×

Baskılı Kullan At Yuvarlak Yaka Tişört Beyaz Promosyon

Puanlama:
100% of 100
En Düşük Fiyat 20,00 ₺
Stokta var
SKU
402.01.0001.B-1

Baskılı promosyon tişört ihtiyaçlarınıza çözüm burada! Baskılı promosyon tişört siparişlerinizi istecanta.com üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Hemen baskılı promosyon tişört siparişinizi verin, baskı dosyanızı destek@istecanta.com mail adresine ileterek siparişinizi tamamlayın!

Baskılı Promosyon Tişört Beyaz

Beden Ölçüsü

Baskılı promosyon tişört siparişi vermek çok kolay. Aşağıda bulunan örnek şablonlar ve sipariş süreci tablosunu inceleyerek siparişlerinizi kolaylıkla verebilirsiniz. A3 Baskı boyutu için 28 x 39 cm max çalışma boyutu A4 Baskı boyutu için 21 x 28 cm max çalışma boyutu A5 Baskı boyutu için 20 x 14 cm max çalışma boyutu Çalışmalarınızı yüksek kalite fotoğraf, ai, pdf ve ya psd formatlarında destek@istecanta.com adresimize gönderebilirsinizHerhangi bir sorunuz olması durumunda 0212 643 21 00 (pbx) numaralı hattan tarafımıza ulaşabilirsiniz.

Not: İstenilen baskının renk yoğunluğuna göre dijital baskı fiyatı değişebilmektedir. Sınırı aşan baskı taleplerinde (maks. 3cc) tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Sipariş Süreci

Özel baskılı yaptırmak istediğiniz promosyon tişört bedeni ve baskı yapılacak yüzeyleri yukarıdaki açılır menülerden seçip siparişinizi tamamlayınız. Siparişinizi verdikten sonra sipariş numaranız ile beraber tarafımıza tasarımlarınızı iletiniz. Satış temsilcilerimiz baskı ön izleme dosyasını hazırlayıp onaylamanız üzere tarafınıza e-posta göndereceklerdir. Onay vermeniz halinde siparişiniz Baskı işlemi için operasyon birimine yönlendirilecektir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumladığınız ürün :Baskılı Kullan At Yuvarlak Yaka Tişört Beyaz Promosyon
Copyright © 2013-PAMUSAN NATURAL TESKTİL DIŞ TİC LTD ŞTİ