×

Transfer Baskılı Bez Çanta

A3 ve A4 Boyutunda Transfer Baskı

Bez çanta üzerine yapılan baskılarda en iyi görsel sonuç transfer baskı ile çıkmaktadır. Butik ve özel işlerinizde veya Acil bez çanta ihtiyaçlarınızda Transfer baskı yöntemi kullanılmaktadır. Transfer baskılı ürünler yıkama esnasında ters çevrilip 30 derece de yıkanabilmektedirler. 6-10 yıkama arasında dayanıklılığı vardır. El ile soğuk su ile yıkamanız tavsiye edilir. Transfer baskı bez çanta örneklerine aşağıda ulaşabilirsiniz. Siyah ve koyu zeminli çantalara transfer baskı uygulanamamaktadır. Bunun yerine sticker veya folyo baskı olarak isimlendirilen transfer folyo baskı uygulanabilmektedir.Promosyon çanta modelleri için tıklayınız: Promosyon çanta

transfer baskı bez çanta imalati

Baskılı Bez Çanta

Transfer Baskı en hızlı baskı tekniklerinden biridir. Çok renkli çalışmalarınızda hem hız hem de görsel açıdan büyük kalite sağlar. Promosyon çanta çalışmalarınızda transfer baskı tercih edebilirsiniz. Kanvas çanta üzerine cmyk transfer baskı işlemi yapılabilmektedir. Farklı bir çok tasarımınız var ise transfer baskı seçeneği tam size göre. İstecanta.com emprime, dijital,serigrafi, Baskes, Flok ve transfer baskılı bez çanta üretimi yapmaktadır.

transfer baskılı bez çanta

Neden Transfer Baskı Tercih Etmelisiniz.

Çalışmanız 6 renkten fazla ve fotoğraf içeriyorsa transfer baskı ile oldukça kaliteli bir sonuç alabilirsiniz. DÜşük adetlerde veya acil işlernizde hızlı bir şekilde üretim yapılabilmektedir. Aynı gün bez çanta üretimi yapabilmekteyiz.

baskılı bez çanta

Emprime Vs Transfer Baskı Karşılaştırması

Emprime baskı tek renk baskıdan 6 renge kadar basılabilmektedir. En dayanıklı baskı tipidir. Boya içerisinde sağlığa zararlı hiçbir madde bulunmamaktadır. Yüksek adet baskılarda düşük maliyetli olmasından dolayı tercih edilmektedir. Emprime baskıda her renk tek tek basılmaktadır. CMYK bez çanta üzerine baskılarda emprime malesef iyi bir sonuç vermemektedir. CMYK bir çalışmanız var ise tercihiniz transfer baskı olmalıdır. Kanvas çanta üzerine CMYK baskı sadece transfer ile mümkündür. Firmamız en kaliteli transfer kağıtlarını yüksek pres uygulaması ile daha uzun kullanımlı hale getiriyor. Masaüstü preslerde yapılan çalışmakar ilk yıkamada sorunlara yol açmaktadır. İstecanta.com olarak baskı çalışmalarımızda sanayi tipi özel pres makinaları kullanmaktayız. Aşağıdaki görselde Emprime ve Transfer baskı özellikleri belirtilmiştir.

emprime vs transfer baskı bez çanta üzerine Diğer sayfalara aşağıdaki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz

Transfer Baskı ile hem işlerinizi hızlandırın hem de görsel kaliteyi arttırarak CMYK renkleri kullanın transfer baskılı bez çanta ile her görseli çanta üzerine uygulayabiliyoruz. Bez çanta üzerine ham bez , kanvas farketmeksizin baskı yapılabilmektedir. Transfer baskı düşük adetlerde birden fazla farklı tasarım çalışmalarında uygun maliyet sağlıyor. Yüksek adet çalışmalarında ise Fotoğraf baskı ve hızlı bez çanta üretim imkanı veriyor. Promosyon çanta çalışmalarınızı Transfer baskı ile çantalarınızı canlandırın. Promosyon çanta Detaylı bili almak için 0212 643 21 00 numaralı hattan ve ya destek@istecanta.com mail adresi üzerinden bize ulaşınız. Kumaş üzerine kaliteli baskının adresi istecanta.com.