×

Yılbaşına Özel Baskılı El Çantası Clutch

SKU
180.01.0101.YB
Puanlama:
100%
Stokta var
16,45 ₺
  • 20 ya da daha fazlası 12,45 ₺ indirim 24%
  • 50 ya da daha fazlası 11,50 ₺ indirim 30%
  • 100 ya da daha fazlası 11,25 ₺ indirim 32%
-
+
Kısa Açıklama

Yılbaşı hediyeleri ve promosyon ürünleri web sitemizde. Yılbaşı hediyeleri ihtiyaçlarınıza en iyi çözümlerden biri baskılı clutch kanvas çantadır. Hemen sepetinize ekleyin, yılbaşı hediyeleri ihtiyaçlarınızı karşılayın. Siparişinizi verdikten sonra baskı dosyanızı destek@istecanta.com mail adresine iletebilirsiniz.

yılbaşı el çantası Ödeme işlemini tamamladıktan sonra aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz. Herhangi bir aksilik olması durumunda satış temsilcilerimiz sizinle iletişime geçecektir.

Sipariş Süreci

Kredi kartı veya banka havale/eft yöntemleri ile ödeme yapabilirsiniz.

Sipariş Süreci

yılbaşı el çantası Ödemenizi yaptıktan sonra tasarım dosyanızı destek@istecanta.com adresine gönderebilirsiniz. 1 adet tasarım en az 10 adet olacak şekilde basılabilmektedir. Sipariş temsilcilerimiz siparişiniz sonrasında sizinle iletişime geçip baskı önizleme dosyasını onay almak için size ileteceklerdir. destek@istecanta.com adresimize tasarımınızı *.ai, *.pdf veya yüksek kalite *.jpeg formatında iletebilirsiniz. Hepsi bu kadar :) 500 adet ve üzeri siparişlerinizde farklı baskı teknikleri kullanılmaktadır. Baskı yapılmasını istediğiniz dosyayı destek@istecanta.com adresine gönderip hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumladığınız ürün :Yılbaşına Özel Baskılı El Çantası Clutch
Verdiğiniz Puan