×

Siyah Ham Bez Körüklü Çanta 35x40x10 cm (Özelleştirilebilir)

SKU
101.02.0103.B
Stokta var
 9,25 ₺ Normal Fiyat 12,25 ₺

Kısa Açıklama
Siyah ham bez körüklü çanta toptan baskılı olarak istecanta.com'da! Sepetinize ekleyerek tek tıkla sipariş verebilirsiniz. Ödeme işleminizi kredi kartı veya bana havale/eft seçenekleri ile tamamladıktan sonra siyah ham bez körüklü çanta baskı tasarımınızı destek@istecanta.com adresine iletiniz. Satış temsilcilerimiz size en kısa sürede onay iletisi gönderecektir.
İstediğiniz ölçüyü seçip ödeme işlemini tamamladıktan sonra aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz. Herhangi bir aksilik olması durumunda satış temsilcilerimiz sizinle iletişime geçecektir.

Sipariş Süreci

bez çanta baskı tasarım


İstediğiniz ebadı seçip kredi kartı veya banka havale/eft seçenekleri ile siparişinizin ödemesini tamamlayabilirsiniz.

Sipariş Süreci

Ödemenizi yaptıktan sonra tasarım dosyanızı destek@istecanta.com adresine gönderebilirsiniz.
1 adet tasarım en az 10 adet olacak şekilde basılabilmektedir.
Sipariş temsilcilerimiz siparişiniz sonrasında sizinle iletişime geçip baskı önizleme dosyasını onay almak için size ileteceklerdir. destek@istecanta.com adresimize tasarımınızı *.ai, *.pdf veya yüksek kalite *.jpg formatında iletebilirsiniz. Hepsi bu kadar :)

500 adet üzeri siparişlerinizde farklı baskı teknikleri kullanılmaktadır. Fiyat almak için baskı yapılmasını istediğiniz dosyayı destek@istecanta.com adresine gönderip hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz.
Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumladığınız ürün :Siyah Ham Bez Körüklü Çanta 35x40x10 cm (Özelleştirilebilir)
Verdiğiniz Puan