Emprime Baskılı Bez Çanta

Neden Emprime Baskılı Bez Çanta Tercih Edilmeli ?

Yüksek adetli bez çanta imalatı isteklerinizde düşük maliyetli ve uzun ömürlü baskı dayanımından dolayı emprime baskı tercih edilmektedir. Emprime baskı en fazla 6 renk olacak şekilde basılmaktadır. Tramlı baskılar ve cmyk baskılar emprime baskı tekniği için uygun değildir. Her bir seferde bir renk eklenerek max. 6 renk basılabilir. Tasarımlarınızda çok fazla renk var ise uzman grafikerlerimiz renk sayısını 6 ya çekerek emprime baskıya uygun bez çanta tasarımları üretebilir. Fotoğraf baskı almak istiyorsanız Transfer baskılı bez çanta sayfamızı inceleyebilirsiniz. Emprime baskı ve tasarımınız hakkında detaylı bilgi edinmek için 0212 526 78 78 numaralı hattan ve ya destek@istecanta.com mail adresi üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Promosyon baskılı bez çanta

Emprime Baskılı Bez Çanta imalatı

Bez çanta imalatı konusundan oldukça hızlı ve bol çeşitli bir üretim parkuruna sahibiz. Termin süresi oldukça kısa ve gününde teslim konusunda oldukça hassas davranmaktayız. Tasarımınıza uygun promosyon çanta imalatı yapılmaktadır. Satış temsilcilerimiz sizleri talepleriniz doğrultusunda yönlendirerek en uygun bez çanta boyutu ve baskı tipinde bilgilendireceklerdir. Empirme baskı aşaması sırasıyla şu şekilde ilerlemektedir. Tasarımınız onaylandıktan sonra kalıp hazırlanır. Aynı esnada çantalarınızın kesimi yapaılır. Kesilmiş kumaşlara baskı yapıldıktan sonra tekrar dikim aşamasına girer ve hızlı bir şekilde çantalarınız hazır hale getirilir. Çanta üzerinde birebir pantone baskı tutmayabiliyor. Bu yüzden baskı aşamasında talebiniz doğrultusunda ilk baskı alındıktan sonra bez çanta resmi tarafınıza gönderilerek onay alınmaktadır. Bu aşamada Renk biraz açılabilir ve koyulaştırılabilir.

bez-canta-serigrafi

Promosyon Çanta Emprime Baskılı

Emprime baskılı promosyon çanta modelleri için ömürlük diyebiliriz. Baskı dayanımı oldukça yüksektir. Vektörel çalımalarınız emprime baskı olarak promosyon bez çanta üzerine basılmaktadır. Fuar ve benzeri organizasyonlarınızda emprime baskılı promosyon çanta kullanmanızı tavsiye ederiz. yurt dışı taleplerinizde termin süresi ve kargo süresi hakkında detaylı bilgi alınız.

baskılı bez çanta

Promosyon Firmaları: İŞTE ÇANTA

İŞTE ÇANTA kumaş çanta ürünlerinde renk, boy ve model çeşitliliği bakımından sektörde liderliğini devam ettirmektedir. Yurt içi ve yurt dışı bir çok firma ve ajansın çözüm ortağı olmuştur. Promosyon çanta üretiminde hız ve kalitenin bir arada bulunduğu kumaş çanta firmamıza 0212 526 78 78 numaralı hattan ve ya destek@istecanta.com adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.Türkiyenin eşantiyon canta üreticisi istecanta.com

bez kumaş çanta tek renk baskılı
500 adet ve üzeri baskılı promosyon bez çanta işlerinizde emprime/serigrafi baskı yapıyoruz. Çalışmalarınız vektörel formatta renk renk basmaya uygun olmalıdır. Tasarımlarınızı mail adresimiz olan destek@istecanta.com adresimize atarsanız , emprime baskıya uygun olup olmadığını söyleyebiliriz. 3-8 iş günü arasında baskılı bez çantalarınızı sevk ediyoruz. Promosyon bez çanta için %100 pamuklu kumaşları tercih etmeniz çevreci bir davranış olmanın yanı sıra daha uzun ömürlü reklam yapmanızı sağlayacaktır.