×

Siyah Ham Bez Çanta 35x40 cm (Özelleştirilebilir)

Puanlama:
100% of 100
Özel fiyat 17,50 ₺ Normal Fiyat 19,50 ₺
Stokta var
SKU
101.02.0101.B
  • 20 adet için birim fiyat 17,25 ₺ indirim 1%
  • 50 adet için birim fiyat 16,95 ₺ indirim 3%
  • 100 adet için birim fiyat 16,50 ₺ indirim 6%
  • 300 adet için birim fiyat 15,75 ₺ indirim 10%

Siyah ham bez çanta toptan baskılı olarak istecanta.com'da satışta. Tek tıkla sepetinize ekleyerek sipariş verebilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme ve havale/eft ile ödeme seçeneklerimiz mevcuttur. Siyah ham bez çanta baskılı siparişinizi tamamladıktan sonra baskı yapılacak tasarımınızı destek@istecanta.com adresine iletiniz. Satış temsilcilerimiz size en kısa sürede yardımcı olacaktır.

Not: İstenilen baskının renk yoğunluğuna göre dijital baskı fiyatı değişebilmektedir. Sınırı aşan baskı taleplerinde (maks. 4cc) tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Baskılı Siyah Bez Çanta

İstediğiniz ölçüyü seçip ödeme işlemini tamamladıktan sonra aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz. Herhangi bir aksilik olması durumunda satış temsilcilerimiz sizinle iletişime geçecektir.

Not: İstenilen baskının renk yoğunluğuna göre dijital baskı fiyatı değişebilmektedir. Sınırı aşan baskı taleplerinde (maks. 4cc) tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Siyah Bez Çanta

bez çanta baskı tasarımİstediğiniz ebadı seçip kredi kartı veya banka havale/eft seçenekleri ile siparişinizin ödemesini tamamlayabilirsiniz.

Sipariş Süreci

Ödemenizi yaptıktan sonra tasarım dosyanızı destek@istecanta.com adresine gönderebilirsiniz. Bez Çanta Siyah 1 adet tasarım en az 10 adet olacak şekilde basılabilmektedir. Sipariş temsilcilerimiz siparişiniz sonrasında sizinle iletişime geçip baskı önizleme dosyasını onay almak için size ileteceklerdir. destek@istecanta.com adresimize tasarımınızı *.ai, *.pdf veya yüksek kalite *.jpg formatında iletebilirsiniz. Hepsi bu kadar :) 500 adet üzeri siparişlerinizde farklı baskı teknikleri kullanılmaktadır. Fiyat almak için baskı yapılmasını istediğiniz dosyayı destek@istecanta.com adresine gönderip hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumladığınız ürün :Siyah Ham Bez Çanta 35x40 cm (Özelleştirilebilir)
Copyright © 2013-PAMUSAN NATURAL TESKTİL DIŞ TİC LTD ŞTİ