİ